lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Gia Faraday to chyba zgłoszę się prędzej, niż mogłabyś się mnie spodziewać ^^ :monkey:
powitalny kokos
patsy#7401
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
astrid johanson pisze: 30 cze 2022, 16:31

Dean Washington a jakby połączyć numer jeden i numer trzy? 8)
Podejrzewam, że jakaś koleżanka mogła ją zaciągnąć na wieczór w kasynie, trochę wypiła wcześniej i stwierdziła że sobie pogra. Ostatecznie właśnie przegrała, mimo iż z początku mogła mieć dobrą passę, a żeby jakoś jej to zrekompensować, to mógłby jej zaproponować jakieś spotkanie w ramach przeprosin. Ale co dalej? To zależałoby od przebiegu spotkania ^^

Słuchaj, bardzo mi się ten pomysł podoba. Myślę, że znajdzie doskonały sposób, żeby jej ten wieczór zrekompensować, dlatego wiesz... Wchodzę w to ^^

A Phel to pewnie chodzi do Astrid z pieskami, które mają tam na farmie i pewnie sobie do niej wzdycha, bo taka atrakcyjna kobieta <3!

astrid johanson
sumienny żółwik
blueberry
lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Dean Washington to w takim razie grajmy to w najbliższej możliwej chwili (dostosuje się!), bo brzmi to bardzo dobrze 8)

A Phel jest taki uroczy, że ona na pewno go traktuje jako taki mały obiekt westchnień i z pewnością palnęła mu kiedyś, że jakby była młodsza to byłby dla niej kandydatem idealnym :pleading: :monkey:
powitalny kokos
patsy#7401
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
astrid johanson

Dobra, to ja się do Ciebie odezwę o gierkę prawdopodobnie w weekendzik, jak będę miała więcej czasu! <3
sumienny żółwik
blueberry
lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Dean Washington już wyczekuję :pleading:
powitalny kokos
patsy#7401
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
astrid johanson przydałaby mi się przyjaciółka jakaś porządna dla elspeth, bo ma same takie z którymi tylko baluje :idk: jest między nimi tylko rok różnicy, więc myślę, że mogą się znać ze szkoły albo nawet podwórka? niech to będzie przyjaciółka w której się elspeth nie buja - to jej bardzo ułatwi życie :lol: widzę, że astrid zna się też z Gem Fernwell w której ells na nieszczęście się kocha, o czym w sumie astrid mogła wiedzieć od początku? :hihihi:
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ