studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/87189118c40c02ead5da6dc1035db32c/bb530cf3184ba19c-34/s400x600/21f653ef6186b6863d9ec9bee1785db0b3dc00bf.jpg][/telimg1]
[tel5]Suzie
[/tel5][/tel02][tel8]10:16 PM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/87189118c40c02ead5da6dc1035db32c/bb530cf3184ba19c-34/s400x600/21f653ef6186b6863d9ec9bee1785db0b3dc00bf.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
Przez przypadek. Natknęliśmy się na nią z Adamem na spacerze. :roll:
Koszmar.
suzie worthington
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
Całkiem ładna. Ale zepsuta w środku najwyraźniej. Począwszy od tego, że przez całą tą rozmowę uderzała w to, że jestem naiwną, młodą dziewczyną, która próbuje odbić jej męża, a skończywszy na przestrodze, że Adam, gdy tylko znudzi się seksem to sobie pójdzie do innej. Nie omieszkała wspomnieć też, że szybko rozwodu to on od niej nie dostanie, i że sędziemu na pewno spodoba się fakt, że podczas trwania małżeństwa, Adam umawia się już z kimś innym. Ale wiesz, Suzie, to, że ta cała Grace była paskudna to jedno, ale ja... no, szczerze okej, nigdy chyba nie widziałam tak wkurzonego i pełnego goryczy Adama.
suzie worthington
właściciel kliniki, weterynarz — ANIMAL WELLNESS CENTER
31 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz oraz właściciel miejscowej kliniki, któremu w końcu zaczęło sie dobrze układać z Rosie, ale nie obywa sie bez jakichś dziwnych sytuacji.
Halloween
Obudziłem się i od razu poczułem, że coś tu nie gra – było zbyt cicho. Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem przed domem kilkadziesiąt nieruchomych sylwetek, które patrzyły na mój dom.
wysłano do @osoba
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Cześć, blondyna!
Twój pokój? Jaki pokój? Ja nic nie wiem!
Żartuję, nikt w nim nie mieszka. Ale krasnoludni wpakowały tam dużo gratów... Wiedziałaś, że ludzie wyrzucają sprawne rzeczy? Ostatnio znalazłam pewnie niezniszczoną szafkę na wino (szkoda, że pustą) i różowy toster. Trochę przyrdzewiały, ale to szczegół.

suzie worthington
ODPOWIEDZ