gość od brudnej roboty — u handlarza z bronią
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach poszukiwań mordercy młodszej siostry wraca do Lorne Bay. Oficjalnie łowi ryby na kutrze, woląc nie mówić głośno o tym, czym się naprawdę zajmuje. Po godzinach włazi ubłoconymi buciorami w życie Makayli (dosłownie).

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/736x/41/79/49/41794911695baff8fb49acbac88406de.jpg][/telimg1]
[tel5]Jer
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/736x/41/79/49/41794911695baff8fb49acbac88406de.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Kayla
23:11
Gdzie ty jesteś?
10:23
Wczoraj czekałam na ciebie trzy godziny.
Bez bielizny.
Teraz nie pomogą ci żadne bukiety.
10:47
Zamierzasz się do mnie odezwać?
10:51
Pierdolony tchórz.
Obyś miał sprawną rękę, bo teraz będzie ci potrzebna.
Pieprzony gówniarz.
Jeremy Paxton
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Brat, od Karumby minęło trochę czasu. Wiem, że myślenie o tamtym nie jest dobre, ale ciągle zastanawia mnie, czemu zabili Patersona.
Obudziłam się dzisiaj z jednym podejrzeniem, więc proszę palnij mnie w łeb, żebym przestała to rozkminiać.
A moje podejrzenie to: Co jeśli policjant, który pociągnął za spust (a nawet całe biuro szeryfa) jest umoczony w sprawę tych dzieciaków, których zdjęcia widzieliśmy w przyczepie tego sukinsyna?
wysłano do Jeremy Paxton
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Na własną rękę? Jestem psiarą a nie detektywem, choć nosa mi nie brakuje. Ha!
Męczy mnie to, bo Paterson wiedział tak dużo.. Był częścią czegoś większego, co uciekło nam sprzed nosa. Tak, pisałam, że nie jesteśmy detektywami, ale to dotyczy nas i naszej rodziny.
To jest w chuj personalne. Pięknie wyrażam się, jak dama, co?
Chciałbyś odkopać sprawę Stranda? Może jak zajmę głowę czym innym to przestanę myśleć, co straconej w Karumbie szansy.
wysłano do Jeremy Paxton
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
odpowiedź na wiadomość
Mam nadzieję, że to dla ciebie jasne, ale na wszelki wypadek dodam - masz moje wsparcie we wszystkim. Jeśli będzie trzeba, to wycałuję tyłek każdemu szeryfowi w tym stanie :P
Lepiej nie mów tego Makayli, bo będzie zazdrosna. Co do niej.. to dogadaliście się jakoś? Nadal jest zła? Jeśli trzeba, to z nią pogadam.
Porozmawiam z policją. Paru funkcjonariuszy ma u mnie dług, więc nie będzie problemu ze zdobyciem kopii akt tamtej sprawy. Przy okazji trzeba rozszerzyć skalę naszego prywatnego śledztwa o zaginięcia chłopców.. Chyba potrzebujemy porządnego biura? Przeznaczę na to starą sypialnię rodziców.. i tak stoi pusta.
Tylko nie mów o tym (nie)Strandowej. Dopóki niczego nie będziemy mieli lepiej nie rozbudzać w niej nadziei.
wysłano do Jeremy Paxton

Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Daj spokój. Przecież się nie pogryziemy.. chyba :P
A ja wcale się nie śmieje. Trzeba to jakoś ogarnąć a taka tablica na pewno pomoże zebrać myśli.
Lepiej, żeby się nie nakręcała. Nadzieja nadzieją, ale ponowna jej utrata jeśli nic nie odkryjemy.. to będzie jeszcze gorsze. Jej mężowi lepiej też nic nie mówić, ale.. znam siostrę Stranda. Napisałam do niej, żeby wiedziała, że mój kochany braciszek będzie węszyć. Jest oficerem leśnym i ma kontakty z policją, więc na pewno się o tym dowie.
wysłano do Jeremy Paxton
ODPOWIEDZ