sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://azembassy.at/img/turkish-actors/B0/can-yaman-biography-facts-life-story-8.jpg][/telimg1]
[tel5]Colin
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://azembassy.at/img/turkish-actors/B0/can-yaman-biography-facts-life-story-8.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TU TEKST[/teltxt]
[telplus][/telplus]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@osoba [/telozn]
[/tel8][/tel0]
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Postanowiłam, że poprzeszkadzam Ci trochę w pracy. Piłeś już kawę z Jakiem? :lol:
wysłano do Colin Donoghue
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Bo zastanawiam się, czy znowu przyniesiesz do domu te boskie pączki z lukrem, a tak na poważnie to siedzę w kolejce i mi się nudzi...
wysłano do Colin Donoghue
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Wiesz, że nie przepadam za słodyczami, ale te pączki były świetnie! W przychodni, będę miała pobieraną krew i liczę, że dostanę nagrodę dla dzielnego pacjenta!
wysłano do Colin Donoghue
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Wszystko w porządku, po prostu ostatnio byłam trochę przemęczona i stwierdziłam, że zrobię podstawowe badania. W domu wszystko ci opowiem, ale nie masz powodu do zmartwień. Lepiej trzymaj kciuki, żebym nie zemdlała na widok krwi! :lol:
wysłano do Colin Donoghue
weterynarz — Animal Wellness Center
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca weterynarz, która jakiś czas temu wróciła do rodzinnego miasteczka. Od niedawna w sekrecie spotyka się z Alexem, ale sprawę komplikuje fakt, że jest jej szefem.
Rosie
Cześć, braciszku! Mam do ciebie sprawę. Chcę prosić Cię o pomoc. Wybieram się w weekend na panieński Fery, możesz zająć się moimi kotami? ❤ Ari będzie zachwycona, więc też na tym skorzystasz!
wysłano do Colin Donoghue
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Wpadłam w pułapkę... A co więcej, sama się w nią wpędziłam. Leżę na kanapie, a chipsy i serial są za dobre. Jak wrócisz z pracy to zastaniesz mnie pewnie w tym samym stanie 😂
wysłano do Colin Donoghue
ODPOWIEDZ