22 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym niechcący przypadkiem Cię spotkać na mieście
Mieć dobrą odpowiedź gdy spytasz kim jestem
Najpierw opowiem o mnie co najlepsze
O tym że jak kocham to kocham na wiecznie
Salem O'Keeffe
Barmanka w Rudd's Pub. Miłośniczka nocnego biegania, przedkładająca szczęście innych nad swoje własne. Uparcie poszukująca miłości życia, wierząca ślepo w bajki o Kopciuszku czy Małej Syrence. Cicha mistrzyni ciętej riposty, bogini spokoju, pani melancholii.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Paulina
20 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Życie to przerwa, a jak czas na przerwę to czas na Kit Kat
Hejka, ja szukam jakichś znajomych bliższych/dalszych z którymi mógłby pomarudzic i poszlajać się gdzieś 8)
powitalny kokos
zolwik
22 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym niechcący przypadkiem Cię spotkać na mieście
Mieć dobrą odpowiedź gdy spytasz kim jestem
Najpierw opowiem o mnie co najlepsze
O tym że jak kocham to kocham na wiecznie
jasper juge idealnie! Salem bardzo chętnie poszlaja się z Tobą jednak z tego marudzenia nic nie będzie! Nie ma żadnego marudzenia ! Będzie motywacja, taka sytuacja hemoglobina! <3
powitalny kokos
Paulina
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
Cześć Salem O'Keeffe Jo pracuje jako Karlenrka w Rudd's wiec na pewno się znajo. Może kiedy nikt nie patrzy Salka robi dla Jo szybkie szoty pod ladą tak żeby się lepiej pracowało!

Mogę ci też podrzucić Olivera, jeśli masz ochotę ^^ ^^
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
ODPOWIEDZ
cron