32 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
'Til I find myself in conversation, fading away
The way you smile, the way you walk
The time you took to teach me all that you had taught
Tell me, how am I supposed to move on?
Florianne Highman
Wychowuje Charlie samotnie i zajmuje się koalami w sanktuarium
Charlotte Highman
Córeczka jej i Jebba. Ostatnio upodobała sobie mumifikowanie swoich zabawek.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
13#9694
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
cześć moja piękna matko dziecka <3 Flora Highman
towarzyska meduza
enchante #8234
32 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
'Til I find myself in conversation, fading away
The way you smile, the way you walk
The time you took to teach me all that you had taught
Tell me, how am I supposed to move on?
Jebbediah Ashworth pisze: 23 wrz 2021, 18:16
cześć moja piękna matko dziecka <3 Flora Highman
I właśnie nie wiem gdzie Cię wpisać. Bo trochę się gniewam za to, że mnie tak brzydko wystawiłeś. :/
powitalny kokos
13#9694
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
jakbym wiedział o dziecku.... ALE JAKOŚ ZAPOMNIAŁAŚ WSPOMNIEĆ Flora Highman
towarzyska meduza
enchante #8234
32 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
'Til I find myself in conversation, fading away
The way you smile, the way you walk
The time you took to teach me all that you had taught
Tell me, how am I supposed to move on?
Jebbediah Ashworth pisze: 23 wrz 2021, 18:28
jakbym wiedział o dziecku.... ALE JAKOŚ ZAPOMNIAŁAŚ WSPOMNIEĆ Flora Highman
Bo mnie zostawiłeś i się obraziłam. Teraz masz okazję się wykazać! :exited:
powitalny kokos
13#9694
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
o matulu, chciałam wpaść z Gemmą widząc Lili, ale tyle lat jej dodałaś, że zdecydowanie jest za stara dla niej :lol: :lol: :lol:
Najstarszą z moich pań mam rorey fitzgerald, więc z nią się może na przykład lubić :lol: Zwłaszcza, że Rorka lubi sobie wędrować wśród dzikiej natury i pewnie im się szlaki przecierały 8)
przyjazna koala
-
32 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
'Til I find myself in conversation, fading away
The way you smile, the way you walk
The time you took to teach me all that you had taught
Tell me, how am I supposed to move on?
gemma macfarland pisze: 23 wrz 2021, 18:30
o matulu, chciałam wpaść z Gemmą widzą Lili, ale tyle lat jej dodałaś, że zdecydowanie jest za stara dla niej :lol: :lol: :lol:
Najstarszą z moich pań mam rorey fitzgerald, więc z nią się może na przykład lubić :lol: Zwłaszcza, że Rorka lubi sobie wędrować wśród dzikiej natury i pewnie im się szlaki przecierały 8)
Bardzo mi to odpowiada, a za wiek przepraszam ;(
I co Ty na to, aby się zaprzyjaźniły właśnie na takim jednym spacerku? Obstawiam, że Flora chodziła gdzieś z Charlie i natknęła się na Rorey? I od tamtej pory natykały się na siebie raz, drugi i trzeci, aż wreszcie spotkały się na kawę?
:exited:
powitalny kokos
13#9694
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Flora Highman pisze: 23 wrz 2021, 18:34
gemma macfarland pisze: 23 wrz 2021, 18:30
o matulu, chciałam wpaść z Gemmą widzą Lili, ale tyle lat jej dodałaś, że zdecydowanie jest za stara dla niej :lol: :lol: :lol:
Najstarszą z moich pań mam rorey fitzgerald, więc z nią się może na przykład lubić :lol: Zwłaszcza, że Rorka lubi sobie wędrować wśród dzikiej natury i pewnie im się szlaki przecierały 8)
Bardzo mi to odpowiada, a za wiek przepraszam ;(
I co Ty na to, aby się zaprzyjaźniły właśnie na takim jednym spacerku? Obstawiam, że Flora chodziła gdzieś z Charlie i natknęła się na Rorey? I od tamtej pory natykały się na siebie raz, drugi i trzeci, aż wreszcie spotkały się na kawę?
:exited:
Okejka, tak mogło być, Rorey dobrze się odnajduje jako przyjaciółka dzieciatych pań :lol: to jak będziesz kiedyś chciała coś grać, to wpadaj na pw 8)
promienny latawiec
-
32 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
'Til I find myself in conversation, fading away
The way you smile, the way you walk
The time you took to teach me all that you had taught
Tell me, how am I supposed to move on?
rorey fitzgerald pisze: 23 wrz 2021, 21:12
Flora Highman pisze: 23 wrz 2021, 18:34
gemma macfarland pisze: 23 wrz 2021, 18:30
o matulu, chciałam wpaść z Gemmą widzą Lili, ale tyle lat jej dodałaś, że zdecydowanie jest za stara dla niej :lol: :lol: :lol:
Najstarszą z moich pań mam rorey fitzgerald, więc z nią się może na przykład lubić :lol: Zwłaszcza, że Rorka lubi sobie wędrować wśród dzikiej natury i pewnie im się szlaki przecierały 8)
Bardzo mi to odpowiada, a za wiek przepraszam ;(
I co Ty na to, aby się zaprzyjaźniły właśnie na takim jednym spacerku? Obstawiam, że Flora chodziła gdzieś z Charlie i natknęła się na Rorey? I od tamtej pory natykały się na siebie raz, drugi i trzeci, aż wreszcie spotkały się na kawę?
:exited:
Okejka, tak mogło być, Rorey dobrze się odnajduje jako przyjaciółka dzieciatych pań :lol: to jak będziesz kiedyś chciała coś grać, to wpadaj na pw 8)
Oczywiście! I Ty także się odezwij jak masz ochotę na grę! <33
powitalny kokos
13#9694
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Hej, Flora Finnigan !
Pracujemy razem w Sanktuarium - jestem tam weterynarzem, więc pewnie miałyśmy okazję się poznać! :lol:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
32 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
'Til I find myself in conversation, fading away
The way you smile, the way you walk
The time you took to teach me all that you had taught
Tell me, how am I supposed to move on?
Audrey Bree Clark pisze: 23 wrz 2021, 21:31
Hej, Flora Finnigan !
Pracujemy razem w Sanktuarium - jestem tam weterynarzem, więc pewnie miałyśmy okazję się poznać! :lol:
Oczywiście! To na pewno Ciebie moja córka nasladuje i mówi, że też będzie leczyć zwierzątka jak ciocia Aurer. <33
powitalny kokos
13#9694
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Flora Highman ,Jeb ma z tobą dziecko?! oczywiście, że cię będę nienawidzić, bo inaczej się nie da. o ile ktoś wie, że to jego dziecko.

Jebbediah Ashworth - musimy jej to dziecko obebrać, żeby wychowywało się w chrześcijańskiej rodzinie z tradycjami i odpowiednimi wartościami. Pamiętaj, że obiecałeś, że będę macoszką.
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
ODPOWIEDZ
cron