przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Wątrobą też się można podzielić, bo ona magicznie odrasta. Więc jak coś, to wystarczy, że Nick odda jej kawałek :lol:
elspeth buckley
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Jesteś małym gnojem, przez którego Buckley powoli dorabia się siwych włosów.
Ale jednocześnie wciąż pamięta o tym, że byłaś takim fajnym, małym smarkiem i na pewno trochę chce Cię ochronić przed złem całego świata.
P.S.
Nie. Nie dostaniesz chaty, bo zrobisz z niej melinę. :lol:

elspeth buckley Joyce Lewis
sumienny żółwik
13#9694
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
Dostaniesz :)
wystrzałowy jednorożec
Myre
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Harriet L. Pemberton pisze: 04 maja 2022, 14:54
Wątrobą też się można podzielić, bo ona magicznie odrasta. Więc jak coś, to wystarczy, że Nick odda jej kawałek :lol:
elspeth buckley
oj, nie wiem czy i tym razem by na to poszedł :lol:
Duke Buckley pisze: 04 maja 2022, 22:38
Jesteś małym gnojem, przez którego Buckley powoli dorabia się siwych włosów.
Ale jednocześnie wciąż pamięta o tym, że byłaś takim fajnym, małym smarkiem i na pewno trochę chce Cię ochronić przed złem całego świata.
P.S.
Nie. Nie dostaniesz chaty, bo zrobisz z niej melinę. :lol:

elspeth buckley Joyce Lewis
jakim gnojem, halo? to on jest wrzodem na dupie, który nie potrafi ogarnąć się życiowo! i chce chatę, to nie podlega dyskusji <3
Joyce Lewis pisze: 05 maja 2022, 06:37
Dostaniesz :)
<3
ambitny krab
-
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
sumienny żółwik
13#9694
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
elspeth buckley siemka, chcesz razem chlać? :hihi: A poza tym nie wiem co tu mogę Ci jeszcze zaoferować, ale w sumie jakbyś chciała, to remi blackwell mógł mieć na niej małego krasza jakieś kilka lat temu, wpaść we friendzone, czy coś takiego :lol: :lol:
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
cami o'brallaghan pisze: 31 maja 2022, 19:57
elspeth buckley siemka, chcesz razem chlać? :hihi: A poza tym nie wiem co tu mogę Ci jeszcze zaoferować, ale w sumie jakbyś chciała, to remi blackwell mógł mieć na niej małego krasza jakieś kilka lat temu, wpaść we friendzone, czy coś takiego :lol: :lol:

skoro elspeth chleje z jej bliźniaczką to czemu nie :lol: chociaż ciężko powiedzieć co tak naprawdę łączy ją z malvą, to dość bliska relacja. no i chętnie remka przyjmę! <3 taki przystojny i jeszcze strażak, nic tylko utknąć na drzewku :lol:
ambitny krab
-
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
elspeth buckley pisze: 06 cze 2022, 13:02
cami o'brallaghan pisze: 31 maja 2022, 19:57
elspeth buckley siemka, chcesz razem chlać? :hihi: A poza tym nie wiem co tu mogę Ci jeszcze zaoferować, ale w sumie jakbyś chciała, to remi blackwell mógł mieć na niej małego krasza jakieś kilka lat temu, wpaść we friendzone, czy coś takiego :lol: :lol:

skoro elspeth chleje z jej bliźniaczką to czemu nie :lol: chociaż ciężko powiedzieć co tak naprawdę łączy ją z malvą, to dość bliska relacja. no i chętnie remka przyjmę! <3 taki przystojny i jeszcze strażak, nic tylko utknąć na drzewku :lol:
ta bliźniaczka to chyba już umarła na dobre, więc możemy chlać bez przeszkód i wyrzutów sumienia :lol: :lol: A z Remkiem super 8) To jak będziesz chciała z kimś grać, to wołaj na priv 8)
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
cami o'brallaghan pisze: 08 cze 2022, 22:52
elspeth buckley pisze: 06 cze 2022, 13:02
cami o'brallaghan pisze: 31 maja 2022, 19:57
elspeth buckley siemka, chcesz razem chlać? :hihi: A poza tym nie wiem co tu mogę Ci jeszcze zaoferować, ale w sumie jakbyś chciała, to remi blackwell mógł mieć na niej małego krasza jakieś kilka lat temu, wpaść we friendzone, czy coś takiego :lol: :lol:

skoro elspeth chleje z jej bliźniaczką to czemu nie :lol: chociaż ciężko powiedzieć co tak naprawdę łączy ją z malvą, to dość bliska relacja. no i chętnie remka przyjmę! <3 taki przystojny i jeszcze strażak, nic tylko utknąć na drzewku :lol:
ta bliźniaczka to chyba już umarła na dobre, więc możemy chlać bez przeszkód i wyrzutów sumienia :lol: :lol: A z Remkiem super 8) To jak będziesz chciała z kimś grać, to wołaj na priv 8)
no mam ból teraz, bo to była jej kompanka od picia i nie tylko, ciii :lol: teraz elspeth nie ma kogo podrywać, eh :/
ambitny krab
-
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
elspeth buckley pisze: 15 cze 2022, 12:01
cami o'brallaghan pisze: 08 cze 2022, 22:52
elspeth buckley pisze: 06 cze 2022, 13:02



skoro elspeth chleje z jej bliźniaczką to czemu nie :lol: chociaż ciężko powiedzieć co tak naprawdę łączy ją z malvą, to dość bliska relacja. no i chętnie remka przyjmę! <3 taki przystojny i jeszcze strażak, nic tylko utknąć na drzewku :lol:
ta bliźniaczka to chyba już umarła na dobre, więc możemy chlać bez przeszkód i wyrzutów sumienia :lol: :lol: A z Remkiem super 8) To jak będziesz chciała z kimś grać, to wołaj na priv 8)
no mam ból teraz, bo to była jej kompanka od picia i nie tylko, ciii :lol: teraz elspeth nie ma kogo podrywać, eh :/
jak się ładnie uśmiechniesz to może ktoś się znajdzie :hihi:
towarzyska meduza
-
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
remi blackwell pisze: 15 cze 2022, 17:54
elspeth buckley pisze: 15 cze 2022, 12:01
cami o'brallaghan pisze: 08 cze 2022, 22:52


ta bliźniaczka to chyba już umarła na dobre, więc możemy chlać bez przeszkód i wyrzutów sumienia :lol: :lol: A z Remkiem super 8) To jak będziesz chciała z kimś grać, to wołaj na priv 8)
no mam ból teraz, bo to była jej kompanka od picia i nie tylko, ciii :lol: teraz elspeth nie ma kogo podrywać, eh :/
jak się ładnie uśmiechniesz to może ktoś się znajdzie :hihi:
znaczy się zaczęła podrywać gabriela ale no wiadomo, malva miała być ponad to :hihi: ale i tak się uśmiecham!
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ