lorne bay — lorne bay
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hikikomori. Historie o uciekaniu w samotność - Pola Rise
I got bad love
ejmi
ogrodnik — fleuriste i w domach na zlecenie
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
They told me all of my cages were mental so I got wasted like all my potential. And my words shoot to kill when I'm mad, I have a lot of regrets about that.
Smutek i rozkosz, Meg Mason
Tragedia na Przełęczy Diatłowa. Historia bez końca, Alice Lugen
powitalny kokos
jusia
brak multikont
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Kobiety, które kochają za bardzo - Robin Norwood
Lawenda w chodakach - Ewa Nowak
baristka l cam girl — hungry hearts
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
See, I've been having me a real hard time, but it feels so nice to know I'm gonna be alright. So I just kept dreaming, it wasn't very hard. I spent all this time tryna figure out why nobody on my side.
czytam teraz dwie:

Historie dotyku - Karol Gromek, Marcelina Obarska (na zmianę albo się nudzę, albo czuję, że czytam o autorach coś, czego wiedzieć wcale nie potrzebowałam)

Yellowface - Rebecca F. Kuang (BARDZO byłam ciekawa tej książki, ale póki co jest rozczarowująca: nie podoba mi się to, jak narratorka wszystko wyjaśnia "zrobiłam to, żeby osiągnąć to", postacie są okropnie płytkie, a mnie już męczą te genialne przyjaciółki w książkach)
santa, i can explain
sekunda
Carson, Leander
wieczne dziecko — karuzela zwana życiem
48 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Bogaty, gburowaty czterdziestolatek o mentalności nastoletniego chłopca, przed którym świat mógłby stać otworem, gdyby nie żona i ten jej... znaczy ich cholerny dzieciak.
The Writing On The Wall - Jenny Eclair (strasznie długo się rozkręca, potem niesamowicie wciąga, ale boję się zakończenia, bo widzę, że została końcóweczka, a tu jeszcze milion wątków do dokończenia o.o)

i z niecierpliwością czekam na książkę Budnika i Pokrzywińskiego :D
powitalny kokos
smort_1141
brak multikont
lekarka weterynarii — Animal Wellness Center
32 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
this is what makes us girls, we all look for heaven and we put love first. somethin' that we die for it's our curse
Cud, miód, Malina, Aneta Jadowska
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Zimowy żołnierz. Zimny front - Mackenzi Lee
Drugi - Ewa Nowak
kompozytor, pianista, wykładowca — james cook university
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zro­zum, to nie ma więk­sze­go zna­cze­nia. Po pro­stu się umie­ra.
To tylko na za­wsze.
widmokrąg - wojciech kuczok
asystentka uzdrowiciela Clearwatera — wszędzie
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Większość życia spędziła w stolicy. Po aferze korupcyjnej z udziałem swojego wpływowego ojca musiała na nowo rozpocząć swoje życie. W Lorne Bay mieszka na stałe od prawie dwóch lat, z przerwami na turnee po kraju razem ze znanym uzdrowicielem, z którym oszukuje starszych ludzi, aż miło
Paula Hawkins Powolne spalanie
króluje jako developer i współ-króluje w barze — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT/the bob
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
We always almost, again and again. We were always on the verge of almost. Never nothing, never something.
Mroczna Kołysanka, Polly Ho-Yen
sumienny żółwik
różal
brak multikont
dyrektor generalny — prywatnej firmy wojskowej
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
the song of achilles — madeline miller :idk:
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Zapraszam na mój ted talk:

Skończyłam Szczęśliwców Nadify Mohamed - początek trochę się dłużył, ale ostatecznie bardzo mi się podobała i skończyłam Ojczyznę moralnie czystą Bartosza Żurawieckiego, super ciekawy temat i teraz mam ochotę przeczytać biografię Kotańskiego z WL.

A teraz czytam Udawajmy, że to się nie wydarzyło. Przeważnie prawdziwa autobiografia Jenny Lawson - koleżanka mi ją pożyczyła i bardzo chwaliła, ale póki co nie ma miłości: trochę bardziej mnie ta książka irytuje niż śmieszy, a fragmenty dotyczące taksydermii zwykle omijam :clown:
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
ODPOWIEDZ