studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
Salome Villanueva
zawiesiła studia z powodu niewidocznej jeszcze ciąży, mieszka z rodzicami, nigdzie nie pracuje i musi podjąć decyzję, która sprawi, że jej życie całkowicie legnie w gruzach, albo na nowo będzie je układać, ale inaczej.
Nelle Villanueva
starsza siostra, która odnalazła się po dwóch latach i gdy Salome ma problemy lub dołek uderza do jej drzwi po towarzystwo.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
pączek#2117
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
sollie millington siemanko! Z wielką chęcią oddam tutaj moją Lię! Ewentualnie mogę podrzucić też Emma Callaway lub Ria Goldsworthy <3
sumienny żółwik
rorka
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
chyba źle oznaczyłaś, ale rozumiem, że to do mnie Lia Hargreeves

mam taki pomysł, w zasadzie w szkole mogły na siebie łypać nieprzyjemnym okiem, a czasem nawet i kierować do siebie złośliwe teksty, ale pewnego dnia wpadły na siebie w jakimś klubie na imprezie, od razu zaczęły się zgryźliwości, aż skończyło się zakładem, która wypije więcej szotów. Lia mogła mieć Salome za nudną, zakompleksioną kujonicę, aż tu nagle szok i niedowierzanie, bo chociaż Sal przegrała zakład jak ugięły się jej nogi i zamglił wzrok, to uzyskała szacunek w oczach Hargreeves. Od tamtej pory przestały na siebie warczeć i nawet w pewnym sensie zaczęły się traktować jak koleżanki i czasem chodziły na wspólne picie.
Jak uważasz? :milosc:

A Emmę i Rię chętnie bym przygarnęła, ale nie wiem za bardzo jak można by je spiknąć...
powitalny kokos
pączek#2117
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
hejo Salome Villanueva mogę Ci podrzucić Rydera na jakiegoś sąsiada, Raine jest w podobnym wieku, a Ryan ma dokładnie tę samą rozterkę co Sal, więc możemy coś pomyśleć :hihi:
przyjazna koala
nata#9784
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
hejka Rusty Overgaard biorę Rydera jako sąsiada i powiedzmy, że jako nastolatka się w nim podkochiwała, jak to ze sąsiadami bywa, no ale jej przeszło, a teraz głównie patrzy jak jeździ na desce na rodzinnym osiedlu i nawet czasem pogadają, teraz może nawet częściej, skoro mają oboje problem natury seksualnej jakby nie patrzeć.
powitalny kokos
pączek#2117
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
Salome Villanueva pisze: 03 sty 2022, 12:51
hejka Rusty Overgaard biorę Rydera jako sąsiada i powiedzmy, że jako nastolatka się w nim podkochiwała, jak to ze sąsiadami bywa, no ale jej przeszło, a teraz głównie patrzy jak jeździ na desce na rodzinnym osiedlu i nawet czasem pogadają, teraz może nawet częściej, skoro mają oboje problem natury seksualnej jakby nie patrzeć.
zaraz, zaraz, jaki problem? :lol:
przyjazna koala
nata#9784
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
to teraz tak Ryder sąsiad (o problemie zapomnij, bo mnie ta koala zmyliła xd), z Raine może nawet bym przyjaźń wzięła, albo przynajmniej dobre koleżeństwo, mogły się gdzieś kiedyś spiknąć w bibliotece albo szkole jak wybierały te swoje kierunki mechatechniczne, a z Ryan mogą spotkać się u ginekologa :)

Rusty Overgaard
powitalny kokos
pączek#2117
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Salome Villanueva o kurczę pieczone, faktycznie, źle oznaczyłam! Serdecznie przepraszam! Co do relacji z Lią totalnie mi pasuje, blondynka mogła stwierdzić, że młodsza koleżanka nie jest jednak taka zła i swoje nastawienie zmienił na bardziej pozytywne i przyjazne.
Fakt faktem z Rory to może nic nie znajdziemy, ale jeśli chodzi o Emmę ona pracuje w szpitalu więc mogły się poznać tam + jest też matką 5 letniej córki. I jak chcesz to mogły albo nawet mogą wpaść na siebie na szpitalnym korytarzu np przed wizytą Sal w gabinecie i Emma mogła zobaczyć, że coś ją drapie i mogły kilka słów zamienić. Może nic wielkiego, ale na początek zawsze spoko!
sumienny żółwik
rorka
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
Lia Hargreeves koleżanki super, mam nawet pomysł, żeby niedługo się do niej odezwała, by wybrały się razem na imprezę, na którą Sal chętnie pójdzie, ale Lia się zdziwi, że zamiast szotów brunetka woli sok pomarańczowy xD
co do Emmy, to jak najbardziej pasuje, mogła w sumie pomylić gabinety albo się zgubić w prosić o pomoc w znalezieniu odpowiedniej sali i zamieniły wtedy parę słów, bo kobieta umiała wzbudzać zaufanie Salome <33
powitalny kokos
pączek#2117
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Salome Villanueva super, w takim razie mamy ustalone! jakby co to moje pw stoi otwarte! <3
sumienny żółwik
rorka
studentka na urlopie dziekańskim — bezrobotna
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Miała wspaniałe plany związane z przyszłością, miała zostać inżynierem biomedycznym, jednak jeden głupi błąd zniweczył wszystkie plany. Zrezygnowała ze studiów, wróciła do domu, do rodziców z podkulonym ogonem. Nie wie co będzie dalej z jej spieprzonym życiem, co powie znajomym, sąsiadom i reszcie rodziny, kiedy będzie widać prawdziwy powód jej powrotu do domu...
Lia Hargreeves PW poszło na Rory odnośnie kto zagra
powitalny kokos
pączek#2117
ODPOWIEDZ