Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
autumn goldsworthy Nie unikniemy siebie :lol: River przyjaźni się od dziecka z Calie i również szlag go trafia jak trafiają jej się toksyczne związki :/ Szanuje Otisa i jest chętny pomóc ukryć ciała w razie czego (ciii!), więc z Autumn też znać się muszą czy chcemy czy nie. A tak czytałam, że Autumn nie lubi jak ktoś ją zawodzi i nie dotrzymuje obietnic to może akurat szczerość Rivera jest dla niej plusem? Bo on wali prosto z mostu, więc każdy wie na czym z nim stoi i jak słowo daje to choćby miał ze złamaną nogą być to będzie!
wystrzałowy jednorożec
River
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
autumn goldsworthy siema, my chyba razem pracujmey! może się polubimy?
powitalny kokos
Charlotte
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
River Sheppard to w takim razie proponuje jakieś przymierze w tej sprawie, bo aktualnie Autumn potrzebuje kogoś, kto szturem przekona jej siostrę, że ta źle sobie dobiera panów. I skoro ten River taki zaprzyjaźniony z jej rodzeństwem, to proponuje, że w sumie Autumn z początku miała do niego neutralne podejście i pewnie sama trzyma trochę dystans do niego, ale podświadomie wie, że może na niego liczyć i gdyby Callie wpadła w kłopoty, to pierwszego Rivera by pytała gdzie jej siostra i ile za kaucję trzeba wpłacić. :D

Charlie Davies-Callister o faktycznie! Myślę, że panie powinny pozostawać w pozytywnych stosunkach. Z drugą panią ratownikiem medycznym mamy dość skomplikowaną relację, to może niech chociaż tutaj Autumn nie kręci nosem. Także zostawiam pozytywną relkę im <3
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
autumn goldsworthy super, możemy sobie gdzieś razem wychodzić po zmianie czy coś <3 w takim razie czekam na jakąś grę czy coś!
powitalny kokos
Charlotte
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
autumn goldsworthy hejka <3 daj mi jakąś fajną przyjaźń, co?
niesamowity odkrywca
m.
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
nellie carleton dziewczyny są w tym samym wieku, więc myślę sobie, że mogły się przyjaźnić w szkole średniej albo nawet w dzieciństwie. Niby Autumn była wtedy dość trudną personą z dość określonymi upodobaniami co do swojego towarzystwa, ale myślę, że z Nellie udałoby jej się dogadać. <3 Do czasu wyjazdu Nel mogły mieć bardzo dobre relacje i myślę, że nawet po jej wyjeździe jeszcze przez jakiś czas utrzymywały dość stały kontakt, ale potem mogło im się to urwać. A kiedy Nellie wróciła to mogły na siebie gdzieś wpaść i jakoś tak naturalnie im się ten kontakt odnowił. Skoro ten drugi roczek jej już w Lorne Bay płynie, to myślę, że na spokojnie Ci tą przyjaźń sprzedam. :P
Pasuje? <33
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
autumn goldsworthy tak, totalnie, wszystko pięknie pasuje <3
niesamowity odkrywca
m.
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
autumn goldsworthy ja bym coś bardzo chciała! na pewno mogą się jakoś z Eleanore Winfield przyjaźnić, bo ona w sumie nie ma teraz nikogo zbyt, a może już kilka lat temu udało się im mocno zakumplować? ;( i mojego jakiegoś pana też ci chętnie dam, ale możesz wybrać którego :hihihi:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Eleanore Winfield pewnie, że mogły się już kilka lat temu zaprzyjaźnić! trudno mi tylko wybrać moment, ale strzelam, że mogło to być jeszcze przed zaciągnięciem się Eleanore do służby. A gdy Autumn dowiedziała się, że Eleanore znów jest w Lorne Bay, mogła spróbować odnowić kontakt. Przy czym Autumn jest typem, który nawet gdy tego nie okazuje to bardzo martwi się o bliskich i przyjaciół, więc na pewno próbowałaby do samej Eleanore jakoś się przebić, nawet gdyby ta jej na to nie pozwalała. Także przyjaźń biorę <3

No i nie będę ukrywać, że mi jude westbrook wpadł w oko na pewnym etapie przeglądania postaci na forum :lol: . Poza tym jemu jakoś tak najbliżej do Autumn przez ich profesje, bo jakby nie patrząc, to jednak strażacy i policjanci czasem muszą ze sobą współpracować. Do samej KP nie mam pomysłu jak się odnieść, więc pomyślałam o czymś tak banalnym jak to, że Jude mógł dać Autumn kosza, gdy ta zaprosiła go na randkę. :lol: Może miał naprawdę parszywy czas w życiu i nie był zainteresowany? A może wstrzeliła się w ten czas, gdy już miał dziewczynę albo narzeczoną? :lol: No zdarza się, co zrobić. W każdym razie Autumn na pewno by się nie zraziła i mogli się też trochę zaprzyjaźnić, a już na pewno jakieś ciepłe i pozytywne relacje utrzymywać. Jeśli chcesz oczywiście!
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
autumn goldsworthy tutaj różnica wieku jest troszeczkę większa, żeby mogli się znać też ze szkoły a nie jedynie przez Otisa, ale chciałabym jakąś releczkę, bo pewnie Nicky robił nasiadówki w ich rodzinnym domu :hihi:
niesamowity odkrywca
dominicky
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
nicky nordberg ee tam, tylko 3 lata. :lol: Ale jak mówisz, że nasiadówki w ich rodzinnym domu robił, to pewnie Autumn z czystej sympatii go nieraz zagadywała. Może mu nawet doradzała w kwestii podrywów? Bo to by do niej pasowało! Myślę też, że pewnie Nicky mógł być świadkiem tego jak jakiś koleś, który dokuczał Otisowi, oberwał od Autumn – raczej po czymś takim starałby się chyba ją mieć po swojej stronie, nie? :P
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
autumn goldsworthy pisze: 22 lip 2021, 22:27
nicky nordberg ee tam, tylko 3 lata. :lol: Ale jak mówisz, że nasiadówki w ich rodzinnym domu robił, to pewnie Autumn z czystej sympatii go nieraz zagadywała. Może mu nawet doradzała w kwestii podrywów? Bo to by do niej pasowało! Myślę też, że pewnie Nicky mógł być świadkiem tego jak jakiś koleś, który dokuczał Otisowi, oberwał od Autumn – raczej po czymś takim starałby się chyba ją mieć po swojej stronie, nie? :P
autumn goldsworthy o pewnie i pewnie nie raz wykorzystał to, że miał okazję poznać perspektywę dziewczyn na wiele spraw, więc to, co mu wychodziło w związkach musiało być pokłosiem jej nakładania mu do głowy, a to co szło jak po grudzie, efektem własnej inwencji :hihi: I wiadomo, że siostry najlepszego kumpla wolał mieć po swojej stronie <33
niesamowity odkrywca
dominicky
ODPOWIEDZ