lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Jermaine Lyons pisze: 23 lip 2021, 17:47
Maxine Hammond w sumie po wstępnym researchu widzę, że Max kumplowała się z Marianne w trakcie studiów i dalej są przyjaciółkami, więc na pewno znać się muszą, bo Mari i Jerry byli ze sobą przez jakieś 6 lat, a ona dalej mieszka na farmie jego dziadków! :lol: Jermaine ogólnie jest pozytywnym i otwartym człowiekiem, więc i z Maxine na pewno się dogadywał :D teraz pozostaje ustalić, na jakiej stopie znajdują się ich relacje po rozstaniu Jerry'ego i Mari? i czy Maxine wzięła stronę przyjaciółki, czy raczej zdecydowała się być Szwajcarią i obecnie kumpluje się też z Jerrym? :hm:
O kurczaki, faktycznie! Najmocniej przepraszam :faint:
Myślę, że Max stara się być Szwajcarią, ale czasami jest na niego wkurzona i zdarza jej się nawtykać. Prócz tego pewnie bardziej wspiera jednak przyjaciółkę - obstawiam więc, że mówi, że Szwajcaria, że ogólnie to jej nie wychodzi :lol:
sumienny żółwik
13#9694
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Jermaine Lyons pisze: 07 lip 2021, 20:46
Remi Blackwell o tak, zdecydowanie panowie nadają na podobnych falach! swojskie chłopaki są! mogli się gdzieś poznać pomagając na jakiejś farmie po pożarze, kilka tygodni później powtórzyła się sytuacja, a ostatecznie od czasu do czasu wyskakują na jakieś piwo czy ogarniają pomoce sąsiedzkie (pewnie Remus z racji swojego zawodu wie więcej, gdzie i kto potrzebuje pomocy) 8)
omg, przegapiłam oznaczenie, ale jestem jak najbardziej za takimi ziomkami :hihi: I tak, Remus wie, wie gdzie są dobre drinki i gdzie ludzie potrzebują pomocy, więc go ze sobą zabierze 8)
towarzyska meduza
-
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Maxine Hammond hahaha, tak coś czułam, że weźmie stronę Mari! :lol: niemniej myślę, że Jerry może tego absolutnie nie dostrzegać i dalej traktować Maxine jak te dwa lata temu, kiedy spotykali się w gronie wspólnych znajomych. Co w sumie może doprowadzić kiedyś do jakiejś niezręcznej sytuacji, kiedy odczuje, że Maxine jednak nie do końca wspiera go tak, jak tego oczekiwał... :lol:

Remi Blackwell coś czuję, że te dobre drinki na pewno szybciej się Jerry'emu przydadzą, bo na razie to potrzebuje pomocy sam ze sobą, a alkohol nadaje się idealnie do roli "pomocy" w tego typu kwestiach :lol:
lisowa
A.
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Jermaine Lyons pisze: 24 lip 2021, 20:21
Maxine Hammond hahaha, tak coś czułam, że weźmie stronę Mari! :lol: niemniej myślę, że Jerry może tego absolutnie nie dostrzegać i dalej traktować Maxine jak te dwa lata temu, kiedy spotykali się w gronie wspólnych znajomych. Co w sumie może doprowadzić kiedyś do jakiejś niezręcznej sytuacji, kiedy odczuje, że Maxine jednak nie do końca wspiera go tak, jak tego oczekiwał... :lol:

Remi Blackwell coś czuję, że te dobre drinki na pewno szybciej się Jerry'emu przydadzą, bo na razie to potrzebuje pomocy sam ze sobą, a alkohol nadaje się idealnie do roli "pomocy" w tego typu kwestiach :lol:
Bardzo podoba mi się ten pomysł! <33
Idę wklepywać w relki!
sumienny żółwik
13#9694
detektyw — komisariat w lorne bay
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarsza córka państwa Harding, miejscowa pani detektyw, posiadaczka nieokiełznanej burzy ciemnych loków i uroczych piegów. Uśmiechem maskuje swoją własną tragedię i okłamuje swojego partnera.
mówią, że jesteś tatusiem mojej siostrzenicy, pytanie czy się lubimy, czy raczej nie?
ambitny krab
nikt
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
to zależy! w dużej mierze od tego, jak lara zapatruje się na (obecnie były) związek siostry i Jerry'ego, który to nie spieszył się do ołtarza po dwóch kreskach na teście ciążowym, ale po rozstaniu zostawił Mari i córce dom na farmie, a sam przeniósł się do dziadków i ciągle bierze czynny udział w życiu obu dziewczyn :hm:
ja to bym chętnie przygarnęła jakiegoś sprzymierzeńca ze strony Hardingów, który stałby po stronie Jerry'ego i jednak nie uważał go za "tego złego, co zniszczył Mari życie", ale no, nie chcę absolutnie nic narzucać bez stanowiska Lary, przyjmę wszystko, nawet najgorszy negatyw! ^^
lisowa
A.
ODPOWIEDZ