asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
14:20
Hej!
Rozmawiałam z Jonathanem, nie było łatwo, ale zgodził się, żebym z Wami jechała!
Wprowadził co prawda kilka durnych zasad, ale nieważne <3


benjamin hargrove Gwen Fitzgerald
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
ben
ale powiedziałaś mu całą prawdę czy będziemy potem oskarżani o porwanie? :lol:
i jakie to zasady?
Gwen Fitzgerald Mari Chambers
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
14:20
Powiedziałam, że to głośna sprawa i, że mnie potrzebujecie i... mogłam chyba użyć argumentu, że nie chcę być zwolniona :v
Głupie zasady... możemy się umówić na ignorowanie większości z nich...
Dostaniecie swoje pakiety moich leków, bo przecież ja na pewno o nich zapomnę :roll: I któreś z was będzie musiało mierzyć mi ciśnienie, no i nie wolno mi chodzić do barów i inne takie głupoty... :roll:


benjamin hargrove Gwen Fitzgerald
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Pierwsze pytanie: czy po tych lekach będzie fajna zabawa? Bo jeśli nie, to swój pakiet zostawiam w domu
Drugie: czy bar może przyjść do nas?
Mari Chambers benjamin hargrove
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
ben
cudownie, czyli jednak Jona będzie mieć do nas potem pretensje, że ci grozimy :/
Mari, dobrze wiesz, że dla mnie słowa zasady i głupie się nie łączą :tear: potrzebuję pełną listę, zapisaną na papierze. proszę
ja i tak nie zamierzałem chodzić po barach, zerwałem z piciem :lol:
Gwen Fitzgerald Mari Chambers
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Ben, jakoś dziwne napisałeś "Gwen, moja kochana przyjaciółko, oczywiście, że się z tobą napiję" :/
benjamin hargrove Mari Chambers
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
ben
Gwen, moja kochana przyjaciółko, oczywiście, że się z tobą napiję, kulturalnie, jednego drinka, bo jeśli się upijemy, to będziemy robić bardzo dużo złych rzeczy
a nie mogę sobie na to już pozwalać, postanowiłem być poważnym człowiekiem
Gwen Fitzgerald Mari Chambers
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
14:20
Te leki to antonim dobrej zabawy, Gwen...
No i Jona nie będzie miał żadnych pretensji, wiedział, że ściemniam... ale ja będę miała, bo zgodziłam się na te wszystkie zasady tylko po to, żeby jechać :meh:
Najzabawniejsze jest to, że on naprawdę sporządził taką listę, sądziłam, że jej nie przeczytacie (:
benjamin hargrove Gwen Fitzgerald
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Złe rzeczy też mogą być dobre, Ben :/ Ale okej, to mi wystarczy
Oczywiście, że przeczytamy. My czytamy wszystko :/ Niech Jona o nic się nie martwi, zadbamy o ciebie
benjamin hargrove Mari Chambers
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
ben
zasady są ważne!
a listy kocham, możesz mi od razu wysłać na maila
Gwen Fitzgerald Mari Chambers
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Świetnie...
Przekażę mu... przynajmniej on się ucieszy z Waszej decyzji :meh:
benjamin hargrove Gwen Fitzgerald
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Niech wie, że pracujesz dla odpowiedzialnych ludzi
Prawda, Ben? :|
benjamin hargrove Mari Chambers
ODPOWIEDZ