Bezrobotny — Nierób na garnuszku ojca
18 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Wesoła ciamajda, z mnóstwem pomysłów. Spontaniczna, życzliwa, energiczna!

CODE: Zaznacz cały

[tele2]
[tel3][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/aLJo2fx.png][/telimg1]
[tel10]Gabi
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
rozbrykany dingo
Gabi
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Celest
Jak odłożysz więcej pieniędzy, to jasne, pomyślimy o korepetycjach :lol:
Gotówkę. Nie zostawiaj śladów, Maleństwo... jezu, nie jesteś wielką fanką intryg, co?
Wydziarany, trudno przeoczyć, dam radę. Czekam na informacje w takim razie


Gabrielle Glass
Książę Sycylijskiej Mafii — Właściciel Kuranda Hotel i studia tatuażu
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
I'm an Italian Mafia King who lives in Asutralia So baby don't smile to me if you don't like dangerous game
Ares
Cieszę się bardzo Kwiatuszku 🌷


Ares
Ok


Gabrielle Glass
zdolny delfin
Twój koszmar
brak multikont
Książę Sycylijskiej Mafii — Właściciel Kuranda Hotel i studia tatuażu
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
I'm an Italian Mafia King who lives in Asutralia So baby don't smile to me if you don't like dangerous game
Ares
Amore mio wypadło mi wieczorem spotkanie, więc się dzisiaj nie widzimy 😔 Lecę do moonighta z kontrahentem biznesowym. Jutro się odezwę.
Całuję 😘


Gabrielle Glass
zdolny delfin
Twój koszmar
brak multikont
Książę Sycylijskiej Mafii — Właściciel Kuranda Hotel i studia tatuażu
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
I'm an Italian Mafia King who lives in Asutralia So baby don't smile to me if you don't like dangerous game
Ares
Zwiń sobie kołdrę w rulonik i myśl, że to ja. Tylko wiesz, nie zwijaj jej między nogami, bo jeszcze się pomylisz... 😈
Zawsze na siebie uważam. Dobranoc Kwiatuszku


Gabrielle Glass
zdolny delfin
Twój koszmar
brak multikont
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Celest
Jak masz wyrzuty sumienia, Maluszku, to w każdej chwili mogę się wycofać, ale zwrotów hajsu nie uznaję.../teltxt]


Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
Stara, patrz. To Ty.


Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
Ale ja go lubię za coś więcej niż rurkę!
Co, wakacje? Beze mnie?!
Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
Ale ja go lubię za coś więcej niż rurkę!
Co, wakacje? Beze mnie?!
Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
Canolo? to chyba takie niewielkie jakieś? :lol:
Mars to mnie tylko do Melbourne zabrał, ale poznałam jego matkę, więc prawie to samo :lol:
Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
No lepiej uważaj na to, co mówisz przy mnie :D
Pojechał po swoje rzeczy do Melbourne, jego matka akurat była w domu, ot. I przedstawił mnie jako swoją byłą, bo nie chciał się tłumaczyć że z nią już nie jest...
Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
Możesz być pewna, że mi też się to nie podobało, znasz mnie. Ale wszystko sobie wyjaśniliśmy już. Przekonał mnie, swoją rurką z kremem :lol:
Gabrielle Glass
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
India
21:23
No właśnie, chyba nie jesteś odpowiednią osobą, aby mnie pouczać :D Przynajmniej Mars nie mógłby być moim ojcem :lol:
Gabrielle Glass
ODPOWIEDZ