lorne bay — lorne bay
21 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Córka właścicieli miejscowej stadniny koni, która nie sprostała ich oczekiwaniom, pozwalając wyrzucić się z renomowanej uczelni. Teraz w sekrecie przed nimi ukrywa się w centrum LB, szukając swojego zaginionego przyjaciela, ratując żółwie i oprowadzając turystów po lesie deszczowym.
Diane Mason pisze: 11 wrz 2021, 23:45
Takiej twarzy nie wypada traktować niczym, poza miłością :evil: Kanapa jest średnio wygodna, ale zapraszam :lol:
No, to trochę komplikuje pierwszy plan, a chciałabym </3 I właśnie podobną modyfikację chciałam zaproponować, niech się spotkają, jakiś wspólny znajomy ich sobie przedstawi "o, a znasz X? X też jest Sydney" i wyjdzie z tego bardzo niezręczna rozmowa :lol: Geordan Balmont
Nono, ideolo, bardzo będę chciała jedno albo drugie w przyszłości rozegrać *.*
ambitny krab
zmęczona
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Diane Mason pisze: 19 wrz 2021, 22:13
Diane była pewnie przerażona jej entuzjazmem :lol: Na pewno była mniej wylewna, niż darby maclerie i mocno się pilnowała, żeby nie powiedzieć przy niej jednego słowa za dużo o sobie, ale chyba nie będzie miała nic przeciwko temu, żeby zaczęły się lubić, może nawet faktycznie przyjaźnić ^^ Mason zdecydowanie potrzebuje w życiu odrobiny normalności :jupi:
XDDD adekwatna reakcja, nie wiem o co ci chodzi :lol: Każdy się powinien trochę bać widząc Darby :lol:
Ale poza tym mi pasuje, chociaż Darby i normalność to nie do końca ten sam worek... ale za to ma w sobie dużo serdeczności i nie tylko, więc Di może przymknąć oko :hihi:
babeczka
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Tak, ja też *.* Tilly Huntington

darby maclerie serdeczność jest super :hihi: Ale możesz dać mi też remi blackwell, niech oni też znają się z sąsiedztwa 8)
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Diane Mason pisze: 01 paź 2021, 16:38
Tak, ja też *.* Tilly Huntington

darby maclerie serdeczność jest super :hihi: Ale możesz dać mi też remi blackwell, niech oni też znają się z sąsiedztwa 8)
dobra, dam!! Remi jest pomocnym sąsiadem, ale mniej intensywnym i natrętnym, niż Darby :lol:
Więc nie musi się go bać :lol: I jak będzie chciała pieska albo kotka, to on może jej załatwić 8) I to nie takie z piwnicy ani podejrzanego vana!
babeczka
-
ODPOWIEDZ