kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adek
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
U mnie znajdziesz jedynie fartuch kucharski, więc możesz być moją małą kuchareczką ^^strój kelnereczki musisz ogarnąć sama ;>
Liczę na Twoją kreatywność maleńka ;> ;>


Susan Murphy
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adek
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Opal moonlane 38c :D
Czekam!
Ciekaw jestem czy wystarczy Ci odwagi, by przyjechać do nieznajomego mężczyzny ^^


Susan Murphy
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adek
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Maleńka, w piekle to ja już mam od dawna zarezerwowane miejsce :D
Oj wierz mi, że chciałbym się przekonać...


Susan Murphy
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adek
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Okey, masz kwadrans ; :) czekam
Obrazek


Susan Murphy
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
weterynarz — Animal Welness Center
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani weterynarz, która poświęca swoje życie zwierzętom i oddaje im całe swoje serce po tym jak straciła serce do tańca wraz z utraconym dzieckiem pewnego przystojnego marynarza, który to niedawno znów zawitał do portu Lorne Bay
Rose Hepburn:
20:13
Hej! Ostatnio miałam dużo pracy i dlatego pewnie się nie odzywałam. Musisz chyba przyjechać i przywalić mi maczugą w łeb, bo poznałam w Shadow pewnego marynarza i spodobał mi się ^^ . Wiesz co u mojego brata? Dziękuję za prezent, będę je ubierała na spotkania z marynarzem xD . A co tam u Ciebie?
happy halloween
nick
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
8:11
Tak, jest wcześnie rano, a ja nie mogę spać. A skoro są święta, nowy rok, postanowiłam zrobić sobie listę postanowień. Wiesz, jak są te wszystkie postanowienia, których się nie dotrzymuje. Jesteś gotowa?
1. Ograniczam picie alkoholu, a przynajmniej nie upijam się do nieprzytomności.
2. A co za tym idzie, przestaję chodzić sama do klubów.
3. Przestaję Od nowego roku, będę mniej paliła, naprawdę!
4. Nie wezmę, kolejnego ślubu.
5. Przeczytam jedną książkę tak na dwa, trzy miesiące? Czytanie sprawia, że jest się mądrym, może coś mi pomoże.
6. Skupię się na studiach i poważniej pomyślę o swojej przyszłości, bo nadal nie mam na nią pomysłu.
7. Znajdę sobie jakieś hobby, bo chyba zakupy się do tego nie zaliczają :/
8. Odwiedzę grób matki. Ostatni raz byłam tam w jej urodziny...
9. Będę bardziej dbała o przyjaciół i przestanę was tak zaniedbywać.
10. Nie ucieknę na drugi koniec świata bez wcześniejszej rozmowy!


Susan Murphy
dzielny krokodyl
Minnie mouse
ODPOWIEDZ