koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://66.media.tumblr.com/34076b7235ceffc11823a2465275b33e/1f51561f70da2d58-84/s540x810/90ab631e0932cfbd93762685265ecaee32e08b62.gif][/telimg1]
[tel5]Ell
[/tel5][/tel02][tel8]12:01
[tel3][telimg2][IMG=https://66.media.tumblr.com/34076b7235ceffc11823a2465275b33e/1f51561f70da2d58-84/s540x810/90ab631e0932cfbd93762685265ecaee32e08b62.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Ty małpo, ciesz się, że jesteś poza domem, bo gdy wrócisz, skopie ci to twoje chude dupsko!!!!!!
Powiedziałaś Hortonowi, że na niego lecę? Zwariowałaś?


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
I teraz dureń jest dumny jak paw, nici z mojego niecnego planu.
I uważaj, jak spotkam Milo, powiem mu, że jest miłością twego życia.


ell c. donoghue
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Zawsze chciałam wiedzieć, jak się to robi na Aborygena, może mnie nauczysz? ;>

ell c. donoghue
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
Berrie
1:34 PM
Byłam odebrać od Gaza swoje rzeczy..
Wszystko przebiegło tak jak się tego spodziewałam :|



ell c. donoghue
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
Berrie
1:34 PM
Nie, tego się wcale nie spodziewałam. Spodziewałam się, że nie będzie chciał ze mną rozmawiać i będzie miał mi za złe wyjazd i to, że zwlekałam z odebraniem swoich rzeczy.
I się nie pomyliłam :roll:



ell c. donoghue
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
Berrie
1:34 PM
Rzucaj, gorzej chyba nie będzie :( Próbowałam mu tłumaczyć, że bałam się przyjść wcześniej, bo cholera, wiedziałam, że jak zabiorę swoje rzeczy, a on mnie wypuści ze swojego mieszkania to będzie to definitywny koniec..
Tak, sukienkę w słoneczniki też. Możesz ją sobie nawet wziąć :roll:



ell c. donoghue
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
Berrie
1:34 PM
Ale oddaj mi bawełniany sweterek! Jak byłam w Melbourne, widziałam na insta, że mi go zwinęłaś z szafy! Powinnam prosić mame by zamykała mój pokoj na klucz gdy mnie nie ma :hm:
Nudziło mu się? To dorosły facet!
Mi też nie było łatwo, zwłaszcza z dala od domu. Zrobiłam to by zarabiać większe pieniądze i byśmy mogli razem zamieszkać. Jak się okazało, nawet tego nie chciał (:




ell c. donoghue
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
Berrie
1:34 PM
Oh, na litość boską! Czy to powód do rozstania i złości? Inni zyją na okrągło w związkach na odległość i wytrzymują. Ja też musiałam i nie zachowuje się w ten sposób. Mam nadzieje, że rozstanie mu jakoś w tym problemie pomogło i mógł sobie u l ż y ć.
A ja zaczynam mieć wyrzuty sumienia i przestałam cieszyć się tym wyjazdem.




ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Czy mój pokój oddałaś już jakiejś suce, która zajęła moje miejsce? Jestem gotowa pogodzić się z faktem, że mieszka tam na przykład, jakiś przystojny facet.
Tęsknie za tobą, a rodzice doprowadzają mnie do obłędu. Zmuszają mnie do coniedzielnych mszy, a matka zaszyła fabrycznie zrobione dziury w moich jeansach..


ell c. donoghue
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
Milo
13:03
Ell, znasz tę pannę, która pracuje w sklepie muzycznym?
Pękła mi struna w gitarze, a lubię konkretny rodzaj, dlatego muszę się z nią pilnie skontaktować.
Pomożesz mi przyjaciółko, prawda?


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Ell, na litość boską! Znowu znalazłam twoje spodnie na środku łazienki!
Celowo zastawiasz na mnie te pułapki?! Chcesz się mnie pozbyć z domu?!


ell c. donoghue
ODPOWIEDZ