zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Inej Marlowe
Inej to super dziewczyna! Zabija ludzi za pieniądze, jest trochę niezrównoważona psychicznie i ogólnie ma skłonności psychopatyczne, ale nikt z Was się o tym nigdy nie dowie! Na bank ją znacie jako miłą dziewczynę z sąsiedztwa, która polewa piwo w barze i ma trochę czarne poczucie humoru.
Nie pogardzę jak znajdą się jej jakieś romanse czy one night standy, bo ona próbuje sobie stworzyć w mieście względnie normalne życie, a z filmów wie, że trzeba romansować, bo inaczej nie ma dobrej fabuły. Chętnie też przygarnę jakieś takie przyjacielskie znajomości, a i bardzo mi potrzeba hot sąsiada, z którym Inej będzie chciała się przespać.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

towarzyska meduza
catlady#7921
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Inej Marlowe, chcę się z Tobą ziomować. I wkurwiać skarpetkami nie do pary. Właśnie tak wygląda prawdziwa przyjaźń.
towarzyska meduza
.
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Presley Prescott No okej! Ale ostrzegam z ręką na dziurze po sercu, że kiedyś możesz zostać uduszona we śnie! Zrobmy tak, że laski się poznały niedługo po tym jak Inej przyjechała do miasta i zaczęła pracę w barze, może się jakiś typ obrzydliwy przystawiał do Presley i Inej poczuła potrzebę rozpętania dramy i podeszła do typa i go tam od laski zabrała i dzięki temu, by się poznały, Presley, by mogła powiedzieć "o super będziesz moją nową psiapsią", a Inej takie "okej", bo nie za bardzo wiedziała na co się pisze i dopiero później ogarnęła dwie różne skarpetki i się musi powstrzymywać żeby jej nie przywalić i nie połamać nóg ;/
towarzyska meduza
catlady#7921
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Inej Marlowe pisze: 06 lip 2021, 18:20
No okej! Ale ostrzegam z ręką na dziurze po sercu, że kiedyś możesz zostać uduszona we śnie! Zrobmy tak, że laski się poznały niedługo po tym jak Inej przyjechała do miasta i zaczęła pracę w barze, może się jakiś typ obrzydliwy przystawiał do Presley i Inej poczuła potrzebę rozpętania dramy i podeszła do typa i go tam od laski zabrała i dzięki temu, by się poznały, Presley, by mogła powiedzieć "o super będziesz moją nową psiapsią", a Inej takie "okej", bo nie za bardzo wiedziała na co się pisze i dopiero później ogarnęła dwie różne skarpetki i się musi powstrzymywać żeby jej nie przywalić i nie połamać nóg ;/
Inej Marlowe, warto zaznaczyć, że Presley nie mówi do byle kogo, żeby został jej psiapsią, więc niech lepiej Inej doceni, bo ona też umie nożami rzucać, karate umie, judo i zna jeszcze kilka innych japońskich słów, więc niech ma się na baczności! A te dwie różne skarpetki to umyślnie i po złości zakłada, żeby tak dopiec Inej, bo w przyjaźni jak na wojnie - wszystkie chwyty dozwolone. Chyba nie ma takiego powiedzenia, ale fajnie brzmi.
towarzyska meduza
.
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Okej! Inej czuje, że ją zaszczyt kopnął! Ale okej niech testuje jej wytrzymałość, ale ostrzegam, że się może doigrać za te skarpetki XDDD Presley Prescott
towarzyska meduza
catlady#7921
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
halo Inej Marlowe, mogą się z leonem kumplować, bo on jako jedyny z moich panów by się jej nie bał :lol: ale ten, nie wiem od kiedy ona jest w lorne, ale jeśli od jakoś od roku, to mogli mieć one night stand z jude westbrook, bo wiesz, to bawi. policjant i morderca, heh. tak :|
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
:lol: No policjant i morderca to hihi, żart na skale polskiego kabaretu xd Napisze Ci wgl na disco, bo mam kilka pomysłów, a to z dużo żeby tu pisać xdd
leon fitzgerald
towarzyska meduza
catlady#7921
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
- potrafi świetnie słuchać, głównie dlatego, że się wyłącza po drugim słowie swojego rozmówcy
i brzmi jak ideał do tego, by przy niej wychwalać pod niebiosa Jebbediaha. jeszcze jakby czasem na odczepnego przytakiwała, to już w ogóle najlepsza przyjaciółka Peggy Sue.
- często chodzi na długie spacery obserwując zachowania ludzi
to jest dobry punkt zaczepienia, dla poznania naszych postaci
szkoda jej papieru na to żeby kupować co chwile nowe książki więc wypożycza je z biblioteki
i w bibliotece też mogą się widywać. Peggy napewno będąc w takim miejscu - grzeszy.

wiem, że nie lubisz rudych ect., ale Peggy lubi paplać ozorem o ludziach, więc może coś popaple co się czasem Inej przydać może.. każda reguła ma swój wyjątek :lol:

i znajomość z kimś pomylonym, to czego mojej Peggy Sue potrzeba

Inej Marlowe
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Inej Marlowe, ja to sobie myślę, że ty mi tych mężów i żony wykańczasz, gdy kończy się termin ważności związku. Piszesz się na to? wiadomka, że nie znamy się osobiście w tej warstwie znajomości :lol:
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
peggy sue hitchhiker
Ja nie wiem jak długo Inej, by z nią wytrzymała zanim, by jej zrobiła krzywdę XD Ale możemy spróbować! W sumie Inej mogłaby z nią głównie rozmawiać po to żeby dowiedzieć się czegoś o mieszkańcach, albo o historii miasteczka, czy jakiś tajemniczych miejscach xd Z tym, że gdyby jej Peggy zaczeła nawijać o Jebie, to ona, by sobie typa sprawdziła i na bank, by rudej go chciała wybić z głowy (może nawet dosłownie znając Inej), pewnie też, by zaczęła podejrzewać, że Jeb jest jednym z tych co lubi małe dziewczynki... krip i, by mu chciała spuścić manto...

Emmanuel Costa jak dla mnie spoko xd Możemy tak zrobić, chociaż znając Inej to będzie ciekawa czemu się tak często pozbywa swoich ukochanych xd
towarzyska meduza
catlady#7921
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Muszę to w takim razie mocno przemyśleć. Nie chcę, żeby biednemu Jebowi stała się krzywda.
Nie jestem mała, tylko niska, a on ma mnie poprowadzić do oltarza i poślubić i to w krótce, zanim zakocham się w kimś bardziej pobożnym, więc to nie może być kripi (kripi by było jakbym miała 12 lat) :lol:

Dobra, ploteczki o mieszkańcach. Możesz na to liczyć, ale wiesz, że będą tendencyjne? :cheer: :cheer: :cheer:

Co do Costy Costusia. To wiesz, on też nie jest w ciemię bity. Na forum są dwie płatne zabojczynie. Raz zlecenie jednej, raz drugiej. Główka pracuje :lol: także wiesz, za często nie giną. Raptem dwie śmiertki, chyba że znajdę trzeciego zabijakę ;>
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Inej Marlowe , a bo mi się nie oznaczało.
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
ODPOWIEDZ