42 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Joshua Fitzpatrick
Uczy chemii w szkole, więc jest takim lokalnym Heisenbergiem, chociaż narkotyków to on nie robi. Jest ojcem Ruby. Stracił żonę w wypadku, odhaczył teorię dla alkoholików
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


(uzupełnię)
ambitny krab
mkj
33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Naprawi wszystko, łącznie z przesoloną zupą - nie żartuję. Tańczy jak Swayze, ale jest skromny więc się nie chwali - a powinien! Ma za sobą osiem lat odsiadki za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, co skrzętnie ukrywa przed każdym znajomym, stara się zapomnieć.
Ahoj! Widzę, że Josh chodził na terapię - myślę, że punktem zaczepienia mogłoby być chociaż to że spotkali się kiedyś w jednym budynku gdzie takie terapie w Lorne Bay są przeprowadzane <3 Pytanie jaką relację byśmy dla nich szykowały, czy na + czy na -
Joshua Fitzpatrick
ambitny krab
Maxwell Hellwig
44 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Zgorzkniały inspektor policji, pracoholik bez ambicji.
Są w podobnym wieku i szczerze mówiąc widzę tu nawet jakąś przyjaźń w przeszłości, ale wypadek żony Josha i nieudolność policjantów (a Gus był przecież jednym z nich) sprawiła, że w tej relacji pojawiło się dużo żalu i coś zaczęło się psuć. A później zginął syn Gusa i ten zaczął oddalać się od wszystkich to już w ogóle drogi im się rozeszły... pytanie tylko, czy jest wizja na jakąś poprawę tego, czy mijając się na ulicy będą odwracać wzrok? Joshua Fitzpatrick
powitalny kokos
nes
42 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Maxwell Hellwig szczerze, to widziałbym tutaj negatyw. Spowodowane by to było na pewno tym, że skoro Maxwell siedział za pobicie ze skutkiem śmiertelny (wiem, w afekcie), to jednak spowodował czyjąś śmierć. Tak samo, jak był ktoś, kto spowodował śmierć jego żony. Wiadomo, że to są trochę inne przypadki ale przez to, że mój Josh jest "dobry" i generalnie nawet w afekcie by nikogo nie uderzył, bo należy do ludzi mocno spokojnych, to raczej nie chciałby mieć wiele do czynienia z człowiekiem, który w gniewie/złości jakiejkolwiek emocji, która się wtedy pojawiła zranił, a nawet zabił człowieka, członka czyjejś rodziny. :hm: ma to sens? :D

August Hyde okej, tutaj widziałbym dość rozbudowaną relację, bo skoro są w podobnym wieku, to zdecydowanie mogą się przyjaźnić. No, a na pewno się przyjaźnili, potem wiadomo, śmierć żony odcisnęła na nim spore piętno i może mimo tego, że Gus robił sporo, żeby pocieszyć Josha, ten jednak ciągle tonął w tych swoich problemach zarówno z alkoholem, czy potem też hazardem. Gus mógł go nawet kilka razy uratować z opresji, ale pewnie Josh w tym swoim upojeniu alkoholem, smutku i rozpaczy nie chciał widzieć go jako tego dobrego, który przecież nie mógł przywrócić życia jego zmarłej żony. Potem jednak na pewno mogli spotkać się ponownie po tym, jak pewnie w końcu kontakt im się urwał, gdy Joshowi w końcu "udało" się odepchnąć dawnego przyjaciela. Potem odkrył, że Gus stracił syna. (Ogólnie czasowo to jest wszystko bardzo do siebie zbliżone, więc ich relacja musiałaby się w tym okresie bardzo dynamicznie zmieniać). I mogli zacząć odbudowywać swój kontakt? Może Gus w pewnym stopniu pomógł Joshowi się ogarnąć po tych kilku latach, polecił mu dobrą terapię dla aa (bo jako osoba pracująca w policji na pewno miał tam takie chody) i go wspierał podczas tej jego walki, za co Josh jest mu przeogromnie wdzięczny?
ambitny krab
mkj
44 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Zgorzkniały inspektor policji, pracoholik bez ambicji.
Joshua Fitzpatrick , w sumie odbudowanie relacji świetnie mi tu pasuje, niech się na stare lata dogadają i zaczną wspierać, bo samemu to jednak ciężko funkcjonować i zwariować idzie. Z terapią dla aa ekstra pomysł, może mógł go zawieść za pierwszym razem, żeby nie zwiał, a później skoczyli na soczek i wiadomo, że Hyde przy nim nie pije.
powitalny kokos
nes
33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Naprawi wszystko, łącznie z przesoloną zupą - nie żartuję. Tańczy jak Swayze, ale jest skromny więc się nie chwali - a powinien! Ma za sobą osiem lat odsiadki za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, co skrzętnie ukrywa przed każdym znajomym, stara się zapomnieć.
Joshua Fitzpatrick pisze: 10 lip 2021, 21:56
Maxwell Hellwig szczerze, to widziałbym tutaj negatyw. Spowodowane by to było na pewno tym, że skoro Maxwell siedział za pobicie ze skutkiem śmiertelny (wiem, w afekcie), to jednak spowodował czyjąś śmierć. Tak samo, jak był ktoś, kto spowodował śmierć jego żony. Wiadomo, że to są trochę inne przypadki ale przez to, że mój Josh jest "dobry" i generalnie nawet w afekcie by nikogo nie uderzył, bo należy do ludzi mocno spokojnych, to raczej nie chciałby mieć wiele do czynienia z człowiekiem, który w gniewie/złości jakiejkolwiek emocji, która się wtedy pojawiła zranił, a nawet zabił człowieka, członka czyjejś rodziny. :hm: ma to sens? :D
Oczywiście że ma to sens, i nawet większy niż kumpelowanie się w ich wypadku! Nie oczekuję absolutnie że każdy będzie go usprawiedliwiał powodem, przez który stało się co się stało. Plus, wydaje mi się że możemy jakoś konkretnie tą relację poukładać zwłaszcza, że Joshua urodził się w Lorne i raczej spędził tu większość życia, prawda? Jeśli źle mówię to sprostuj mnie plox :frog:
Dla skrócenia biografii Maxa - większość życia również był w Lorne tak samo jak jego młodsza o prawie 10 lat siostra. Kiedy biedulka miała 15 lat została napadnięta na tle seksualnym przez grupę starszych od niej chłopaków i bardzo dotkliwie pobita, co było główną genezą jego napadów furii w tamtym czasie. Siostra, o ile to pasowałoby chronologicznie, mogłaby być ewentualnie uczennicą Josha i byłby on wtajemniczony w sytuację mniej lub bardziej ponieważ któryś z nauczycieli musiał siłą rzeczy wiedzieć czemu nie chodzi do szkoły i czemu leży w szpitalu. Kropka po kropce będąc w miarę blisko z sytuacją domową Hellwigów mogło mu obić się o uszy co zrobił Max i jaka czeka go za to konsekwencja.
Pytanie tylko, czy taka wizja klei się z Twoją biografką :)

Joshua Fitzpatrick
ambitny krab
Maxwell Hellwig
42 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
August Hyde no to dogadani, bo wszystko nam chyba pasuje 8) coś zagramy na pewno, tylko w tej chwili mam komplet wątków na jeden moment xd

Maxwell Hellwig dobra, teraz sobie to szybko próbowałem w głowie policzyć, ile czasu temu musiało to być XD Skoro jest o 10 lat młodsza, to teraz ma 23, jeśli wtedy miała 15 lat, to to było 8 lat temu. Wtedy na pewno Joshua już uczył w szkole, więc się względnie czasowo to zgadza. możemy uznać, że Josh był jednym z tych nauczycielów, którzy byli wtedy w miarę zaangażowani w temat od strony pedagogicznej, ale i tak poskutkowało to zdecydowanie negatywnym podejściem do jej brata?
ambitny krab
mkj
33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Naprawi wszystko, łącznie z przesoloną zupą - nie żartuję. Tańczy jak Swayze, ale jest skromny więc się nie chwali - a powinien! Ma za sobą osiem lat odsiadki za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, co skrzętnie ukrywa przed każdym znajomym, stara się zapomnieć.
Joshua Fitzpatrick si, myślę że to będzie super. Tak pomyślałam, że może przyjdzie do szkoły w której uczy Joshua żeby wyciągnąć jakieś swoje papiery dotyczące nauki, żeby móc je złożyć na studia? Nie jestem pewna czy tak się robi, ale mieliby dobrą okazję na konfrontację :3
ambitny krab
Maxwell Hellwig
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
hejka Joshua Fitzpatrick, podrzucam Nevę, bo córka Josha niańczy wieczorami synka Ebenhart, w dodatku są sąsiadami, więc na pewno się kojarzą! Neva prowadzi też antykwariat, więc mogła mu odkładać kiedyś jakieś stare podręczniki czy inne książki, które mógłby wykorzystać w pracy :hm:
niedościgniony kangur
Magda
ODPOWIEDZ