agent fbi — szukający mordercy ojca
29 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
If he's as bad as they say, then I guess I'm cursed looking into his eyes, I think he's already hurt
cassius
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/104ce2ea0a99d556d56c9d02d87f6e18/7f0d5c868e6fafb9-94/s250x400/ebcae333bac0ddb0da6350275a35cd90ad9f603e.png][/telimg1]
[tel5]cassius
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/104ce2ea0a99d556d56c9d02d87f6e18/7f0d5c868e6fafb9-94/s250x400/ebcae333bac0ddb0da6350275a35cd90ad9f603e.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
that poor Brutus — with himself at war
46 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
martwą ciszę wiercąc wzrokiem, nie ruszyłem się ni krokiem, tylko drżałem, śniąc na jawie sny o jakich nie śnił nikt
numer nieznany
1 STY 2023 — 04:41
Panie Knightley
Przepraszam najmocniej, że niepokoję o tak późnej (lub wczesnej?) porze.
Doszły mnie słuchy, że zgubił Pan coś bardzo ważnego.
Tak się składa, że ja to coś odnalazłem (proszę nie pytać jak).
Chętnie przekazałbym to w Pana posiadanie, a raczej wskazał, gdzie mógł Pan zawieruszyć swoją pamiątkę, ale wolałbym najpierw poznać Pana nieco bardziej. Chcę upewnić się, że zguba ta trafi w odpowiednie ręce i mój trud nie pójdzie na marne - odszukanie jej nie było w końcu wcale takie łatwe.
Jeśli cały czas zależy Panu na odzyskaniu jej, proszę odpisać na ten numer. W przeciwnym razie uprzejmie proszę o skasowanie otrzymanych wiadomości.
cassius knightley
that poor Brutus — with himself at war
46 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
martwą ciszę wiercąc wzrokiem, nie ruszyłem się ni krokiem, tylko drżałem, śniąc na jawie sny o jakich nie śnił nikt
numer nieznany
1 STY 2023 — 05:22
Pańskie poszukiwania rozniosły się echem, panie Knightley. Przyciągnęły uwagę wielu osób.
Naturalnie musi Pan zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko Panu zależy na odnalezieniu tej zguby. Nie wnikałbym więc w kierujący mną motyw, sposób zdobycia cennych dla Pana informacji ani nawet Pańskiego numeru telefonu, który w kręgach wykonywanej przez Pana pracy jest łatwo dostępny. Jeśli, oczywiście, ma się odpowiednie uprawnienia, a te świadczyć muszą o pewnej wiarygodności. A także o tym, że za duża ilość pytań o moją osobę może być bardzo ryzykowna.
Nie zamierzam Pana przekonywać, Panie Knightley - czas depcze nam po piętach. Pragnę jedynie dowiedzieć się, jak bardzo zależy Panu na zdobyciu tych informacji.
cassius knightley
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
To nie było zabawne :/
cassius karrington
that poor Brutus — with himself at war
46 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
martwą ciszę wiercąc wzrokiem, nie ruszyłem się ni krokiem, tylko drżałem, śniąc na jawie sny o jakich nie śnił nikt
numer nieznany
1 STY 2023 — 05:26
Niebawem otrzyma pan potwierdzenie.
Proszę postępować według instrukcji i nie odpisywać już na ten numer.
cassius knightley
ODPOWIEDZ