Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Ace
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/c0CsWDg.jpg][/telimg1]
[tel5]Ace
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA 
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/c0CsWDg.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
Hej. Całkiem randomowe pytanie...
O co chodzi z Tobą i Claire?
Może się mylę, ale wydawało mi się, że wychodziliście ze składzika na imprezie urodzinowej Harper.
Błagam, tylko nie mów, że jesteście FWB. :roll:
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
XDDDD
Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć.
Ale ona jest... Znaczy wydaje się bardzo cool i w ogóle, ale Claire jest taka... Straszna z niej petarda. I zadziera nosa. No i jest bardzo świadoma swojej pozycji w świecie. I statusu społecznego.
Poza tym... nie żebym Ci nie kibicowała i nie wierzyła w Twoje powodzenie, ale chyba nie jesteś w jej typie. Wiesz, że ona się tak wystroiła dla kuzyna Nessy, no nie?
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
Jestem zaznajomiona z klasykami. Zwłaszcza muzyki.
Yy... A co dokładnie jej przekazałeś? :lol: Bo może jej zachowanie było akurat zasadne.
Z tą petardą chodziło mi tylko o to, że ma charakterek i go pokazuje. :roll: Z ciekawości – a Tobie się nie podoba? :lol:
No wiesz... Klasowego? Ona i Alfie mają trochę więcej kasy od nas.
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
Jestem po Twojej stronie zawsze i wszędzie. Ale jedndocześnie muszę wspierać kobietki, okej. :lol: Ty też powinieneś, więc zadaj sobie szczere pytanie: "Czy zasługiwałem na to, by oblać mnie wodą?" Tak/Nie. Jeśli nie, to będę po Twojej stronie.
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Podoba Ci się?
Alfie ze mną pracuje. Stąd go znam. I nie nazywaj go gogusiem. Nawet go nie znasz. :roll:
Okej, okej, po prostu uważaj, dobra? Nie chcę, by taka laska jak ona złamała Ci serduszko. Może być ciężko się po tym pozbierać.
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
No dobrze, już dobrze. :lol:
Ja chyba czegoś nie rozumiem. Jeśli Claire jest dziewczyną Twojego kumpla – Zety – to dlaczego go nie było u Harper? I dlaczego to Ciebie Claire zaciągnęła do szafy?
Nie. :lol: Żadna Ci nie może złamać serca, bo będzie miała ze mną do czynienia. A ja mam Vanessę, która jest bardzo kreatywna i potrafi się mścić, więc mi pomoże. :lol:
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
Lepiej, żeby dał jej po prostu kosza, a nie marnował swojego i jej czasu. To nie w porządku.
Tak też zrobimy, jeśli Claire złamie Ci serce. :lol:
Albo ktoś inny.
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
Nie rozumiem? A co ma do tego Twój czas? Bo chyba nie bardzo jeszcze pojęłam Twoją rolę w tym wszystkim?
Claire? To przyjaciółka Harper, a Harper to moja współlokatorka. Chyba nie nazwałabym jej jeszcze przyjaciółką, choć bardzo ją lubię. Chyba, że mówisz o Nessie. Ale Nessa i Claire się nie przyjaźnią. Nessa jest tylko moja. :hihihi:
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
No tak, ale nie musisz tego robić, nie? Jeśli nie chcesz to wcale nie musisz się angażować i chodzić zamiast niego. Ja tylko mówię o tym, że jeśli żaden z Was nie ma poważnych zamiarów wobec Claire to chyba nie warto jej tak zwodzić. :/ Wiesz, ja poczułabym się mega źle, gdyby ktoś mnie traktował jak powietrze.
Nie w tym sensie, ale dobrze wiedzieć, że popierasz. Nawet jeśli tylko dlatego, że liczysz na bycie rodziną z Corrente.
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
Gdyby nie traktował jej jak powietrze to sam by poszedł na randki. :roll:
Znam Cię i wiem, że pewnie traktujesz ją bardzo w porządku i miło, ale to o Zecie mam złe zdanie i uważam, że gra nie fair.
No nie powiem, że nie. :lol:
Ace Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Młoda
To niech jej powie, że nie jest zainteresowany, a nie trzyma jej jako opcję zapasową. :roll:
Mam o niej dobre zdanie jako o koleżance. Ale jestem wrażliwą młodszą siostrą po przejściach i to o Ciebie się boję, okej. :lol: Muszę być krytyczna wobec niej skoro spędza z Tobą czas.
Ace Montgomery
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Bro
Dlaczego Claire pyta mnie w jaki sposób może Ci się odwdzięczyć?
Ace Montgomery
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Bro
Pardon, zapomniałem, że gadam z głupkiem i muszę być precyzyjny.
ZA CO Claire chce Ci się odwdzięczyć?
Ace Montgomery
ODPOWIEDZ