Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://i.dailymail.co.uk/1s/2021/10/01/23/48658279-10051165-Chiseled_Jonathan_Bailey_appeared_on_Instagram_Friday_to_share_a-a-4_1633128191060.jpg][/telimg1]
[tel5]Jesse
[/tel5][/tel02][tel8] 
[tel3][telimg2][IMG= https://i.dailymail.co.uk/1s/2021/10/01/23/48658279-10051165-Chiseled_Jonathan_Bailey_appeared_on_Instagram_Friday_to_share_a-a-4_1633128191060.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0] 
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Ja wiem, że teraz myśli się o prezentach, świętach i grillu, ale mam ważniejsze pytanie.
Sylwester.
Gdzie się widzisz trzydziestego pierwszego grudnia?


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Powinienem Ci dać organizer pod choinkę.
No i wygadałem.
A to tak możesz? Nie grasz tylko na weselach?
Z ciekawości... istnieją ludzie co się hajtają w Sylwestra?


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Znaj moje dobre serce. Dostaniesz coś innego :/
Myślałem, że z naszej dwójki to ja jestem pracoholikiem, a to Ty będziesz w Sylwestra pracować.
A wiesz, nawet nie głupi pomysł. Jak ma się rocznicę na Nowy Rok to nigdy się o niej nie zapomni - bo i cały świat pamięta.
Wiedziałem, że się przydadzą.


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Technicznie rzecz biorąc to chyba nie będziesz pił w pracy.
A może? Lepiej wtedy gracie?
Zastanawiam się. W zeszłym roku Sylwester w domu był dobrym odpoczynkiem. Ale w tym roku czuję, że mogę spędzić ten czas na mieście. Bardziej rozrywkowo.
Ale to chyba jakaś podejrzana energia. Pierwszy raz odkąd pracuję dla Scarlet mam więcej energii od niej, więc mnie to martwi.
A, dziękuję. Widzę, że muszę o tym co jakiś czas przypominać.


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Pewnie nawet nie można im odmawiać.
Zgadzam się... Może bierze mnie jakaś gorączka? Wpadnij jutro zobaczyć czy jeszcze zipię.
Dlaczego żadna z tych opcji nie brzmi dobrze?


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
:/
Mogę się bawić bez entuzjazmu.
Spokojnie. Wciąż będziesz tym w blasku reflektorów.


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nagie karaoke na targu?
Gitara by zakryła co trzeba.
To co zrobiłeś? Bo brzmi poważnie.


Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
...
...
Z kim? Kiedy? Czemu?
Musimy zawrzeć pakt krwi to może to Cię oduczy. Za każdym razem jak przyjdzie Ci do głowy ten durny pomysł - choćbyś był nie wiem jak pijany - to sobie musisz pomyśleć, że jak to tak ślub bez najlepszego przyjaciela? Wtedy przynajmniej do mnie zadzwonisz...


Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Nie odzywasz się, nie piszesz, nie dzwonisz...
Weselne granie aż tak cię pochłonięło?
Jesse Wyatt
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Czuję się urażony ślubem bez najlepszego przyjaciela :/
I w desperacji najwyraźniej skoro już kogoś usidliła.
Może da się po prostu unieważnić?


Jesse Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
Pójdziesz za to siedzieć?
Jesse Wyatt
ODPOWIEDZ