wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ambitny krab
Lilka
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
już to mówilam, ale dla mnie mocno Talk Talk - Life's What You Make It. może nie ma zbyt wielu słów, ale niewiele potrzeba. bo, co było minęło, a przy okazji yesterday's favourite - don't you hate it? tak bardzo przypomina mi laurissę. lauri in a nutshell. tylko trochę jeszcze trochę musi się nauczyć brać życie, jakie jest i zostawiać to, co było. don't cry because it's over, smile because it happened :welcome:
easter bunny
chubby dumpling
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Krzysztof Klenczon | Trzy Korony - 10 w skali Beauforta - może coś z naszej polskiej półki muzycznej z lekkim przymrużeniem oka :oops:
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Axwell Λ Ingrosso - More Than You Know - jest klubowo, jak w Shadow i jakoś tak mocno mi się tekst kojarzy D:
kompozytor, pianista, wykładowca — james cook university
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zro­zum, to nie ma więk­sze­go zna­cze­nia. Po pro­stu się umie­ra.
To tylko na za­wsze.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Jakoś tak kojarzy mi się to z Vincentem, bo ma ciężko w życiu i ta piosenka też ma taki klimacik ;.;
The Fray - How to save a life
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Don't Blame Me - Taylor Swift

Pearl zapewne sama napisała tę piosenkę :3
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
nie znam nathaniela za dobrze, ale poczytując sobie kp, obserwując, czym się zajmuje to Royal Deluxe - I'm a Wanted Man. i pomimo ogólnego nastroju bycia kimś poza prawem, jedna część najbardziej mi tu pasuje If you ask me to change I don’t know if I can I’ll always be who I am.
easter bunny
chubby dumpling
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
tutaj skojarzyło mi się Michael Kiwanuka - Cold Little Heart, w szczególności przez ten fragment We can try and hide it It's all the same, I've been losing you one day at a time, co oczywiście jakoś tak czuję związane z sytuacją w małżeństwie Epha :3
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Gryzę się pomiędzy Maneater :lol: a tą piosenką, ale ostatecznie dam to, bo sama mówiłaś, że to dla Jaspera śpiewane :lol:
Jessie Murph - If I Died Last Night
ODPOWIEDZ