ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
39 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Wyleczyć - czasami, ulżyć - często, pocieszyć - zawsze.
Leonie Turner - jest dłużej, bo tu wziął ślub i mieszkał z Julią.
Jest rok po rozwodzie, ma za sobą co najmniej cztery lata małżeństwa + rok (lub więcej) odkąd jest w Lorne.
Czyli minimum to 6 lat. Wiem, że ich ojciec umarł kilka lat temu, ale nie wiem ile - jeśli masz to ustalone z Prestonem i Joy, to chętnie zapoznam się z dokładną liczbą ;p jakby nie było go gdy ojciec zmarł, to nawet by mi to pasowało.
Jest rodzinny i (chyba?) też trochę mądry, więc polecam się :P

Jeśli chodzi o Louise, to ogólnie zamysł jest dobry i mi pasuje. Jeśli nie chcesz zaczynać od "kojarzą się z przeszłości" tylko od czegoś więcej, to chyba najlepiej dogadać szczegóły na pw :) tu już jak wolisz, jbc nie mam problemu z zaczynaniem od zera, ale "coś więcej" też mile widziane. Jestem otwarta na wszelkie propozycje :D
powitalny kokos
cukier0177
brak multikont
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Jayden Turner Cześć, jestem ojcem dziecka Crane i tak się składa, że mam co do niej poważne plany! Wydaje mi się więc, że jeśli dowiemy się o swoim istnieniu raczej się nie polubimy, ale chętnie trochę to pokomplikuję ^^
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
39 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Wyleczyć - czasami, ulżyć - często, pocieszyć - zawsze.
Hyde O. Terrell no różnie może być :p ale zgadzam się, że raczej go nie polubi. Chociaż...? Tak czy siak to na pewno będzie ciekawe ;)
powitalny kokos
cukier0177
brak multikont
ODPOWIEDZ