lorne bay — lorne bay
23 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hugo Langford
W tym miejscu możesz wpisać kilka podstawowych informacji o swojej postaci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
kama
M.Hammett
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hugo Langford
Ja tu tylko zostawię Gale, ok? <33
lorne bay — lorne bay
23 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
cześć Gale Thompson tak sobie właśnie kminiłam co by tu z tą dwójką zrobić i myślę, że mogłoby być coś takiego: ja widzę w nich takich dobrych przyjaciół, może on ją traktował jak siostrę i mocno na pewno się zdenerwował z jakiego powodu w końcu rzuciła studia i teraz stara się pomagać Gale w tej sytuacji? <3 bo czytałam kp ale nie przeglądałam postów twoich i nie wiem na jakim ona teraz aktualnie etapie jest hahah :D
ambitny krab
kama
M.Hammett
rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
Obrazek

#riverdalemood

:lol:
Hugo Langford
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hugo Langford pisze: 25 paź 2023, 17:09
cześć Gale Thompson tak sobie właśnie kminiłam co by tu z tą dwójką zrobić i myślę, że mogłoby być coś takiego: ja widzę w nich takich dobrych przyjaciół, może on ją traktował jak siostrę i mocno na pewno się zdenerwował z jakiego powodu w końcu rzuciła studia i teraz stara się pomagać Gale w tej sytuacji? <3 bo czytałam kp ale nie przeglądałam postów twoich i nie wiem na jakim ona teraz aktualnie etapie jest hahah :D
ogólnie zarys super, jeśli chodzi o dogranie szczegółów, to wybiorę się na priv :dance:
echo wielkiego dziedzictwa — w szemranych klubach i ciemnych uliczkach
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
nie mógł w to uwierzyć, tyle smutku. tyle melancholii, że aż mdli.
My myślę, że tak jak z Huckiem, kojarzymy się nieco, ale poznać się lepiej musimy dopiero niedługo, bo mamy z Augustusem różne, niesamowite plany, więc z tobą też będę pewnie obierać pomarańcze :lol:

Hugo Langford
lorne bay — lorne bay
23 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ja miałam właściwie w tej sprawie się odezwać do ciebie, żeby mieli okazję na wspólny wątek - Gus dla Huga jest wyjątkowo ważny i zawsze ma na swojej orbicie jego dobro, które stawia na pierwszym miejscu. Zrobiłabym, że faktycznie młody będzie zaskoczony, że starszy brat woli chłopaków ale będzie musiał trochę oswoić się z tą myślą...i tak kombinuję, że niby mu nie przeszkadza, niby toleruje, ale boi się w duchu, że jeden i drugi może wzajemnie sobie szkodzić i tak może nie do końca będzie tą relację Gusa z Klausem akceptował tak jakby chciał hmmm ale może jak pozna bliżej Klausa to zrozumie, że tej dwójki nie da się już rozłączyć <3 :llama: skrobnę do ciebie pw pomęczyć o wąteczek w najbliższym czasie! :excited:
klaus amadeus werner
ambitny krab
kama
M.Hammett
echo wielkiego dziedzictwa — w szemranych klubach i ciemnych uliczkach
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
nie mógł w to uwierzyć, tyle smutku. tyle melancholii, że aż mdli.
O, cudownie, przyda mi się, żeby ktoś był do Klausa sceptycznie nastawiony, zwłaszcza, że po Lorne Bay zdążyła się już o nim rozejść... p r o b l e m a t y c z n a opinia. Więc jak najbardziej przyjmuję taką nawet drobną niechęć, nad którą trzeba będzie popracować, żeby się rozpłynęła <3 I czekam na pw! <33

Hugo Langford
ODPOWIEDZ