Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
pearl campbell pisze: 15 lis 2022, 21:00
- Ja umiem powiedzieć sono una calda ragazza... jak moja wymowa? - pochyliła głowę w przerysowanej wersji ponętnego i zaczepnego uśmiechu. - Nauczył mnie tego jakiś typ kiedyś... no i parmigiano! - wypowiadając to słowo, złączyła czubki palców u jednej dłoni i trzymając je skierowane do góry, pomachała ręką w nadgarstku. - Właśnie! Co z ciebie za Włoch, jak nie machasz tak ręką? - zażartowała, bo nigdy nie widziała tego gestu w wykonaniu barmana.

Jasper Ainsworth
Parmigiano! - Swoją drogą jaka stereotypowa Pearl... A jak musisz wiedzieć to ten...
D: taki z niego Włoch:
Spoiler
Obrazek
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Lisbeth Westbrook pisze: 22 lis 2022, 16:48
- Co za małpa, stoi tam, patrz! Ale ją pójdę wyjaśnić! - rzuciła i miała puścić jego nos, ale sam Soriente jej nie wypuścił z ramion. - Remy puszczaj, wysoka pinda, gapi się na ciebie i prosi o moje pięści - siłowała się z nim z całych swoich sił, z pełnym zaangażowaniem, próbując wykorzystać wszystkie możliwości swojego ciała... a zatem pewnie wciąż na poziomie, w którym ktoś postury Soriente mógł ją przy sobie zatrzymać jedną ręką. - Załatwię ją, jak ubezpieczenie dla naszych zwierząt - szybko, profesjonalnie i nim sam o tym pomyślisz! - jeszcze walczyła, ale nawet o krok nie przybliżyła się do tamtego końca ogrodu.
Lisa - gwarancja szybkiego, profesjonalnego i komicznego wpierdolu. :| - przepraszam za przekleństwo, bez niego nie byłoby tak dosadnie :oops:
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Pisanie sms'ów z Divina Norwood ... Tylko na własną odpowiedzialność, no chyba, że jesteś Jasperem i masz czarny pas w byciu pedagogiem :lol:

POZDRAWIAMSERDECZNIEROWER!
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
żaden to cytat z gry, ale fajny skrót
Obrazek

Obrazek

Obrazek
abraham goldschlag
easter bunny
chubby dumpling
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Makayla Wyatt pisze: 30 gru 2022, 22:22
/ chyba po grach

Powiedzieć, że Makayla żyła w całkiem dobrych relacjach z sekretarką prokuratora Hawthorne to tak, jakby nic nie powiedzieć.
Hehe :lol:
Mój wewnętrzy Nathaniel bardzo docenia tę pomyłkę :lol: Chociaż na swój sposób jest nieco przerażająca D:
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
- Jestem Sage. Byłoby pewnie poetycko, gdyby cokolwiek za tym stało, ale biorąc pod uwagę, że moja siostra ma na imię Anice, oznacza co najwyżej tyle, że matka w ciąży miała wzdęcia
Sage Gilmore chyba nie jest zachwycona tym, jak ją mamunia nazwała :/
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Anthony Hemingway pisze: 05 mar 2023, 19:48
- Nie to miałem na myśli - przyznał, bo po pierwsze ja źle napisałam jego wypowiedź, ale w sumie uznam, że tak też jest dobrze.
:lol: Dobrze, że Antek wziął to na siebie :lol:
Właścicielka restauracji — BEACH RESTAURANT LORNE BAY
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Look for the girl with the broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
Wren Rhodes pisze: 19 paź 2023, 20:46
-Godziną?-zapytał przerażony, a przynajmniej takiego udawał. -Skarbie, mnie to raczej pięć minut wystarczy i to spokojnie...-Cóż, do łóżka też jeszcze nie poszli, może blondynka miała jakieś wielkie, wydumane oczekiwania po tym, jakiego miała męża, może on dawał radę przez godzinę?
Nie ma to jak autoreklama na poziomie <3 :lol:
ODPOWIEDZ