stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
wiem, Max, wiem i rozumiem, że czujesz względem niej większą lojalność, nie chcę tego podważać, a nawet bardzo szanuję!
po prostu się o nią martwię i obawiam się, że chcąc mnie chronić przed swoimi problemami, będzie chciała je ukryć
i czuję się nieswojo i niespokojnie wiedząc, że gdyby naprawdę sobie nie radziła, to jestem z tego wykluczony, bo nie ma mnie przy niej i o tym nie wiem
cholera, nie wiem, jak to powiedzieć, to trochę pokręcone
Max, nikt nie zna jej tak jak ty, dlatego ciebie o to proszę; nie musisz mi mówić nic konkretnego na jej temat, po prostu gdyby coś cię zaniepokoiło, dasz mi znać? bez szczegółów? tylko tyle, proszę


Maxine Hammond
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Tak, wyjeżdża na cały wrzesień na staż.
Powiedział mi jakiś czas temu i jestem z niego cholernie dumna, że jest na tyle odważny by w końcu sięgnąć po to, o czym marzył przez wiele lat.
Powinnam dopytywać skąd wiesz? <3


Maxine Hammond
towarzyska meduza
kwiatek
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
to też wiem i nie ma dnia, w którym bym tego nie żałował, więc uwierz mi, że mam świadomość tego, jak zjebałem
dzięki, Max, to wystarczy


Maxine Hammond
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Dobrze
Chociaż do tego czasu pewnie zje mnie ciekawość :)
towarzyska meduza
kwiatek
lorne bay — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You don't need me, I don't need you
Pearce
GG:MM
A co ja, Caritas?
Poproś swojego chłopaka o ile jakiegoś masz.
Obrazek
I feel the pressure building until I can't breathe
And it takes everything
And it all spills out
ambitny krab
Stasz
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
gdyby to było takie proste, M...
najbardziej się dogadujemy, kiedy nie jesteśmy ze sobą, dla dobra Lily będzie najlepiej, jeśli zostanie tak, jak jest


Maxine Hammond
lisowa
A.
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
11:10

To coś rodzinnego bo sama nie mam kompletnie na nic czasu ale muszę Ci powiedzieć, że mam doskonały pomysł.
Zamówiłam jacht i gdy tylko będzie gotowy, zapraszam Cię na rejs! Razem odpoczniemy 😘

[/tel3]


Maxine Hammond
dzielny krokodyl
Sara Smith
lorne bay — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You don't need me, I don't need you
Pearce
GG:MM
Napiszesz w końcu o co chodzi, czy nie? :/


Maxine Hammond
Obrazek
I feel the pressure building until I can't breathe
And it takes everything
And it all spills out
ambitny krab
Stasz
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
słowo-klucz: "którzy się kochają"
zresztą, czasem nawet miłość nie wystarczy, żeby stworzyć dziecku kochający dom
przerabialiśmy to za dużo razy z tym samym efektem, a Lils jest już za duża i wszystko rozumie, nie chcę, żeby była ciągle świadkiem powrotów i rozstań rodziców, bo to odbije się najbardziej na niej


Maxine Hammond
lisowa
A.
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
11:19
Nie żartuję! Jakoś tak wyszło! Jeszcze 2 dni i będę miała egzamin uprawniający do prowadzenia tego ustrojstwa. Mam nadzieję, że będzie szło mi lepiej niż z autami 😆
Tylko obiecaj, że znajdziesz czas na wycieczkę!



Maxine Hammond
dzielny krokodyl
Sara Smith
lorne bay — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You don't need me, I don't need you
Pearce
GG:MM
Mogę przyjechać, ale czyścisz za mnie konia i sprzątasz boks do końca miesiąca



Maxine Hammond
Obrazek
I feel the pressure building until I can't breathe
And it takes everything
And it all spills out
ambitny krab
Stasz
lorne bay — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You don't need me, I don't need you
Pearce
GG:MM
W takim razie do końca października.



Maxine Hammond
Obrazek
I feel the pressure building until I can't breathe
And it takes everything
And it all spills out
ambitny krab
Stasz
ODPOWIEDZ
cron