lorne bay — lorne bay
33 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda, ale ambitna pani prokurator, która próbuje odbić sobie beznadziejne dzieciństwo. Zdarzyło jej się złamać własne zasady i trochę zwątpiła w sprawiedliwość.
Camille Vernon
Niepozorna pani prokurator, której nie wyszła kariera w policji. Mimo ślicznego uśmiechu prywatnie na sali sądowej robi minę, która mrozi krew w żyłach. Uzależniona od pracy i kawy, ale alkoholu nie tknie. Nie może spać ani związać się z nikim na stałe. Ma matkę i siostrę alkoholiczki i czasem opada z sił. Ma też depresję i dobre serce, ale raz dała się złamać i wycofała oskarżenie, czego do dziś nie odchorowała. Całe życie ciężko pracowała i trochę ciężko u niej ze znajomymi, ale warto ją poznać <3
wymyślę ci coś fajnego
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

jeśli ładnie poprosisz
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

albo dasz coś od siebie!
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
amygdala#8798
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
ambitny krab
pianka#9491
lorne bay — lorne bay
33 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda, ale ambitna pani prokurator, która próbuje odbić sobie beznadziejne dzieciństwo. Zdarzyło jej się złamać własne zasady i trochę zwątpiła w sprawiedliwość.
cześć Diana Puchalska, nie sądzisz, że twój mąż powinien trafić za kratki? :/
powitalny kokos
amygdala#8798
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Chciałam postawić tu na zawodową znajomość pań, ale Camille pracuje w prokuraturze od dwóch lat, a Gwen od dwóch lat nie pracuje już jako adwokat :hm: Zróbmy tak, że mimo wszystko panie spotkały się kiedyś w sądzie, to była pierwsza sprawa Camille i jednocześnie ostatnia sprawa Gwen, więc będą się znać :hihi: Camille Vernon
lorne bay — lorne bay
33 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda, ale ambitna pani prokurator, która próbuje odbić sobie beznadziejne dzieciństwo. Zdarzyło jej się złamać własne zasady i trochę zwątpiła w sprawiedliwość.
Gwen Fitzgerald w zasadzie to Camille pracuje dłużej, tylko od dwóch lat w Lorne, ale myślę, że w Brisbane byłoby im trudno się spotkać ze względu na odległość :/ I w związku z tym pomysł pierwsza-ostatnia jest super! <3 Obie nie wiedziały, czego się spodziewać, a koniec końców obie mogły być pod lekkim wzajemnym wrażeniem 8) I myślę, że gdyby już Vernon jakimś cudem weszła do jej pubu, byłaby dość mocno zdziwiona, choć pewnie doszły do niej słuchy o wypadku, i może nawet brała udział w pracach na miejscu zdarzenia? :hm:
powitalny kokos
amygdala#8798
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
podobno warto Cię poznać Camille Vernon, przekonaj mnie :/
przyjazna koala
naleśnik puchaty
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Nono, Gwen nie bywała w Brisbane, ona działała tylko tu, lokalnie. I chyba nawet mam plan co do tego śledztwa po wypadku! Gwen nie nazywała się tak, jak mąż, więc gdyby Camille szła bardziej w kierunku śmierci męża, to nawet nie musiałaby skojarzyć, że chodzi właśnie o chłopa tej prawniczki. Może nawet gdyby Vernon poszła też do szpitala, żeby zobaczyć, w jakim stanie była żona, żeby oskarżać sprawcę wypadku o wszystko, o co się da, to nie poznała Gwen. Nie wiem, twarz jej spuchła, zabandażowali ją jak mumię czy coś :lol:żeby faktycznie ich pierwsze spotkanie po latach miało miejsce w Moonlight :hihi: Camille Vernon
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Camille Vernon pisze: 24 sie 2021, 21:43
cześć Diana Puchalska, nie sądzisz, że twój mąż powinien trafić za kratki? :/
nie wiem co z mężem, ale myślę, że Bazyl Godlewski kiedyś trafi na pewno. :D
ambitny krab
pianka#9491
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zbir i dealer w Shadow, z wykształcenia chemik, który przerwał doktorat z farmakologii po śmierci męża, właściciel dwóch psów, groźny jak nigdy dotąd
właśnie pani mi obiecała relację i co, zero kratek, zero laczków, zero kokainy

Camille Vernon
powitalny kokos
enchante #8234
lorne bay — lorne bay
33 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda, ale ambitna pani prokurator, która próbuje odbić sobie beznadziejne dzieciństwo. Zdarzyło jej się złamać własne zasady i trochę zwątpiła w sprawiedliwość.
Miles Vanderberg strasznie cię nie lubiłam w szkole, bo byłeś bogatym dzieciakiem i byłeś (jesteś) strasznym kretynem, no ale mogłam ci kilka razy sprzedać notatki, skoro byłam klasę wyżej, ale po cichu ci życzyłam, żebyś sobie ten głupi ryj rozbił :/ No i w sumie trochę sobie rozbiłeś (:lol:), co mogę zauważyć, gdy wpadnę do Moonlight. Mogę się nie powstrzymać i zacząć brzydko żartować, czy rodzice ci pieniążków nie dają i takie tam rzeczy, które pewnie pogłębią twoją depresję :roll: Ale wreszcie obudzi się we mnie człowiek, może jak przerzucając jakieś stare akta wpadnę na papiery dotyczące wypadku, to cię ładnie przeproszę i może nawet się dogadamy, gdy zaczniemy przeżywać dramat naszych żyć na nowo i zachęcisz mnie, żebym pierwszy raz w życiu spróbowała alkoholu :/

Gwen Fitzgerald ooo tak! Camille mogło w ogóle wypaść z głowy, jak ona się nazywała, tak, że w tym szpitalu nawet nazwisko Gwen przez te bandaże nic nie dawało. Gdy wejdzie do Moonlight, będzie w szoku, a jak już połączy kropki, to mindfuck już w ogóle nie da jej spać :lol: Pewnie będzie jej żal, że Gwen już nie pracuje w zawodzie, i może nawet spróbować ją kiedyś podpuścić, żeby zdradziła jej coś na temat swojego dawnego klienta, albo doradziła w jakiejś sprawie, z nadzieją, że wstąpi w nią prawniczy duch <3

Diana Puchalska patrz, żebyś ty nie trafiła, jak się twojemu małżowi umrze :/ Pewnie się znamy, bo pewnie czasem wpadam do szpitala obejrzeć jakichś powypadkowych ludzi czy zagadać jakiegoś lekarza, a jak zobaczę jakiegoś siniaka na twoim ciałku, to zacznę węszyć, i nie uwierzę w żadne twoje kłamstewko :/ (KLARA SIĘ DOWIE)

Bazyl Godlewski bo ja tak obiecuję, a potem mnie życie odciąga od realizacji, ok? :( Mam dla ciebie pomysł, do którego sama nie jestem przekonana, bo padam na nosek, ale CO TAM, najwyżej mnie ustawisz do pionu :lol: Camille cofnęła kiedyś akt oskarżenia, a w dodatku dostała solidną sumę, żeby przestać się interesować tematem i siedzieć cicho. Bazyl, badając rynek i zbierając współpracowników do swojego interesu, mógł w którymś momencie natknąć się na informację, że od jakiegoś czasu pracuje tu taka i taka prokurator i dała się złamać; kto mu to podpowiedział, czy jakiś były diler, czy jakiś skrajnie agresywny typ, nie wiem, bo w sumie nie rozkminiłam jeszcze sama, z kim poszła na układ, ale to cenna informacja! Bazyl, zainteresowany tym, żeby nikt się nim przypadkiem nie zainteresował, mógłby chcieć zawczasu mieć w niej raczej sojuszniczkę, niż wroga, i po prostu zdobyć jej zaufanie, żeby nie śmiała wątpić, że dobry z niego chłopak, w końcu te pieski w parku są takie urocze... :hm: A spotkać się mogą choćby przypadkiem, Godlewski pewnie łatwo połączy kropki!
powitalny kokos
amygdala#8798
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystka pełną gębą- namaluje akt, złapie najpiękniejsze chwile w obiektyw, zagra na fortepianie, a potem sama rzuci wszystko, by zatańczyć, najlepiej razem z Aidenem.
Camille Vernon absolutnie podoba mi się ten pomysł i myślę, że możemy iść w to, że Bazyl będzie próbował zdobyć jej zaufanie pieskami i dobrym wyglądem (przecież on taki aniołek), a swoje będzie myśleć i realizować plan!
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Camille Vernon ooo, podoba mi się ten pomysł ze szpitalem! (nie wiem, jak ze swoją połówką naszego mózgu mogłaś to wymyślić <3 ) Diana mogła skojarzyć już Camille z widzenia, jak Vernon wpadła kolejny raz do szpitala, a przy którejś takiej wizycie możeeee ta błękitna fura Camille nie odpaliła, więc Puchalska gdzieś ją podwiozła? i od tego czasu mogłam zostać Petunią dla Twojego Vernona, choć to dość straszne duo
ambitny krab
pianka#9491
ODPOWIEDZ