- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
Obrazek
tutaj podrzucę Jane, ze względu na podobną pracę i wiek <3 ona z początku chciała zostać lekarzem, potem przeszła do policji, ale i tak z Autumn niezmiennie łączy je chęć do ratowania cudzych żyć, więc chyba mogłyby się polubić *.* i widzę tam u góry, że masz z szanownym panem gburem (Judem) relacje, a on jest obecnie przełożonym Jane, pracują nad jedną sprawą i szczerze się nienawidzą, więc mogliby stawiać Goldsworthy w niezręcznym położeniu, żaląc się jej na siebie nawzajem :lol: i nie wiem, czy Autumn zapragnęłaby jak na dobrego strażaka przystało, ugasić także ten metaforyczny pożar między nimi, ale myślę, że coś zabawnego mogłoby tu powstać, chyba że widzisz to inaczej <33

mogłabym tu dać też Walter Wainwright, on obecnie pracuje w szpitalu i tak pomyślałam, że Autumn raz, w drodze do pracy, mogłaby zgarnąć z ulicy jakiegoś poszkodowanego człowieka i odstawiając go do szpitala, wpadłaby na Waltera, który tę osobę by od niej przejął i zapewnił, że jej pomoże. Goldsworthy mogłaby przychodzić czasem w odwiedziny, bo poczułaby więź z tą uratowaną osobą (nie wiem, może to jakaś starsza pani była, która mocno się jej kojarzyła z jej babcią czy coś) i tutaj również Walter pomógłby w tych spotkaniach i opowiedzeniu o stanie zdrowia poszkodowanej, ale to już chyba taka relacja bardziej do odegrania, więc jak coś mi się zwolni, to będę o nią męczyć, okej? *.* chyba że chcesz ją też jakoś zmodyfikować/ubarwić, to droga wolna <3

autumn goldsworthy

i hehe, zaczęłam ci tu trzecią stronę, więc teraz nie masz wyjścia, musisz mnie kochać :|
ambitny krab
-
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
jane hemingway-winfield <33
Autumn z reguły mówi, że ona się wtrącać nie lubi, ale... no właśnie, tak się zazwyczaj zamartwia o drugą osobę, że mimo wszystko jednak się wtrąca! Także faktycznie mogłaby jednak próbować te pożary między nimi gasić albo przynajmniej spróbować łagodzić. O ile z Judem będzie tak jak proponowałam. :lol: No i poza tym Jane na pewno bardzo lubi i ja tu propsuje ich przyjaźń.

Walter Wainwright tutaj bardzo mi się podoba, ale zgadzam się, że totalnie relka do odegrania i wtedy zobaczymy, w którą stronę pójdziemy, ok? <33
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
dobrze, no to z jane czekamy na odpowiedź pana dżuda, a z walterem kiedyś wyskoczymy na fabułę, ideolo <33

autumn goldsworthy
ambitny krab
-
Strażak — lorne bay
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Your beauty is beyond compare
With flaming locks of auburn hair
With ivory skin and eyes of emerald green
Your smile is like a breath of spring
Your voice is soft like summer rain
autumn goldsworthy


Hej,

Sage i Autumn obie mają charakterki, więc myślę, że albo się lubią albo nienawidzą i nic pomiędzy ?
Obrazek
Come on, baby, light my fire
Try to set the night on fire
sumienny żółwik
Stasz
brak multikont
właścicielka motelu — la costa motel
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
po śmierci męża staram się ogarnąć na nowo swoje życie z czym kompletnie nie mogę sobie poradzić
autumn goldsworthy siema siostra! jako Pani strażak pewnie pojawiłaś się na miejscu wypadku Rii i jej męża!
powitalny kokos
Rorka
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Sage Eimer, ojej, faktycznie mają moocne charaktery. W takim razie mogą za sobą mocno nie przepadać i ze sobą ywalizować w miejscu pracy. Trochę to pewnie powoduje napięcia w remizie, ale może być ciekawie.

Ria Goldsworthy, no zdecydowanie! :o Na pewno tam trafiła i było to pewnie dla niej bardzo traumatyczne. Natomiast jakie mamy relacje poza tym? Z Calie, Autumn ma wzloty i upadki, ale zawsze mocno się stara, a z Otisem chyba mają najbardziej przyjazne siostrzano-braterskie relki. Z Rią podejrzewam, że mogło być różnie. Przede wszystkim Autumn, gdy była nastolatką musiała być bardzo zazdrosna o relację Rii z rodzicami – zwłaszcza, że jej wtedy było daleko do wzorowej córki, więc pewnie tylko dokuczała i wkurzała się na starszą siostrę, jak to siostra. Ale z czasem wydaje mi się, że te wszystkie abstrakcyjne i wymyślone urazy mogły minąć i obecnie jednak się mocno lubią i wspierają, nie? <33
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Wpadam po moja randkę D: czy z przeszłości, czy obecnie nie gra roli! Proszę mnie nie wystawiać do wiatru tylko :lol: autumn goldsworthy <3
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
skoro już ten tutaj wyżej cię podrywa to ja przychodzę jako dobry prawie szef, z trudnym charakterem, używkami i całą resztą mojego niesłabnącego uroku osobistego :lol: autumn goldsworthy
Muzyk — Moonlight bar
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Widzi barwy w dźwiękach, którymi wypełnia sale Moonlight bar. Królowa złych wyborów, grająca w milion różnych gier z której żadnej nie da się wygrać. Wolna duch, balansujący na krawędziach z butnym uśmiechem i filuternym spojrzeniem wodzącym po twoim ciele.
Cześć autumn goldsworthy!
Judy spotykała się przez kilka miesięcy z Valentiną, zanim ta uległa wypadkowi po którym z dnia na dzień, bez słowa wyjaśnienia przestała się odzywać do Judy. Między dziewczynami było jednak na tyle poważnie, że na pewno miała okazję poznać Autumn! Czytałam, że Autumn bardzo martwi się o najbliższych i może właśnie to sprawiło, że czuła do Judy pewną rezerwę? Evans dobrą partią nigdy nie była, Tina była pierwszą osobą z którą przyszło jej się jakoś zaangażować bo do tego czasu zwyczajnie się bawiła, wydaje mi się więc, że Autumn mogła mieć swoje ale do Judy, a ta zapewne gdy wyczuła jej niechęć odwzajemniała się tym samym, robiąc minę do złej gry gdy trzeba było :hm: No, a teraz Judy ponownie ma pojawić się na ekranie, więc można coś fajnego ugrać!
niesamowity odkrywca
chaosem
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
cieszę się, że tu wpadliście pomimo tego, że jestem najgorszym graczem ever :lol:

Jasper Ainsworth szkoda, że się wcześniej nie zgadałyśmy, bo pasowałby idealnie do jednych z moich szukajek, gdyby je trochę przerobić :lol: . Póki co jednak bardzo chętnie zaproponuję jednonocną przygodę z przeszłości? :hm: Jedno jest pewne – Autumn gdy ma gorszy dzień to od razu kieruje się do swojego ulubionego barmana na serię shotów i może na jakieś flirty w celu poprawy humoru. :lol:

Dick Remington ten trudny charakterek jak wynika z kp to chyba jednak nie za bardzo podpasuje Autumn. :lol: Wiadomo, że jego polecenia wykona bez mrugnięcia okiem – w granicach rozsądku – i jest lojalnym współpracownikiem, ale z pewnością nie przepada za Dickiem tak można by się spodziewać. Może nawet dochodzi do nich do jakiś spięć w pracy? :hm: Rzadkich, bo rzadkich, ale jak już dochodzi to pewnie latają talerze. :lol:

Judy Evans na pewno czuła do niej rezerwę, ale mimo wszystko się nie nastawiała i raczej chciała jej dać szansę! Przynajmniej początkowo, bo później mogła swoje usłyszeć o samej Judy i trochę spuściła z przyjaznego tonu – no, a teraz, gdy Judy "ma pojawić się na horyzoncie ponownie" to pewnie Autumn ma jeszcze większe zastrzeżenia niż poprzednio! :lol: Także pewnie, może być ciekawie podczas jakiejś gry! Jak mi się zwolni to się odezwę <3
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
autumn goldsworthy pisze: 13 mar 2022, 21:13
cieszę się, że tu wpadliście pomimo tego, że jestem najgorszym graczem ever :lol:

Dick Remington ten trudny charakterek jak wynika z kp to chyba jednak nie za bardzo podpasuje Autumn. :lol: Wiadomo, że jego polecenia wykona bez mrugnięcia okiem – w granicach rozsądku – i jest lojalnym współpracownikiem, ale z pewnością nie przepada za Dickiem tak można by się spodziewać. Może nawet dochodzi do nich do jakiś spięć w pracy? :hm: Rzadkich, bo rzadkich, ale jak już dochodzi to pewnie latają talerze. :lol:
może dochodzić zwłaszcza że poniekąd musi go niestety słuchać, a czasami jest bezduszny i się roztkliwia nad ofiarami :lol:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
dobrze Dick Remington - ogarnę się troszkę po nieobce i ogarnę gry, i na pewno się odezwę! <3
ODPOWIEDZ