studentka i wolontariuszka — uniwersytet i schronisko
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy patrzę na niebo błękitne,
to w środku czuję, że kwitnę,
i serce mi w piersi rośnie
gdy przypatruję się wiośnie.
Przyjaźnią obdarzam kwiaty
bo mnie nie spiszą na straty.
Gdy patrzę w barwne ich płatki,
już czuję ich zapach gładki
otulający me wszystkie zmysły.
~ Blanca Compton
Blanca Compton
Dusza romantyczki i poetki, wrażliwa i nieśmiała. Trochę samotna. Najbardziej na świecie marzy w życiu o prawdziwej miłości i żeby jej wiersze zostały docenione. Niedawno się dowiedziała że ma przyrodniego brata.
Chunni Chocise
Przyrodni brat, syn jej ojca spoza małżeństwa i o którym dowiedziała się niedawno. Dopiero go poznaje ale ma nadzieję, że się dogadają.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
dianuś
brak multikont
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
To będę pierwszy <3
ambitny krab
All American
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Hejka Blanca Compton, mieszkamy obok siebie na farmach, więc wpadam po sąsiedzki pozytyw! :frog:
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Blanca Compton <3 podrzucam Lyrę może na jakieś dawne znajome? Kiedyś mogły się całkiem nieźle dogadywać, ale gdy Raynott przestała trenować gimnastykę trochę się zmieniła i wtedy też ich kontakt się znacznie pogorszył?
lyra raynott
Ola
studentka i wolontariuszka — uniwersytet i schronisko
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy patrzę na niebo błękitne,
to w środku czuję, że kwitnę,
i serce mi w piersi rośnie
gdy przypatruję się wiośnie.
Przyjaźnią obdarzam kwiaty
bo mnie nie spiszą na straty.
Gdy patrzę w barwne ich płatki,
już czuję ich zapach gładki
otulający me wszystkie zmysły.
~ Blanca Compton
liam coonley Harper Callaway Lyra Raynott Hejo, jeżeli macie dc to zapraszam: dianuś#4686, uzgodnimy sobie na spokojnie, a jak nie to proszę wbić na pw :milosc:
powitalny kokos
dianuś
brak multikont
ODPOWIEDZ