właściciel — Rudd's Pub
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel Rudd's Pub, który po dziesięcioletniej tułaczce po świecie wrócił do Lorne Bay, żeby odzyskać swoje dawne życie; i najwyraźniej bardzo wziął to do siebie, bo nawet zawalczył o swoją dziewczynę sprzed lat, dzięki czemu teraz razem z Nevą próbuje coś zbudować
10:22
Vinnie Harte
Jesteś mi winna piwo?


Neva Ebenhart
Ebenhartowie
Edyta
właściciel — Rudd's Pub
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel Rudd's Pub, który po dziesięcioletniej tułaczce po świecie wrócił do Lorne Bay, żeby odzyskać swoje dawne życie; i najwyraźniej bardzo wziął to do siebie, bo nawet zawalczył o swoją dziewczynę sprzed lat, dzięki czemu teraz razem z Nevą próbuje coś zbudować
10:26
Vinnie Harte
Po prostu wolałbym, żebyś napisała, że chciałabyś pójść ze mną na piwo
Z poczucia obowiązku możesz zaproponować je komuś innemu. Ja poczekam aż nabierzesz chęci na wyjście ze mną ;>


Neva Ebenhart
Ebenhartowie
Edyta
właściciel — Rudd's Pub
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel Rudd's Pub, który po dziesięcioletniej tułaczce po świecie wrócił do Lorne Bay, żeby odzyskać swoje dawne życie; i najwyraźniej bardzo wziął to do siebie, bo nawet zawalczył o swoją dziewczynę sprzed lat, dzięki czemu teraz razem z Nevą próbuje coś zbudować
10:28
Vinnie Harte
Pójdę, pójdę


Neva Ebenhart
Ebenhartowie
Edyta
właściciel — Rudd's Pub
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel Rudd's Pub, który po dziesięcioletniej tułaczce po świecie wrócił do Lorne Bay, żeby odzyskać swoje dawne życie; i najwyraźniej bardzo wziął to do siebie, bo nawet zawalczył o swoją dziewczynę sprzed lat, dzięki czemu teraz razem z Nevą próbuje coś zbudować
10:30
Vinnie Harte
Zaintrygowałaś mnie tymi wygodnymi butami
I będę gotowy o 18!


Neva Ebenhart
Ebenhartowie
Edyta
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:22 AM
A po jakiego diabła mi mąż? Przestańcie knuć i weźcie się za pieczenie pierników z moim najwspanialszym na świecie siostrzeńcem :/


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
ODPOWIEDZ