Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Prawdę mówiąc to zawsze myślałem, że Twoją wielką miłością będzie jednak facet.
Ten sms będzie teraz dowodem jeśli mnie nie zaprosisz :/
Nie ma to jak poznawać żonę po ślubie.
Informuj na bieżąco. Bo może trzeba będzie zadzwonić i Cię wyciągnąć z tego spotkania.


Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Dobry suchar
Nie polecił ci go czasem jeden z moich barmanów?
Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Trzymam kciuki za to, żeby cię tam nie zobaczyć
Ale nie żartujesz? Mówisz serio?
Wziąłeś ŚLUB?
Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Być może akurat ja nie powinnam o to pytać, ale... Nie byłeś chyba wtedy do końca trzeźwy, co?
Z kim ty wziąłes ten ślub?
Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Odpowiednie małżeństwo właśnie to powinno oznaczać.
W innym wypadku rozwód od razu bo po co się męczyć.
Zawsze można powiedzieć, że dzwoni Twoja dziewczyna/facet.
W końcu ślub po pijaku to mogłeś zapomnieć wspomnieć o takim drobiazgu jak to, że jesteś w związku.


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie rozumiem czemu uważasz to za coś złego.
Skoro powiedziałeś, że kogoś masz to trzeba podkreślić, że miałeś przed ślubem. Tak więc zdradziłeś swoją miłość z aktualną żoną. Dlatego to "żona" jest tą drugą, a ślub był pijackim błędem.
Jeśli nie chcesz żony to musisz przełknąć jej łzy i zarzuty.
Wiem, że dla Ciebie to nie jest takie łatwe, ale wolisz by tkwiła w związku z kimś kto jej nie kocha kiedy jej bratnia dusza może sięgnie po ten sam owoc, a ona ją odrzuci bo ma męża co jej nie kocha?
A jak będzie zła to czy nie łatwiej o rozwód?


Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Tyle dobrego, że chociaż piękna
Da się to odkręcić?
Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Podejmowanie złych decyzji pod wpływem alkoholu jest chyba u nas rodzinne
Niby czemu? Idziesz do adwokata i się rozwodzisz. Co w tym trudnego?
Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Okej... Spójrz na to tak. Wyobraź sobie, że zakochujesz się w kimś całym sobą. Przypadkiem bierzecie ślub. A po dziesięciu wspólnie spędzonych latach dowiadujesz się, że ta osoba Cię nie kochała. Była jedynie miła, nie chcąc Cię krzywdzić.
Ale skrzywdziła bo dziesięć lat Cię oszukiwała, a wcale nie kochała.
Im dłużej się ukrywa coś takiego tym gorzej boli, a prędzej czy później wyjdzie to na jaw.
Nie słyszałeś, że lepiej odrywać plaster szybkim ruchem?
Wiesz, że jeśli chcesz to mogę to załatwić za Ciebie? Albo razem.
Oboje wiemy, że z naszej dwójki ja nie mam problemu z mówieniem okrutnej prawdy prosto w twarz.
Chyba, że coś do niej czujesz?


Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
No i co z tego?
Chcesz żyć z jakąś laską, żeby nie złamać jej serca?
Pojebało cię?
Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Musisz to sobie wyobrazić żeby wiedzieć, że rozwód i prawda to najlepsze wyjście.
Ta... Aż mnie palce bolą od pisania.
Czego się dla przyjaciół nie robi, ech :/
Po alkoholu kocha się każdego, więc się nie liczy.
Jak pisałem - po alkoholu to nie powinna Ci wierzyć.
Okej... Ale sam oderwiesz ten plaster?
Czy za miesiąc się dowiem, że zostanę wujkiem.


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie wiedziałem, że chcesz bym mu twarzy wydrapał.
Im dłużej będziesz zwlekać tym gorzej.


Jesse Wyatt
ODPOWIEDZ