pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Elijah Cooper
Pracuje na farmie Hawkinsów za dnia, a po nocach tańczy w Shadow.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

death by overthinking
mvximov.
Jethro
Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
Elijah Cooper cześć, obaj panowie mieszkają na farmie, więc powinni się znać, a w dodatku on pracuje w shadow, gdzie często bujał się theseus beveridge, który obecnie zmuszony jest klub i jego właściciela omijać z daleka :lol: chcesz coś?
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Sydney Coningsby na pewno znają się po prostu z okolicy, w dodatku Sydney jest mechanikiem, a Eli jeździ gratem :lol: większość sobie sam naprawi młotkiem i srebrną taśmą, ale czasem się jednak przydaje oko eksperta.
Z Theseusem też na pewno się znają, chociażby dlatego, że Eli mógł od niego brać towar. Było fajnie, póki Theo nie musiał uciekać, kontakt się urwał, chyba że kiedyś kupił od niego części do samochodu.
death by overthinking
mvximov.
Jethro
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Łap Makaylę :sneaky: Nie jest najmilszą osobą na świecie, ciśnie pracowników Shadow, żeby Nathaniel był zadowolony, jeśli Elijah niczym jej nie podpadnie, będzie mu się przyjemnie pracowało :wohoo: Elijah Cooper
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Halko Elijah Cooper <3
Pearl lata temu była ćpunem i striptizerką, chociaż się z tym kryła, ale dzisiaj jest już od tego wolnąa, jednak nadal przyjaźni się z szefem i pije na barze za darmo.
Poza tym jej chłopak jest barmanem w Shadow, więc bywa tam często.

No i mam Divine, ona by się pewnie mega wstydziła patrzeć na te tańce Coopera, bo ona jest bardzo osobliwa i wierzącą, ale też tak wyszło, że chyba jest dziewczyną właściciela Shadow, więc czasem tam bywa. Kilka miesięcy temu musiała tam grać na pianinie dla gangsterów w zamkniętej sali, ale ja postrzelili i już tego nie musi robić xD

No i moja Lisbeth pracowała tam długo jako najgorsza, zamknęła w sobie kelnerka chowajaca się pod wielką bluzą i czapką, ale ostatnio zniknęła bo jej się życie prywatne zawaliło trochę...

Ostatecznie (tak naprawdę każda z moich postaci jest połączona z Shadow, nie ukrywam xD) jest jeszcze Celestine, która się teraz kręci w Shadow, bo szuka prochów i zabawy :|

Mam jeszcze Mari i Laurisse... no i pisze z telefonu, więc przepraszam za błędy, ale jak jakaś z moich postaci Ciebie zainteresuje, to dawaj znać <3
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
Elijah Cooper pisze: 19 kwie 2023, 10:49
Sydney Coningsby na pewno znają się po prostu z okolicy, w dodatku Sydney jest mechanikiem, a Eli jeździ gratem :lol: większość sobie sam naprawi młotkiem i srebrną taśmą, ale czasem się jednak przydaje oko eksperta.
Z Theseusem też na pewno się znają, chociażby dlatego, że Eli mógł od niego brać towar. Było fajnie, póki Theo nie musiał uciekać, kontakt się urwał, chyba że kiedyś kupił od niego części do samochodu.

obie opcje bardzo mi pasują, zwłaszcza, że theseus jest nowym multi i brakuje mu kumpli :hihihi:
dyskoteka
marta
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Makayla Wyatt pisze: 19 kwie 2023, 13:36
Łap Makaylę :sneaky: Nie jest najmilszą osobą na świecie, ciśnie pracowników Shadow, żeby Nathaniel był zadowolony, jeśli Elijah niczym jej nie podpadnie, będzie mu się przyjemnie pracowało :wohoo: Elijah Cooper
Makayla Wyatt Dobra, niech go ciśnie! Elijah tego nie lubi i może kiedyś za pyskowanie kazała mu sprzątać darkrooma albo szorować kibl i już był grzeczny od tego czasu :lol:
pearl campbell pisze: 19 kwie 2023, 14:19
Halko Elijah Cooper <3
Pearl lata temu była ćpunem i striptizerką, chociaż się z tym kryła, ale dzisiaj jest już od tego wolnąa, jednak nadal przyjaźni się z szefem i pije na barze za darmo.
Poza tym jej chłopak jest barmanem w Shadow, więc bywa tam często.

No i mam Divine, ona by się pewnie mega wstydziła patrzeć na te tańce Coopera, bo ona jest bardzo osobliwa i wierzącą, ale też tak wyszło, że chyba jest dziewczyną właściciela Shadow, więc czasem tam bywa. Kilka miesięcy temu musiała tam grać na pianinie dla gangsterów w zamkniętej sali, ale ja postrzelili i już tego nie musi robić xD

No i moja Lisbeth pracowała tam długo jako najgorsza, zamknęła w sobie kelnerka chowajaca się pod wielką bluzą i czapką, ale ostatnio zniknęła bo jej się życie prywatne zawaliło trochę...

Ostatecznie (tak naprawdę każda z moich postaci jest połączona z Shadow, nie ukrywam xD) jest jeszcze Celestine, która się teraz kręci w Shadow, bo szuka prochów i zabawy :|

Mam jeszcze Mari i Laurisse... no i pisze z telefonu, więc przepraszam za błędy, ale jak jakaś z moich postaci Ciebie zainteresuje, to dawaj znać <3
Pearl Campbell, no to tak:
Z Pearl na pewno się znają, nawet jeśli nie z ćpania, to z picia na barze, bo Eli często sobie po pracy wypije kilka drinków w Shadow. A że po alkoholu i innych substancjach nie ma zbyt wielu zahamowań, to zagaduje ludzi przy barze <3

Co do Diviny - myślę, że bardzo chętnie by jej "dokuczał" - za każdym razem, jak ją gdzieś wyłapie w tłumie to na pewno jego tańce będą extra hot, ku uciesze gawiedzi :lol: tak zupełnie przypadkiem, przecież to wcale nie wymierzone w biedną Divinę!

Lisbeth mogła być po prostu tą znajomą z pracy, o ktorej się (niestety) zapomina, kiedy się zwolni... A co do Celestine - mógą się poznać w Shadow, a Eli zacznie jej załatwiać prochy i będą mieć wspólne ćpańsko? Nawet można by to rozegrać, jeśli masz ochotę.
death by overthinking
mvximov.
Jethro
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Widzę, że Elijah Cooper pracuje na jednej z farm i gdzieś mi śmignęło w karcie, że ogarnia jazdę konną, pozwolę sobie zaproponować w takim razie Ainsley Remington - ona się wychowywała na Carnelian, a od lat ma tam swoją stadninę/ośrodek jeździecki, jest więc pewnie wśród sąsiadów znana! Można coś? :>

Poza tym jeśli masz tylko ochotę to częstuj się kim chcesz z mojej ferajny <3
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Elijah Cooper ja się już nie będę rozpisywać, mega mi się podoba, w szczególności Divina I Celest, więc jak będziesz potrzebować gry, to Łap mnie na priv, a coś ogarniemy <3
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Ainsley Remington pisze: 22 kwie 2023, 19:11
Widzę, że Elijah Cooper pracuje na jednej z farm i gdzieś mi śmignęło w karcie, że ogarnia jazdę konną, pozwolę sobie zaproponować w takim razie Ainsley Remington - ona się wychowywała na Carnelian, a od lat ma tam swoją stadninę/ośrodek jeździecki, jest więc pewnie wśród sąsiadów znana! Można coś? :>

Poza tym jeśli masz tylko ochotę to częstuj się kim chcesz z mojej ferajny <3
Ainsley Remington - patrząc po karcie, to widzę, że jest między nimi pewna przepaść - ona jest z bogatej rodziny, on z drugiego końca spektrum. Przez to mógł jej za dzieciaka nie lubić, ale w latach nastoletnich pomogła mu w okiełznaniu nieposłusznego wierzchowca i się okazało, że jest właściwie całkiem spoko osobą. Może też była jedną z kilku osób, które przejęły się jego zniknięciem? Teraz myślę, że mogą czasem się umawiać na konne przejażdżki po terenach, gdzie nikogo nie ma, dla odskoczni od rzeczywistości i rozmów o życiu. W końcu jedno od drugiego na pewno mogło się wiele o życiu nauczyć.
death by overthinking
mvximov.
Jethro
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Elijah Cooper pisze: 22 kwie 2023, 19:21
Ainsley Remington - patrząc po karcie, to widzę, że jest między nimi pewna przepaść - ona jest z bogatej rodziny, on z drugiego końca spektrum. Przez to mógł jej za dzieciaka nie lubić, ale w latach nastoletnich pomogła mu w okiełznaniu nieposłusznego wierzchowca i się okazało, że jest właściwie całkiem spoko osobą. Może też była jedną z kilku osób, które przejęły się jego zniknięciem? Teraz myślę, że mogą czasem się umawiać na konne przejażdżki po terenach, gdzie nikogo nie ma, dla odskoczni od rzeczywistości i rozmów o życiu. W końcu jedno od drugiego na pewno mogło się wiele o życiu nauczyć.
Co do tego za dzieciaka - przez długi czas to rodzice decydowali o tym z kim ona w ogóle może się widywać, więc zakładam, że przez długi czas mogli się kojarzyć co najwyżej z nazwiska i tego, z jakiego domu pochodzą. Więc tym bardziej Elijah mógł mieć ją za jednego z tych uprzywilejowanych bachorów co to mają więcej szczęścia niż rozumu i pewnie zakładał, że się wcale nie zna na tych biednych koniach tylko wszyscy ją wszędzie pchają bo ma nazwisko i pieniądze tatusia. I bardzo podoba mi się pomysł z tym, że kiedyś, nawet jakimś przypadkiem pomogła mu z jakimś ciężkim przypadkiem i wtedy się mogli trochę poznać. I może nawet kilka razy wynikło z tego jakieś kolejne spotkanie, ale ona koło swojej dwudziestki ruszyła w świat i wróciła dopiero jesienią, także wszystko co nowe można by im trochę 'zbudować' na bieżąco. Czy coś takiego by Ci siedziało?
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Ainsley Remington pisze: 22 kwie 2023, 20:12
Elijah Cooper pisze: 22 kwie 2023, 19:21
Ainsley Remington - patrząc po karcie, to widzę, że jest między nimi pewna przepaść - ona jest z bogatej rodziny, on z drugiego końca spektrum. Przez to mógł jej za dzieciaka nie lubić, ale w latach nastoletnich pomogła mu w okiełznaniu nieposłusznego wierzchowca i się okazało, że jest właściwie całkiem spoko osobą. Może też była jedną z kilku osób, które przejęły się jego zniknięciem? Teraz myślę, że mogą czasem się umawiać na konne przejażdżki po terenach, gdzie nikogo nie ma, dla odskoczni od rzeczywistości i rozmów o życiu. W końcu jedno od drugiego na pewno mogło się wiele o życiu nauczyć.
Co do tego za dzieciaka - przez długi czas to rodzice decydowali o tym z kim ona w ogóle może się widywać, więc zakładam, że przez długi czas mogli się kojarzyć co najwyżej z nazwiska i tego, z jakiego domu pochodzą. Więc tym bardziej Elijah mógł mieć ją za jednego z tych uprzywilejowanych bachorów co to mają więcej szczęścia niż rozumu i pewnie zakładał, że się wcale nie zna na tych biednych koniach tylko wszyscy ją wszędzie pchają bo ma nazwisko i pieniądze tatusia. I bardzo podoba mi się pomysł z tym, że kiedyś, nawet jakimś przypadkiem pomogła mu z jakimś ciężkim przypadkiem i wtedy się mogli trochę poznać. I może nawet kilka razy wynikło z tego jakieś kolejne spotkanie, ale ona koło swojej dwudziestki ruszyła w świat i wróciła dopiero jesienią, także wszystko co nowe można by im trochę 'zbudować' na bieżąco. Czy coś takiego by Ci siedziało?
Mi pasuje, może spotkali się po prostu w okolicy i tak wyszło, że ją pamiętał. I ta niezręczna zaczepka w stylu "ej, nie jesteś tą Ainsley, która mi kiedyś pomogła z naburmuszonym koniem?" :lol: można nawet rozegrać jakieś przejażdżki czy coś, jeśli masz czas/ochotę. Eli ma już tak porąbane życie, że przydałaby mu się chwila spokoju i normalnośći xd
death by overthinking
mvximov.
Jethro
ODPOWIEDZ