pani psycholog — gabinet zwierzeń
35 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Pris mogła nazwać się szczęściarą - w jej życiu głównym i w sumie jedynym źródłem problemów był prawie były mąż, ktory byl powodem jej migren. W pewnym sensie powinna poczuć się doceniona, ale prawda była taka, że podobna sytuacja na dłuższą metę mogło być męczące. Zresztą Prissy odczuwała tego skutki. Poza tym, nie mogła narzekać. A z pewnością nie miała zamiaru tego robić przed swoją przyjaciółą, która teraz przechodziła zdecydowanie trudniejszy okres w swoim życiu. Jako dobra przyjaciółka chciała stanąć na wysokości zadania, co nie powinno być znowu takie trudne zważywszy na niesamowicie wysokie szpilki w jakiś biegały po kancelarii. Czuła się przy tym jednocześnie niesamowicie bezużyteczna, ponieważ nie mogła faktycznie pomóc. Nie umiała odnaleźć jej siostry, nie umiała naprawić jej związku z narzeczonym (chociaż nie była pewna, czy to byłoby najlepszym rozwiązaniem tego problemu). Zanim jednak przejdzie do wypełniania obowiązków przyjaciółki, musiała - ku swojemu własnemu niezadowoleniu - odkopać się z papierzysk piętrzących się przerażająco na biurku. Formalności związane z pracą na uniwersytecie potrafiły dać w kośc.
Trochę straciła poczucie czasu, przekładając teczki z jednego miejsca na drugie, co bardzo ją cieszyło - bo rosła ta, oznaczona przez nią jako zrobione. Wtedy do środka weszła ona, a Priscilla poderwała głowę, jakby wyrwana z transu. - Hej. Tak, błagam, tak. Wyjdźmy stąd - dosyć ochoczo poderwała się z krzesła, zbierając torebkę z oparcia swojego fotela. - Tylko ja wyjątkowo przygotowałam sobie lunch wcześniej, ale jak chcesz możemy gdzieś iść - Pris w sumie nie robiło to różnicy, ale fakt, że dzisiaj przygotowała lunch wcześniej był godny odnotowania w kalendarzu, ponieważ przeważnie przy swoim życiowym roztrzepaniu zapominała o tak przyziemnych sprawach.

destaney beezley
ambitny krab
lenia
abraham | ernest | larabel | novalie