Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/2ec33c1442834a9266f90698d49b0b3b/9587f8ba9d3bfcc2-42/s400x600/f3554e1dedaa064f709457c506f7e7d5c1008e50.gifv][/telimg1]
[tel5]Bev
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/2ec33c1442834a9266f90698d49b0b3b/9587f8ba9d3bfcc2-42/s400x600/f3554e1dedaa064f709457c506f7e7d5c1008e50.gifv][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Nie chce też, żeby moja praca wpłynęła no nas. Staram się, ale poświęcając możliwość spędzenia z Tobą czasu w święta zyskuje pewność, że zostanę w Australii. To nie łatwe, bo oczywiście, że miło byłoby być wtedy z Tobą. Mam nadzieję, że o tym wiesz.
Później Ci napisze, kiedy mam najbliższe wolne dni.
Przestań. Oliver mi nie przeszkadza. Poza tym, mam dla niego prezent.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Nie planuje, żeby mnie wyrzucili, więc tak. Trochę mi ciężko z dala od rodziny, ale tam nie mogłabym robić tego, co tutaj. Dopóki wiza pozwala - chce tu być.
Dziwisz mu się? Jego mama jest taka aktywna, że on też chce. Sama ostatnio mówiłaś, że próbował się na ciebie wspiąć, kiedy ćwicząc w domu robiłaś deskę.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Ostatnio chciałam zadzwonić do Ciebie przed operacją, ale nie zdążyłam. Musieliśmy się spieszyć.
Tęsknię za Tobą. Wiesz o tym, prawda?
wysłano do Beverly Strand ]
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
To trudne, ale dasz radę, Bella. Oboje z Oliverem dacie radę.
Całuje.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
mio fidanzata
Miałaś koszmar? Był straszny? Opowiesz mi o nim? Teraz jeszcze bardziej, żałuje, że mnie przy Tobie nie było.
W pracy dobrze. W miarę spokojnie. Ortopeda źle się czuł, więc nieco pomogłam mu na oddziale. Biedni starsi ludzie cierpią z połamanymi biodrami, bo 90% są tu właśnie starzy ludzie. Nie ma co się dziwić. Mają bardziej łamliwe kości.
Masz na teraz jakieś plany? Ogarnę się i może zajadę do Ciebie na "śniadanie" i kawę?
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
mio fidanzata
I tak po prostu sobie pojechałam? Jakaś straszna ta Margo z Twego snu... Nie znam kobiety. Nie mam z nią nic wspólnego. :P
Nawet więcej! Jedna z pacjentek nie mogła spać i opowiedziała mi historię swego życia. Niesamowite! Daj mi czas na poranną toaletę i już do Ciebie lecę.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
mio fidanzata
Słuchaj, jeśli Twoim marzeniem sennym jest kłótnia ze mną a potem stosowne pogodzenie się, to ok, ale na żaden inny scenariusz się nie godzę. ;P Mam się martwić, że śnisz o takich rzeczach?
Chcesz mi zrobić śniadanie? Ciekawe. Mam ochotę na jajka w jakiejkolwiek formie. Zaskocz mnie.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
mio fidanzata
Kochanie, spakowałaś. Sprawdzałaś to już trzy razy. Wiem, że się denerwujesz zostawiając z nimi Olivera. W ogóle mówiłaś im o nas? Albo raczej, że jedziemy razem, bo nie wiem jak się zachować, kiedy przyjadą.
Krem do opalania, bo zostawiłam go w mieszkaniu. I baterie do latarki, bo nie wiem gdzie mnie zabierasz i chcę być zabezpieczona. :D Chyba, że masz baterie w domu. I latarkę. :D
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
mio fidanzata
Właśnie wyobraziłam sobie, jak siedzisz wieczorami i piszesz przemowę, którą im w tym temacie wygłosisz :P
Nie wierzę, bo w całej Australii panoszą się pająki i węże. Za każdym razem, gdy rano czytam najnowsze wiadomości z kraju, to zawsze jest wzmianka o pajęczaku albo gadzie znalezionym w dziwnym miejscu w domu.
Pisałam na poważnie o tych bateriach. Są mi potrzebne, ale nie do latarki ;) Jeśli masz w domu, to powiedz gdzie.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
mio fidanzata
Czuje, że powinnam kupić jakieś pułapki na pająki albo coś podobnego.
Znalazłam. Dziękuję. Nie powiem Ci do czego są ;P Może później.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Właśnie dowiedziałam się od brata, że twoja szwagierka zajechała do mojej farmy pytając o sprawę Isabelle.. sądziła, że jest powiązana z zaginięciem jej syna.
Ta twoja szwagierka szuka na ślepo. Rozumiem, że chce odkryć prawdę, ale miej ją na oku, bo jeszcze wpadnie w kłopoty.
Nadal żałuje, że nie było mnie wtedy w mieście i nie mogłam pomóc. Wiesz o tym. Nadal też pamiętam, że obiecałam ci mówić o wszystkim, jeśli się czegoś dowiem.
wysłano do Beverly Strand
DJ-ka, modelka — Shadow
30 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
I took all my things that make sounds the rest I can do without
Nora
2:02 pm
omg pacz jakiego ziomka widziałam dziś rano!
Obrazek
macie tu takich więcej?
wysłano do @Beverly Strand
powitalny kokos
Patka
ODPOWIEDZ