stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
12:35
sorry, odkopywaliśmy resztę i trochę się zeszło, ale JEST! jest cały! 🤩🤩🤩🤩 nie mam jak zrobić zdjęcia, bo czymś tam go zabezpieczają, ale jak nie zapomnę, to przed wyjściem jeszcze strzelę fotkę
nawet nie wiesz, jak serce mi wali, normalnie szumi mi w uszach i trudno mi się przez to skupić 🙈
ekscytacja poziom milion 🙈🙈🙈
oj tam, od razu rywalizacja, nigdy nie wiadomo do czego te punkty mogą się przydać!
ahahahahahaha 😂😂😂😂 poczułem się w opór doceniony!
a wiesz, że chyba nie obejrzałem wszystkich filmów z tej serii? na pewno pierwsze dwie części, pierwszą znam prawie na pamięć, ale reszty to nie pamiętam, więc chętnie odświeżę!
w rzeczywistości to ja też sobie mogę pomarzyć o takich przygodach 😂 ale to dobrze, takie akcje jak miał Indiana to nie na moje nerwy 😂
hahahaha, omg, właśnie skojarzyłem, że puszczaliśmy kiedyś Lily bajki o latających koalach 😂 oni chyba też wozili kurczaki przez góry 😂
nie czuję się pewnie w wodzie
ale chętnie bym polatał tym twoim samolocikiem, ja nie potrzebuję pozwolenia obojga rodziców 😈😂
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
13:12
najwyżej rzuci na mnie jakąś klątwę, nie ona pierwsza, nie ostatnia, dam radę z tym żyć 😅
o matko, nie pamiętam nazwy! ale to taka bajka w odcinkach, na YT pewnie jest, coś o braciach koala? bij, zabij, nie przypomnę sobie tytułu
to "na wodzie" bardzo łatwo może zamienić się "w wodzie", a to jakoś bardziej mnie przeraża niż szybowanie w przestworzach
może przez to, że topienie długo trwa, a po wypadku samolotem przez chwilę będę latał, zanim raz-dwa padnę w zderzeniu z ziemią? 🤔 świetnie, będę miał teraz co rozkminiać przed snem 😂
wiatr mi niestraszny, więc tym mnie nie zniechęcisz! 💪 Chris wysłał mi zdjęcia farmy z drona i powiem ci, ze wygląda to mega, na żywo na pewno jeszcze lepiej!
o, naprawdę? coś ci powiedziała nieprzyjemnego? zwykle się tak nie zachowuje, ale może mała dała jej w kość? musi być jej teraz ciężko, kiedy Lily została głównie pod jej opieką, wcześniej po pracy ja ją przejmowałem, a teraz została z tym sama
do dziadków zadzwonię i wypytam, czy smakowało, a co do oprysku, to wytrzyma do października, czy lepiej zadziałać od razu? Chris niby mówił, że na razie nie potrzeba, ale jakoś tobie w tej kwestii ufam bardziej
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
13:38
wowowoowowow! totalnie nie mogę się doczekać!
muszę coś wiedzieć przed takim lotem? nie wiem, przygotować się jakoś? zaopatrzyć się w takie specjalne gogle? i kurtkę pilotkę? 😏😂
Obrazek
Chris to jakiś super nowoczesny rolnik, rzadko bywa na samej farmie, większość rzeczy dogląda z drona, mega sprawa takie urządzonko, ale takie naprawdę dobre kosztuje krocie!
Mari i ja nie mieszkamy razem, ona mieszka z Lily w domku na uboczu farmy, a główne gospodarstwo to to należące do dziadków i tu mieszkam ja
skomplikowana sprawa, ale to wszystko dla dobra Lils, w każdej chwili może do mnie przybiec, gdyby zatęskniło jej się za ojcem, no, to znaczy o ile jestem w ogóle na farmie
a jeśli chcesz zdawać się na moją rolniczą intuicję, to naprawdę jesteśmy zgubieni 😂
osiem lat w tym siedzę, a dalej mam wrażenie, że - cytując klasyka - wiem, że nic nie wiem 😂
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
13:52
mieszka tam od sześciu lat, poniekąd jest u siebie 😅 to naprawdę skomplikowane, ale jak będziesz chciała, to ci kiedyś opowiem 😁
omg, to totalnie będę musiał wygrzebać moją futerkową kurtkę jeansową ze strychu! jak się w nią jeszcze zmieszczę, to dopiero zobaczysz przystojniaka! 😂😂😂😂😂 mam tylko gogle narciarskie, ale do powrotu może zaopatrzę się w coś bardziej adekwatnego!
osiem lat sukcesów mniejszych i większych pod czujnym okiem dziadka, który zawsze trzymał rękę na pulsie, nie będę przypisywał wszystkiego sobie! no, tylko porażki spadają głównie na moje konto, ale tak już bywa, jak chce się przekombinować we wpowadzaniu dziwnych innowacji 😂
pewnie, pewnie, zajmuj się ważnymi sprawami, już więcej nie przeszkadzam!
sam wracam do kopania ziemi, kto wie, co jeszcze uda mi się odkryć?
pa, odezwę się wkrótce 😊
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
01:14
no coś ty! nie mam o co się gniewać, a ty miałaś absolutne prawo tak zareagować!
przepraszam, że w ogóle drążyłem, nie chciałem sprawić ci przykrości
mam nadzieję, że u ciebie wszystko okej?
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Andrew
A to na pewno bezpieczne? Bo wiesz, ja nie wątpię w to, że się na tym znasz, ale pamiętaj o tym, że mam małe dziecko i muszę wrócić do niego w całości :hihi: No i najważniejsze, będziemy uderzać butelką w kadłub? Bo jeśli tak, to będę nawet za 5 minut :lol:


Cobie Finnigan-Hayes
ambitny krab
pan Finnigan
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
01:22
i aussie farmer, i dziewczę z miasta ma takie samo prawo do rozpaczy i nie ma czego się wstydzić, to ludzie uczucie, jak najbardziej zrozumiałe
powtarzam, nie masz powodu do wyrzutów sumienia ani nic takiego! nie mam pretensji ani się nie obrażam, spokojnie! 😉
dziś dobrze, jeszcze mi nie pozwolili wrócić na wykopaliska, ale żebym się nie nudził zasypali mnie papierkową robotą 😂
a jak u ciebie wiosna na farmie? daje w kość czy na spokojnie?
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Andrew
Musiałem dopytać, siostra, przecież ci ufam <3 A dodatkowy chrzest łodzi nigdy nie zaszkodzi. To co, przyniosę jakieś piwo, jedzenie i płyniemy w rejs?


Cobie Finnigan-Hayes
ambitny krab
pan Finnigan
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
01:27
no i pięknie! ❤ pamiętaj, żeby mi zaklepać kolejkę na październik!
mam nadzieję, że jutro już będę mógł wrócić w teren, na ostatniej prostej przed powrotem chciałbym jak najwięcej z tego skorzystać 😊
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
16:17
cześć!
ja na twoim miejscu chciałbym wiedzieć, więc pomyślałem, że i ty chciałabyś o tym się dowiedzieć
no, w każdym razie piszę z informacją, że zdałem egzamin 😉
dzięki za pomoc i wiarę we mnie!
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
13:35
dziękuję! 😁
jak u ciebie? wszystko w porządku?
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Indy
13:46
mam zaufać treści wiadomości czy wieńczącej zdanie kropce nienawiści? 🤔🙈🙃
Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
ODPOWIEDZ