Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Bajera przez te lata też Ci się nie zmieniła <3
Tak, lata można liczyć zdecydowanie po Lily i po moich pierwszych siwych włosach. To dziecko wprowadzi nas kiedyś do grobu, zobaczysz. A ma dopiero pięć lat! :D
Stęskniłam się! Nie wiem jak to możliwe, bo widzieliśmy się rano, ale stęskniłam się za Tobą. Nie za szybkimi odwiedzinami by odebrać Lils.



Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Raz na te teksty poleciałam to i tym razem jest to skuteczne <3 Ale wiesz jaki jest Twój największy sekret? Jak zaczynasz gadać głupoty, udaję że słucham i patrzę w Twoje oczy. Zawsze działa ^^
Jak Lily nie wykończy nas swoim okresem dojrzewania to na osiemnaste urodziny sprezentujemy jej rachunki za naszych lekarzy i na starość wyjedziemy w jakieś odludne miejsce. Tylko Ty, ja, drinki i drewniana chatka w bezludna wyspa :D


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Też bardzo tego pragnę. Brzmi jak szczęśliwe zakończenie a o niczym innym nie marzę <3 Nie wiedziałam, że z Ciebie taki sentymentalny romantyk. Ale nie będę narzekać, lubię tę wersję Ciebie <33
O matko! To jest plan! Będziemy najbardziej luzackimi dziadkami, którzy dadzą wnukom wszystko by Lils poczuła to na własnej skórze :D Ale lepiej nie rozmawiajmy o tym przez najbliższe dwadzieścia lat!


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Porozmawiamy za kilka lat, jak faktycznie przyprowadzi do domu jakiegoś chłopaka. Zobaczymy czy też będziesz taki wyluzowany :D
Koniec przerwy, wracam do pracy <3
Obrazek


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Coala Cobie
13:30
Good for you, Sweetie! <3


Jermaine Lyons

Cobie wstukała jeszcze jedną wiadomość z pytaniem: "kiedy świętujemy?" Ale po chwili zastanowienia skasowała ją i odłożyła telefon.
sumienny żółwik
Cobie
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Coala Cobie
13:45
Tak, wszystko gra.


Jermaine Lyons

Kolejne wiadomości wystukane, ale szybko skasowane i niewysłane.
sumienny żółwik
Cobie
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Coala Cobie
13:45
Nie ma żadnej kropki nienawiści Short Round! :D Cieszę się Twoim sukcesem. Po prostu to chyba nie jest rozsądne, żebyś do mnie pisał. Marianne i tak za mną nie przepada, po co masz narażać swój związek? Powodzenia Indy <3


Jermaine Lyons
sumienny żółwik
Cobie
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Coala Cobie
13:45
Sweetie, naprawdę Wam kibicuję. Utrzymywanie kontaktów z kumpelą, którą Twoja ukochana traktuje jak zagrożenie tylko odbije Ci się czkawką.


Jermaine Lyons
sumienny żółwik
Cobie
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Coala Cobie
13:45
Pamiętasz, jak gadaliśmy o tym, żebyś przestał zawodzić?


Jermaine Lyons
sumienny żółwik
Cobie
lorne bay — lorne bay
25 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Rodzina patchworkowa: ona, nie-mąż, syn i dwa psy. Chociaż dają jej do wiwatu, swoich chłopaków kocha najmocniej na świecie.
21:47
Aimes
Kochany! Jak Ty mnie dobrze znasz. Z przyjemnością rozliczę Cię z Twoich noworocznych postanowień. Zanim jednak pokuszę się o komentarz - wystarczyło zajść z Tobą w ciążę, żebyś w końcu postanowił się życiowo ogarnąć? Gdybym tylko wiedziała! To znaczy, nie, że chciałabym zostać matką twojego dziecka. Eric by mnie chyba zatukł. Jakoś niefortunnie to zabrzmiało. W każdym razie!
Bardzo mocno trzymam kciuki za realizację celów. A nad francuskim razem możemy posiedzieć! Eliott co prawda szybko do szkoły nie pójdzie, ale przezorny zawsze gotowy, prawda? Jak w ogóle się czujecie? Jak Mari i Lyons Junior? Czy jeśli to się okaże dziewczynka, też mogę o niej mówić Lyons Junior? Czy to już byłaby Juniorka?
mistyczny poszukiwacz
Hania
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Buckley
14:14
Wszystkiego najcudowniejszego w dniu naszego święta, Bubuleńku. ^^


Kartka doręczona na krótko po esemesku

Jermaine Lyons
sumienny żółwik
13#9694
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Duke
GG:MM
A próbowałeś, że wiesz?
Czy łykasz wszystko jak mała czapla? :D
P.S. Nie oglądałem


Jermaine Lyons
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ