24 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Czasami każdemu się wydaje, że wszyscy ludzie to jakieś wybrakowane urządzenia. Ten moment w zależności od sytuacji nazywa się oświeceniem lub załamaniem nerwowym.
Astrid "Triss" Baker
Mój tata jest alkoholikiem i przez niego nie dostałam się do szkoły muzycznej, więc nie zostanę wielką skrzypaczką, ale czasem możesz mnie spotkać jak gram sobie na rynku i zbieram kasę do czapki z daszkiem. Rodzice od 3 lat prowadzą farmę w spadku po dziadku, więc udajemy szczęśliwą rodzinę. Mama pracuje jako nauczycielka, więc pewnie ją kojarzycie. Ojca za to z barów, kiedy zalewa się w trupa, chociaż twierdzi, że odkąd wprowadziliśmy się do LB jest cały czas trzeźwy (nienawidzę kretyna).
Mam też rodzeństwo, psa i wiecznie wkurwiony wyraz twarzy (podobno, ale jak dla mnie to nieprawda). Pracuję w Beach Barze jako kelnerka, więc tipami nie pogardzę. Albo napijmy się przy barze, jak nie będzie właściciela.
Jeżdżę na desce i potrafię różne, śmieszne rzeczy na longboardzie. Mogę Cię nauczyć, jeśli chcesz.
Kiedyś mieszkałam w Sydney i wyprowadzałam psy, no i to tyle chyba o mnie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
triss
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
astrid baker, witaj! Myślę, że Chris może być cichym fanem Twojej gry na skrzypcach!
powitalny kokos
Christopher
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
astrid baker puk puk
Obrazek
ambitny krab
głodna
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Ugotuje prawie wszystko, jest w połowie Szkotem, lubi śpiewać, co niekoniecznie mu wychodzi, jeszcze nikogo nie otruł!
astrid baker

Hej <3

Coś dla kolegi z pracy się znajdzie?
powitalny kokos
Kiren#7898
ODPOWIEDZ
cron