barmanka — rudd's pub
22 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
maia lubi mało ludzi, pozytywna lista to tylko dla wybranych


  • •budowa•
powitalny kokos
twoja stara
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
nie muszą się jakoś strasznie lubić, ale może gdzieś zdarzało im się razem imprezować? albo Lyra kilka razy okupowała rudd's pud akurat podczas zmiany, którą miała Maia? :hm:
lyra raynott
Ola
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka maia t. vale, Ryder założył koszulę, żeby pójść na nie-randkę z Jo i ona go chyba lubi, więc JAKBY rozumiesz :lol: Raine jest z tej samej dzielni, więc mogą być jakimiś sąsiadkami, a jeszcze Ci zaproponuję Ryan, tak dla dopełnienia mojego młodocianego trio na r :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
barmanka — rudd's pub
22 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lyra Raynott pisze: 30 lis 2021, 16:44
nie muszą się jakoś strasznie lubić, ale może gdzieś zdarzało im się razem imprezować? albo Lyra kilka razy okupowała rudd's pud akurat podczas zmiany, którą miała Maia? :hm:
tak, jestem za to super pomysł, może być ze tam w barze znają się z racji ze Lyra Raynott jakos tam imprezuje w rudd's no i maia juz na tyle ja zna, ze od razu wie jakie jej podac piwo czy drinka 8) jestem za na taką grę! szczegolnie ze widze z opisu, ze lyra ma jest osoba buntowniczki i lubi robic 'zle' rzeczy, czy to w cudzyslowie czy tez nie, ale wydaje mi sie, ze moglyby sie tam dogadac na jakiejs stopie ^^
Raine Barlowe pisze: 30 lis 2021, 17:03
hejka maia t. vale, Ryder założył koszulę, żeby pójść na nie-randkę z Jo i ona go chyba lubi, więc JAKBY rozumiesz :lol: Raine jest z tej samej dzielni, więc mogą być jakimiś sąsiadkami, a jeszcze Ci zaproponuję Ryan, tak dla dopełnienia mojego młodocianego trio na r :crab:
hej Raine Barlowe , no to jak Jo go lubi, to maia pewnie sie o nia boi ze to jakis dupek i ze jej zlamie serce, ale pewnie bedzie mogl probowac przypodobac sie maii, zeby zyskać jej zaufanie myślac ze ta, szepnie o nim słowa aprobaty do swojej psiapsi, who knows moze tak sie stanie? :hihi:
no sasiedzkie relacje zawsze sa fajne, tylko pyatnie czy na plus czy nie koniecznie. w zaleznosci tego jakim typem osoby jest raine i czy sa bliskimi sasiadkami czy jakos po prostu z osiedla, bo moze to byc sasiadka ktora dziewczyny zapraszaja na impreze na chacie, a z drugiej strony moze to byc sasiadka, ktora za te ich imprezy czeka az sie w koncu wyniosa z jej spokojnej ulicy :twerk:
ryan jest bardzo w guscie mojej postaci, patrzac na fakt tego picia alkoholu w ciazy, nie zeby to przydazylo sie tez maii, ale byc moze to ona rozlewa jej ten alkohol, moze dziewczyna po kilku glebszych wygada sie 'sympatycznej' barmance z nadzieja ze ta ja zrozumie, a moze bedzie wolala zostawic do dla siebie, bo przeciez maia nie z tych co zadaje niepotrzebne pytania, tym bardziej osobom ktorych zbyt dobrze nie zna. jestem chetna na mozliwosc rozwiniecia tych znajomosci z twoimi postaciami i mozemy sie nawet umowic z ktoras z nich na jakas giereczke w najblizszym czasie, jak cos to mozemy tez to przeniesc na priv lub disco zeby dogadac szczególy :exited:
powitalny kokos
twoja stara
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
maia t. vale chyba ich romantyzm skończył się, kiedy Ryder opowiadał jej o pachach, ale może Maia dalej będzie na niego krzywo patrzyła, bo jednak PRÓBOWAŁ coś ten teges z Jo?

Raine może nie jest ULTRA imprezowa, ale też nie będzie na nikogo nasyłała policji (bo jeden z policjantów to jej były-niedoszły, może mu jeszcze imprezę w gratisie niechcący załatwi), więc jak najbardziej może być tą, która się na imprezkach pojawia i można się z niej śmiać, że ma głowę jednak za słabą, bo kilka drinków, a ona już chce urządzać tańce na stole :lol:

A Ryan to jednak nie do końca tak z tym piciem w ciąży, chociaż tu sprawa jest trochę skomplikowana i ja bardzo chętnie na gry, więc uderzaj na dc, mam wpisane w profil ^^
ryder fitzgerald
nata#9784
barmanka — rudd's pub
22 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ryder Fitzgerald pisze: 01 gru 2021, 19:07
maia t. vale chyba ich romantyzm skończył się, kiedy Ryder opowiadał jej o pachach, ale może Maia dalej będzie na niego krzywo patrzyła, bo jednak PRÓBOWAŁ coś ten teges z Jo?

Raine może nie jest ULTRA imprezowa, ale też nie będzie na nikogo nasyłała policji (bo jeden z policjantów to jej były-niedoszły, może mu jeszcze imprezę w gratisie niechcący załatwi), więc jak najbardziej może być tą, która się na imprezkach pojawia i można się z niej śmiać, że ma głowę jednak za słabą, bo kilka drinków, a ona już chce urządzać tańce na stole :lol:

A Ryan to jednak nie do końca tak z tym piciem w ciąży, chociaż tu sprawa jest trochę skomplikowana i ja bardzo chętnie na gry, więc uderzaj na dc, mam wpisane w profil ^^
Ryder Fitzgerald odezwe się jutro/dzisiaj później na disco <3
powitalny kokos
twoja stara
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
maia t. vale pisze: 01 gru 2021, 15:19
tak, jestem za to super pomysł, może być ze tam w barze znają się z racji ze Lyra Raynott jakos tam imprezuje w rudd's no i maia juz na tyle ja zna, ze od razu wie jakie jej podac piwo czy drinka 8) jestem za na taką grę! szczegolnie ze widze z opisu, ze lyra ma jest osoba buntowniczki i lubi robic 'zle' rzeczy, czy to w cudzyslowie czy tez nie, ale wydaje mi sie, ze moglyby sie tam dogadac na jakiejs stopie ^^
Oo, podoba mi się taka opcja, bo Lyra to w ogóle typ osoby, która lubi sobie w ten sposób imprezować i też mi się wydaje, że dziewczyny mogłyby razem wiele fajnego zdziałać 8) nie wiem, jak tam aktualnie stoisz z wątkami, ale jak będziesz miała ochotę, czas a najlepiej jedno i drugie to podbij do mnie na pw, to zgadamy się na taką gierkę :hihihi:
lyra raynott
Ola
ODPOWIEDZ