organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://cdn.pixabay.com/photo/2015/10/05/22/37/blank-profile-picture-973460_1280.png][/telimg1]
[tel5]Divina Norwood
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://cdn.pixabay.com/photo/2015/10/05/22/37/blank-profile-picture-973460_1280.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Też tak sądzę, o tamtym nieporozumieniu chce już zapomnieć.
Masz na myśli randkę?
Emmm... Chyba nie miałem dostać tej wiadomości. Może lepiej nie pisz ze mną, jak Nate jest w pobliżu
PS. Mówiłem Ci już coś o tym "kochaniu"


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Były świece? Jakieś ładne otoczenie? Dał Ci prezent?
No wybacz, że wysłałaś do mnie wiadomość i ją przeczytałem :lol:
Chociaż to wpisywanie głosowe poszło Ci lepiej niż to manualne


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Okej, okej... Kumam :lol:.
Ale pewnie nie miałabyś nic przeciwko randce, co?
Mhmmm... On też nie musi o wszystkim wiedzieć, wiesz?
No, ale faktycznie. Widzę postęp. Ćwicz dalej :lol: teraz już wysyłasz głupotki z premedytacją, a nie przypadkiem :lol:


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:12
Divino, idź spać. Nie wiem kiedy wrócę, bez sensu żebyś zarywała noc.
Skoro napisałem to nie żartuję, więc zrób co mówię


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:18
A kto inny miałby być?
Tak, Jasper i mówił też, że się uparłaś
V, mogę wrócić dopiero nad ranem. Nie chcę, abyś czekała.


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Nie mogę zadzwonić, dlatego piszę.
On jest moimi oczami jak nie ma mnie obok Ciebie. Płacę mu za to "donoszenie".
W Brisbane i nie wiem kiedy wrócę, może nawet jutro... Więc idź spać, rozumiesz?


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Nie przeszkadzasz póki co...
Też, ale nie wmówisz mi, że się też nie przyjaźnicie. Poza tym kazałem mu napisać jak nie będziesz chciała ustąpić.
Daleko. O wiele dalej od Cairns... V, proszę odpuść. Jak nie ustąpisz, każę Jasperowi zabrać Ciebie do siebie, abyś zrozumiała, że nie wrócę.


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Rozbawiłaś mnie tym pytaniem, V. Pracuję.
Zmusisz Jaspera, aby nie spał przez całą noc i czekał razem z Tobą?
Wiem, ale nie o to chodzi... Nie chcę, żebyś czekała, rozumiesz?


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Czasem muszę wyjechać poza miasto, V. To nic nadzwyczajnego, spokojnie.
Ale wie, że nie śpisz... A ja tego nie chcę.
Dobrze, w takim razie pojedziesz do niego. Przyjadę po Ciebie jutro.


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Trzeba to zmienić, V. Pracuję, nic poza tym.
Ale tamto to przeszłość, do której nie powinnaś tęsknić i wracać.
Uznam, że tego nie napisałaś... Idź spać. Muszę kończyć. Proszę, posłuchaj mnie, albo napiszę do Jaspera, że ma Ciebie zabrać.


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Lorne Bay to dziura...
Dlaczego nie możesz mnie posłuchać?
To szantaż... Jak tak chcesz się bawić to proszę bardzo. Idź spać, albo pojedziesz do Jaspera i spotkamy się dopiero jutro popołudniu. Twój wybór, V.


Divina Norwood
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:24
Wrócę cały, czemu miałoby być inaczej? Jestem na spotkaniu związanym z pracą daleko od domu to tyle... Spokojnie, V.
Koszmary Ciebie nie nawiedzą. Jesteś już bezpieczna.
Bo się ze mną bez potrzeby spierasz. Posłuchaj mnie proszę. Obiecuję, że jak wrócę, a będziesz spała to Ciebie obudzę.


Divina Norwood
ODPOWIEDZ