Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/2ec33c1442834a9266f90698d49b0b3b/9587f8ba9d3bfcc2-42/s400x600/f3554e1dedaa064f709457c506f7e7d5c1008e50.gifv][/telimg1]
[tel5]Bev
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/2ec33c1442834a9266f90698d49b0b3b/9587f8ba9d3bfcc2-42/s400x600/f3554e1dedaa064f709457c506f7e7d5c1008e50.gifv][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Słyszałaś czy widziałaś?
Jestem w hotelu w Cairns. Chciałam być sama z dala od pseudo studenckiego życia z współlokatorką. Nie miałabym tak spokoju. Jestem za stara na dzielenie małej przestrzeni z jakąś tam babą.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
odpowiedź na wiadomość
W którym hotelu?
Riley Hotel
Nie musisz przyjeżdżać. Masz na głowie Oliviera..
Nic mi nie jest. Innym bardziej się oberwało.. biedna Fanny. To był caos.
wysłano do @Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
114
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Przegraliśmy mistrzostwa europy. Tragedia. Masakra. Żenada.
wysłano do Beverly Strand


Margo
Spotykam się dziś z Emmą, ortopedką, która też była przy Fanny, kiedy.. sama wiesz
wysłano do Beverly Strand

___Tego samego dnia późnym wieczorem___

Margo
Bella
Sono ubriaco
Non posso guidare. L'hotel è così lontano..
Posso pernottare a casa tua?
wysłano do Beverly Strand


*Jestem pijana. Nie mogę prowadzić. Hotel jest tak daleko. Czy mogę przenocować u ciebie w domu?
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Czy Oliver za bardzo nie marudzi na lotnisku?
I jak rozmowa z rodzicami? Wczoraj nie pisałaś. Bałam się, że zamknęli Cię w piwnicy, żebyś już nigdy nie wyjeżdżała.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Szkoda tylko, że w takich okolicznościach. Będą chcieli pomóc przy młodym? Wiem, że nie chcesz się nikomu narzucać, ale potrzebna Ci będzie pomoc. Nie wypieraj się, bo nie jesteś jakimś robotem, co wszystko zdzierży. Wszyscy mają swoje limity, nawet ja w strofowaniu Cię.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Nie stwierdzę tego, dopóki Cię nie zobaczę Zosiu Samosiu.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
To arrogante sądzić, że tęsknię i nie wytrzymam dwóch godzin bez wiadomości od Ciebie. :P
Życzę bezpiecznego lotu.
Cieszę się, że wracasz.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Może jedno. Malutkie.. Takie tyci tyci.
Czekam.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Nie gniewaj się proszę, że pracuje w święta.
Grafik ustalaliśmy dawno temu i pomyślałam, że spędzisz ten czas z rodziną. Powinnam o to zapytać. Wiem.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
Dużo się dzieje. Przez ten cały przyszły proces w sądzie czuję, że urząd może mieć mnie na oku. Jedno potknięcie i stracę wizę. Muszę być przykładną obywatelką i pracownicą.
Oczywiście, że spróbujemy. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Może po którejś dziennej zmianie wpadnę do ciebie chociaż na kolację i noc? O ile będziesz sama z Oliverem.
wysłano do Beverly Strand
mistyczny poszukiwacz
Lorde
ODPOWIEDZ
cron