stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
akurat Tomowi nie trzeba podbudowywać ego komplementami, ale Jerry czyta wszystkie i przekazuje co do jednego, choć obawiam się, że kot nie wykazuje w związku z nimi większego entuzjazmu 😂 #silnyiniezleżnykiteł

@jrmn_lns napisał...
@presley_ na własną odpowiedzialność, a i to pod warunkiem, że uda się go złapać 😂#kotnafarmiechodziwłasnymiścieżkami #rozstawiasobieowcekonieipsypokątach #ostrzypazurkinaskórzeczłowieka #diabełzamkniętywpowłocerudegofutra
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
jrmn_lns
Queensland, Australia
139 likes
jrmn_lns #gdziejestjerry? #potęganatury #oddychampełnąpiersią #nietylkogałęziesąpoplątane #polecamwiązaćmocnosznurówki #gdzienajszybciejkierowaćsiępougryzieniuwęża? #byłnieduży #wycieczkazprzygodami
2 hours ago
lisowa
A.
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
@presley_ polubiła twoje zdjęcie
1
towarzyska meduza
.
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
@chevêche polubił/a twoje zdjęcie
1
niesamowity odkrywca
dominicky
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
@mariesin polubił/a twoje zdjęcie
1
towarzyska meduza
kwiatek
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
@susan napisała...
Jakie wielkie drzewo :hm:



Jermaine Lyons
towarzyska meduza
Susan Murphy
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
@susan a to tylko niewielki fragment całości, więcej kryje się za plecami fotografa! 😏
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
jrmn_lns
carnelian land
8 likes
jrmn_lns przekazuję dalej w świat, może ktoś się skusi, kotki naprawdę miziaste! po więcej info odsyłam do mariesin
"Trzech przystojniaków i jedna piękność szukają nowego domu! Znalezione kilka dni temu (tutaj kilka nieprzyzwoitych słów na temat ludzi, którzy wciąż porzucają zwierzęta przy drodze). Po wizycie u weterynarza, wszystkie zdrowe i zaszczepione. Zostaje je tylko pokochać <3 @ANIMAL WELLNESS CENTER #adopcja #szukamydomu #pokochajkociaka"
4 minutes ago
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
@mariesin polubił/a twoje zdjęcie
1


@mariesin napisał/a...
Lily powiedziała, że odda im nawet swoje łóżko jeśli tylko będą mogły zostać na zawsze, więc to wymaga szybkiej interwencji :monkey: :monkey: :monkey:
towarzyska meduza
kwiatek
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
@mariesin cholera, a to spryciula! już wiem, czemu przebąkiwała coś ostatnio o większym łóżku 😂
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
jrmn_lns
Lorne Bay
32 likes
jrmn_lns #ludzieklękajązróżnychpowodów #jaklękampokaszkiecik #albowkręta #czasempoołówek #jakijesttwójpowód? #roślinkawewnęcedlaprzykuciauwagi #fajnydomek #domekzkamienia
18 minutes ago
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
@mariesin polubił/a twoje zdjęcie
1
towarzyska meduza
kwiatek
ODPOWIEDZ