rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
cześć, mogę cię zjeść?
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Alfie Buxton pisze: 26 wrz 2022, 11:58
cześć, mogę cię zjeść?
Hej Alfie Buxton <3 ode mnie możesz zjeść kogokolwiek chcesz :welcome:
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
autumn goldsworthy odezwę się na dc, bo mam pewien pomysł!
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
:hell: :hell: :hell: :hell:
happy halloween
Booyah
brak multikont
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
mathilde bennett grę byś zaczęła
szkutniczka — WINFIELD'S CRAFT
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Ironwoman
Alfie Buxton
Mówisz masz, wpadam! Co mi dasz? ^^
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Barbie Stark tak sobie myślę, że skoro Barbie jest szkutniczką, a Alfie mieszka nielegalnie na łajbie (on to tak nazywa, ale to całkiem zacny jacht) to może wpadłaby na konserwację tego obiektu, zleconą przez jego ojca i tym sposobem nakryłaby tego dzikiego lokatora?
mogłaby nawet myśleć, że to złodziej, co oczywiście by doprowadziło do histerycznych tłumaczeń Alfiego, że jacht też jest jego i wreszcie może by się dogadali :lol: co ty na to? jak coś jest niejasnego to pisz!
szkutniczka — WINFIELD'S CRAFT
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Ironwoman
Alfie Buxton, wszystko jasne i oczywiście jestem jak najbardziej na TAK! Barbie też mieszka na jachcie i ja myślałam coś w deseń sąsiadów, ale Twój pomysł bardziej mi się podoba :lol: Ale chyba już sobie zagramy jak Barbie tą "łajbę" konserwuje? Czy gramy wszystko od początku?
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
możemy zagrać od momentu w którym go nakrywa i chce dzwonić na policję :lol: Barbie Stark
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Alfie Buxton my wiemy <3
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Perth Haynes mój ty Szekspirze ^^
lorne bay — lorne bay
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Alfie Buxton Muszę podrzucić Reginę, którzy przyjaźni się z Claire od lat <3 Teoretycznie było to trochę wymuszone bo obie mają wysoki status i to przez powiązania rodzinne "by ładnie wyglądało", ale się polubiły - choć Regina uważa, że Claire ze swoim statusem nie powinna być jakąś sekretarką, wiadomo. I nie wiem jak Alfie obecnie, ale czytałam, że lubił traktować ludzi z góry, a i Regina taka też jest, więc coś ich łączyło :lol:
ODPOWIEDZ