komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
jak zawsze wpadam z pozytywnym powiązaniem, ale tragizm wypisany mam na czole :lol: - oboje pogrzebaliśmy najlepszych przyjaciół
easter bunny
chubby dumpling
aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
Oboje mieszkamy w Opal Moonlane :lol:
ambitny krab
-
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Florina Birdwhistle pisze: 18 paź 2022, 21:14
Oboje mieszkamy w Opal Moonlane :lol:
nie chcę cię martwić, ale mieszkamy w pearl lagune :lol:
easter bunny
chubby dumpling
aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
Ephraim Burnett pisze: 18 paź 2022, 21:15
Florina Birdwhistle pisze: 18 paź 2022, 21:14
Oboje mieszkamy w Opal Moonlane :lol:
nie chcę cię martwić, ale mieszkamy w pearl lagune :lol:
Tak XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ambitny krab
-
Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
Dziecko lat 90-tych 8)
happy halloween
Alex
brak multikont
weterynarz — Animal Welness Center
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani weterynarz, która poświęca swoje życie zwierzętom i oddaje im całe swoje serce po tym jak straciła serce do tańca wraz z utraconym dzieckiem pewnego przystojnego marynarza, który to niedawno znów zawitał do portu Lorne Bay
obie uwielbiamy psy
happy halloween
nick
wykładowczyni, toksykolożka na wiecznym wygnaniu — University of Queensland
34 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
When the people I used to know found out what I had been doing, how I had been living, they asked me why but there’s no use in talking to people who have a home. They have no idea what it’s like to seek safety in other people for home to be wherever you lie you head.
praca w środowisku weterynaryjnym
happy halloween
Martini
-
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
obie jesteśmy szatynkami
happy halloween
nick
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Ja też często latam po szpitalu :lol:
Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
Mamy tyle samo wzrostu :ok:
australia
Karo
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Też mam starszego brata ;>
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
też mam blond włosy
ODPOWIEDZ