studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#24
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Miejsce na ognisko

- Pytanie, czy satysfakcjonuje nas samo zajęcie się tego konara, czy chcemy dłużej posiedzieć przy ogniu? - bo jeśli to drugie, czekała ich chyba wycieczka w pobliskie zarośla z nadzieją, że jeszcze nie wszystko zostało przebrane. - Ale skoro mamy już wiosnę i pierwsze cieplejsze dni, to chyba celowałabym w to drugie - dodała jeszcze, w międzyczasie rozgrzebując to, co już było w palenisku, jakby chciała fachowym okiem ocenić, do czego sie to nadaje, ale była na tyle fachowa, że tylko pobrudziła sobie ręce.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#25
PRZERWANA

Rozegrana z: Timothy Collins
Miejsce: Rzeźby Syren

Nigdy nie była mistrzem pływania, bezpieczniej czuła się w kamizelce ratunkowej niż bez, ale była przekonana, ze jest na tyle płytko, że będzie czuła grunt pod stopami. Myliła się jednak okrutnie, a kiedy zdala sobie z tego sprawę, zachłysnęła się wodą i gorączkowo uderzając ramionami o tafle wody, próbowała podpłynac do skały. - Pomocy! - zawołała, chociaż jej znajomi w oddali bawili się w najlepsze i nawet nie mieli jak jej usłyszec.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#26
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Marlee Doherty
Miejsce: Sapphire River 347

- Marlee?! - zawołała, stając na progu domku i z kocem na ramionach i kapciach na stopach, ruszyła schodkami w dół. - Czyś ty do reszty oszalała? Co ty tutaj robisz? - przyglądała się jej ze zmarszczonym czołem, coraz bardziej zbliżając się do niej i samochodu. - Gdzie pójdziesz? Teraz? Kiedy tu przyszłaś? Czy ty...? Czy ty jesteś pijana? Chuchnij! - zażądała, jakby była jej matką, a nie rówieśniczką i nawet wyciągnęła szyję, w oczekiwaniu.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#27
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lorcan Winchester
Miejsce: Gahdun Island

Odwróciła się od niego, bo tak ciężko było jej patrzyć w kierunku Winchestera, kiedy obierał kurs powrotny, a targane wiatrem włosy ukrywały łzy, które bezdźwięcznie spływały jej po policzkach, opłakując te kilka chwil szczęścia, które dane im było dzielić i choć chciała, żeby było ich więcej, żeby nigdy się nie kończyły, posłała mu jedynie smutny uśmiech, po raz ostatni spoglądając na jej Lorcana Winchestera, kiedy odjeżdżała z portu zamówioną taksówką.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#28
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Charlotte Quinn
Miejsce: Rzeka, Sapphire River

Z tego też powodu, Raine nie zdjęła z uszu słuchawek i kiedy podniosła się, żeby wyrzucić papierek po batonie do pobliskiego kosza, zupełnie z zaskoczenia została potrącona i poślizgnęła się, niemalże wpadając do rzeczki. - Woooah! - zawołała, chwytając się w okolice serca, bo była tym obrotem wydarzeń zaskoczona, w koncu mogła tam wpaść i się zamoczyć!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#29
RZERWANA

Rozegrana z: Laurent Buchinsky
Miejsce: Sapphire River 347

- Dzień dobry - westchnęła ze smutnym uśmiechem, doskonale zdając sobie sprawę, że przegrywa w starciu z prawdziwym właścicielem. - Chyba cieszy się na pański widok i nie wiem czy ja mogę o sobie powiedzieć to samo - bo jak już realnie musiała się z nim rozstać, pomimo tego, że sama podjęła decyzję o nieprzygarnianiu żadnego zwierzęcia na tym etapie życia, było jej po prostu przykro. - To znaczy, nie w tym sensie, bo jak się pan czuje?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#30
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Laurelle Hammond
Miejsce: Szlak turystyczny, Pourt Douglas

- Oho, no nie mogę powiedzieć, że nie jest randkowo! - zaśmiała się, chociaż kiedy ona ostatni raz była na randce? Jeśli liczyć wycieczkę jachtem z Lorcanem, kiedy była na niego ewidentnie obrażona, to nie było zbyt wysoko zawieszonej poprzeczki. - Jakbym była bogata, to chciałabym mieć taki widok z domu - chociaż na widoki przy Sapphire River też nie mogła narzekać, to już na dziury w ogródku owszem. Wyciągnęła z torby dwie butelki, otworzyła kapsle i podała jedną Laurelle. - Za nasze bogactwo!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#31
TRWA

Rozegrana z: Cole Demos
Miejsce: Sapphire River 352

- Spóźnione wszystkiego najlepszego dla mnie! - zawołała, może trochę za głośno, dlatego też zaraz przysłoniła usta, a wyrwało się z nich już jedynie krótkie: - Ups!
Czy powinna wyjaśnić dlaczego tutaj przyszła i zacząć może w inny sposób, niż wytknięcie mu, że nie złożył jej urodzinowych życzeń, chociaż nawet wtedy nie rozmawiali? Tak. Czy kompletnie nie miała pojęcia jak to zrobić? Też tak. Z każdą sekundą czuła się jednak coraz bardziej niezręcznie, bo chłodny spacer zdecydowanie pomógł jej trochę otrzeźwieć. - Mogę wejść?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#32
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Sameen Galanis
Miejsce: Cairns Hospital

- Sam? - zapytała, widząc nagle przed sobą kobietę, której imię chwilę temu mignęło jej na ekranie telefonu. W pierwszym odruchu zrobiła te kilka kroków, żeby ją przytulić. Potrzebowała tego, po prostu, bez zbędnych słów i zapewnień, chciała obecności kogoś bliskiego, bo dalej nie wiedziała dokładnie co działo się z Prim. - Czekaj, co tu robisz?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#33
TRWA

Rozegrana z: Adore Visage
Miejsce: Sapphire River 347

- O proszę, w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić do środka - uśmiechnęła się szeroko, przepuszczając Visage w drzwiach i pozwoliła jej swobodnie zdjąć buty kurtkę, kiedy sama rozpakowywała zakupy. Salon musiał być jej doskonale znany, w międzyczasie Raine pozbierała też rozrzucone wszędzie notatki i rozłożyła się na kanapie, zostawiając oczywiście wolne miejsce.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#34
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Sapphire River 347

- Przestań, przecież zawsze możesz wpadać bez zaproszenia - znali się już tyle lat, że pewnie czasem do znudzenia spędzali ze sobą czas i odwiedzali się wzajemnie, też przez te niezapowiedziane wizyty. - A mi się przyda trochę twojego towarzystwa, więc jak ci bardzo nie przeszkadza moje pociąganie nosem, to zakładam buty i pokażę ci co zrobiłam? - dodała jeszcze pytająco, jak na zawołanie pociągając rzeczywiście nosem i nie czekając na odpowiedź, wciągnęła na stopy trampki, stojące tuż przy wejściu.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#35
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Mount Bartle Frere

- I wiesz co? Musimy zrobić taką zasadę, że co dzieje się na wyjeździe, zostaje na wyjeździe. Bo ja będę spała w skarpetkach, a nie chciałabym, żeby ktoś kiedyś o tym usłyszał - spanie w czymś na stopach było dla Barlowe trochę niepojęte, a z drugiej strony - jak inaczej uchronić się przez tymi wszystkimi dziwnymi stworzeniami, które faktycznie mogą ją pogilgotać, albo pozaczepiać po stopach?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ