need more space — more space!
34 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
budowlaniec, flanelowiec, big scary boss (not really), ojciec na pół etatu małej Penny, commitment issues lvl: chandler bing
Dawson Buckley
ten drugi Buckley, choć nie przepuści okazji, by wspomnieć, że był pierwszy; jest właścicielem firmy remontowo-budowlanej, sam też zasuwa na budowach, bo nie znosi papierkowej roboty; naprawi wszystko i o każdej porze - taki sąsiad to skarb; ma czteroletnią córkę Penny, ojcem jest na medal przestał nazywać ją wpadką przez trzy czy cztery dni w tygodniu! Polecam przeczytać kartę, a resztę się wymyśli!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
m.
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
ambitny krab
nonsens#5543
złota rączka — to i tam
34 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
pracuje jako złota rączka, ale lubi też pisać, malować i robić różne rzeczy, żeby zbyt wiele nie myśleć
Dawson Buckley jak pracujesz na budowach to możesz mnie zatrudniać! :hihi:
ambitny krab
-
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Dawson Buckley mogę podrzucić albo Dottie albo primrose henderson bo pewnie obie w najbliższym czasie będą robić remonty!
sumienny żółwik
.
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dawson Buckley cześć :) znam Twojego brata, więc i Ciebie muszę znać. W szkole mogliśmy być dobry kumplami, a teraz od czasu do czasu możemy wyskoczyć razem na piwo :hm:
ambitny krab
BlackSwan90#4142
need more space — more space!
34 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
budowlaniec, flanelowiec, big scary boss (not really), ojciec na pół etatu małej Penny, commitment issues lvl: chandler bing
Nala Rushford pisze: 30 paź 2021, 12:21
Wiem, wiem! :haha:
Ivelisse Shumway pisze: 30 paź 2021, 20:26
Dawson Buckley jak pracujesz na budowach to możesz mnie zatrudniać! :hihi:
Chyba mam ludzi na stałe, but who knows? :lol: Może kiedyś był tak zdesperowany, by wysłać ją na jakaś budowę, ale jak na to zareagowali jego ludzie, wyobrażam sobie! Więc Iv mogła wpaść, zrobić awanturę, że zatrudnia samych seksistów i buraków, i sam pewnie burakiem jest! :lol:
Dottie Buchanan pisze: 30 paź 2021, 20:53
Dawson Buckley mogę podrzucić albo Dottie albo primrose henderson bo pewnie obie w najbliższym czasie będą robić remonty!
Polecam się bardzo! Wizytówki pewnie ma słabe, ale nadrabia, gdy już się zjawia osobiście, prawda? :lol: Możemy pomyśleć, czy znali się wcześniej? Z Prim mogą kojarzyć się ze szkoły? Może jakaś nauczycielka przydzieliła jej go w ramach korków? Bo oblał jedną klasę, prawda? Był pewnie okropnym uczniem, i dla niej też był okropny, a teraz... będzie miała krzywo położone kafelki :lol:
Bartholomew Stonehart pisze: 31 paź 2021, 07:18
Dawson Buckley cześć :) znam Twojego brata, więc i Ciebie muszę znać. W szkole mogliśmy być dobry kumplami, a teraz od czasu do czasu możemy wyskoczyć razem na piwo :hm:
Jestem za! Chociaż jak Dawson został siedzieć w przed ostatniej klasie, to pewnie trochę się buczył, bo oni wciąż trzymali się razem, teraz bujają się w remizie, więc gdzieś jakiś szczeniacki uraz jest, więc Dawson mu dogryza przy każdej okazji? :lol:
powitalny kokos
m.
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Obrazek

Dawson Buckley :exited:
sumienny żółwik
13#9694
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Dawson Buckley pisze: 04 lis 2021, 18:52
Dottie Buchanan pisze: 30 paź 2021, 20:53
Dawson Buckley mogę podrzucić albo Dottie albo primrose henderson bo pewnie obie w najbliższym czasie będą robić remonty!
Polecam się bardzo! Wizytówki pewnie ma słabe, ale nadrabia, gdy już się zjawia osobiście, prawda? :lol: Możemy pomyśleć, czy znali się wcześniej? Z Prim mogą kojarzyć się ze szkoły? Może jakaś nauczycielka przydzieliła jej go w ramach korków? Bo oblał jedną klasę, prawda? Był pewnie okropnym uczniem, i dla niej też był okropny, a teraz... będzie miała krzywo położone kafelki :lol:
Haha, z Prim może próbować, ale obawiam się, że tak łatwo mu to nie przejdzie, bo ona swoje prawa zna, każe kuć i poprawić 8)
A Dottie to przyjaciółka Nali, więc pewnie w zależności od humoru albo na niego łypie groźnie, albo jest bardzo wspierająca!
sumienny żółwik
.
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dawson Buckley pisze: 04 lis 2021, 18:52
Bartholomew Stonehart pisze: 31 paź 2021, 07:18
Dawson Buckley cześć :) znam Twojego brata, więc i Ciebie muszę znać. W szkole mogliśmy być dobry kumplami, a teraz od czasu do czasu możemy wyskoczyć razem na piwo :hm:
Jestem za! Chociaż jak Dawson został siedzieć w przed ostatniej klasie, to pewnie trochę się buczył, bo oni wciąż trzymali się razem, teraz bujają się w remizie, więc gdzieś jakiś szczeniacki uraz jest, więc Dawson mu dogryza przy każdej okazji? :lol:
O tak :lol: pasuje jak najbardziej :D będzie ochota na gierkę to zapraszam <3
ambitny krab
BlackSwan90#4142
need more space — more space!
34 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
budowlaniec, flanelowiec, big scary boss (not really), ojciec na pół etatu małej Penny, commitment issues lvl: chandler bing
Duke Buckley "błem pierwszy!" :haha:
Dottie Buchanan pisze: 04 lis 2021, 19:17
Haha, z Prim może próbować, ale obawiam się, że tak łatwo mu to nie przejdzie, bo ona swoje prawa zna, każe kuć i poprawić 8)
A Dottie to przyjaciółka Nali, więc pewnie w zależności od humoru albo na niego łypie groźnie, albo jest bardzo wspierająca!
I dlatego będzie śmiesznie! A przynajmniej do czasu aż nie zacznie mu grozić więzieniem :lol: ale wtedy nie wyobrażam sobie, żeby nie obrócił tego na swoją korzyść i nie palnął czegoś w stylu "nikt jeszcze nie był tak kreatywny, próbując zaprosić mnie na randkę" :lol:

Ale dlaczego groźnie?! Oni są świetnym teamem, come in!
powitalny kokos
m.
złota rączka — to i tam
34 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
pracuje jako złota rączka, ale lubi też pisać, malować i robić różne rzeczy, żeby zbyt wiele nie myśleć
Dawson Buckley pisze: 04 lis 2021, 18:52

Ivelisse Shumway pisze: 30 paź 2021, 20:26
Dawson Buckley jak pracujesz na budowach to możesz mnie zatrudniać! :hihi:
Chyba mam ludzi na stałe, but who knows? :lol: Może kiedyś był tak zdesperowany, by wysłać ją na jakaś budowę, ale jak na to zareagowali jego ludzie, wyobrażam sobie! Więc Iv mogła wpaść, zrobić awanturę, że zatrudnia samych seksistów i buraków, i sam pewnie burakiem jest! :lol:

a mogę być Twoim człowiekiem na stałe? :hm: :hm: Albo zostać, a póki co być 'go to', kiedy mu się ekipa z jakiegoś powodu posypie, albo ma za dużo zleceń i trzeba szybko elektrykę podpiąć albo z rurami coś ogarnąć 8)
I spoko, zrobi awanturę, jak będą chamami :/ :/
ambitny krab
-
need more space — more space!
34 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
budowlaniec, flanelowiec, big scary boss (not really), ojciec na pół etatu małej Penny, commitment issues lvl: chandler bing
ivelisse shumway Chyba tak? Musisz się tylko upomnieć w 'miejscach pracy' to sobie coś rozegramy, bo mam nadzieję, że poza tym, szef - pracownik, będą mieli pozytywną relację? <3 To znaczy, po tym jak już wyzwie go od seksistowskich świń i stwierdzi, że się pomyliła :lol:
powitalny kokos
m.
ODPOWIEDZ