lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Amalia E. Monroe
Podróżniczka, kokainistka, barmanka, dziwka, złodziejka, autostopowiczka. Oddana Drodze.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

amalia
lachmaniara
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
No hej, widzę Shadow i zamiłowanie do kokainy, więc z Elim się na pewno polubią <3 Amalia e. Monroe
death by overthinking
mvximov.
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Elijah Cooper pisze: 18 paź 2023, 23:47
No hej, widzę Shadow i zamiłowanie do kokainy, więc z Elim się na pewno polubią <3 Amalia e. Monroe
Hej!!
Oboje pochodzą z pato rodziny, w której była obecna przemoc, więc tak sobie myślę, że Amalia mogła wpaść do klubu z siniakiem pod okiem i na ramionach, a Elijah, z którym wcześniej miała relacje bardziej na zasadzie wspólnego ćpania, się zaniepokoił i pamiętając swoje doświadczenia poruszył z nią temat przemoczy. Mogli się przez to całkiem nieźle zaziomkować i stać się sobie bliskimi, być może Elijah dowiedział się jako pierwszy o tym, że Eve postawiono ultimatum wyjścia z nałogiem pod groźbą nieodbycia się ślubu z Orchid. Pasi? <3

Elijah Cooper
amalia
lachmaniara
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
To i ja podrzucę człowieka z Shadow :sneaky: Dopóki Amalia dobrze pracuje, to Makayla nie będzie się jej czepiała, wtedy wszyscy będą zadowoleni, a najbardziej ich szef :sneaky: Amalia e. Monroe
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Makayla Wyatt pisze: 19 paź 2023, 21:08
To i ja podrzucę człowieka z Shadow :sneaky: Dopóki Amalia dobrze pracuje, to Makayla nie będzie się jej czepiała, wtedy wszyscy będą zadowoleni, a najbardziej ich szef :sneaky: Amalia e. Monroe
Myślę, że w jej przypadku ciężko mówić o dobrej pracy bo wychodziła dość często "na papierosa" który oznaczał wciąganie kreski lub przychodziła w okresie odstawiennym ledwo trzymając się na nogach. Także szłabym tu właśnie w to czepianie się!
Makayla Wyatt
amalia
lachmaniara
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Zatem kolejna osoba na krótkiej liście do zwolnienia, idealnie :sneaky: :hihi: Dobra, to Makayla ma ją na oku i nie omieszka informować jej o tym na każdym kroku Amalia e. Monroe
przepiękny anioł stróż Gai oraz prawniczka — w kancelarii
25 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that love was made for somеone else but you have changed me. My body and my mind agree that you have rearranged me.
Hejka! Ja przychodzę z Luną, bo w sumie wypadałoby żeby dziewczyny się znały, skoro łączy je Gaia XD Luna sie z Gaią przyjaźni od licealnych czasów więc pewnie się z Amalią kiedyś gdzieś spotkały na jakiejś imprezie urodzinowej czy na czymś zorganizowanym przez Gaie. Także wypadałoby żeby się znały, pytanie tylko czy się lubią, chociaż Luna lubi raczej większość ludzi, ale jak chcesz to możemy też coś pokombinować. Luna tez niedawno wyciągnęła z Gai info, że ta jest w Amalii zakochana i namawiała ją żeby powiedziała Amalii o wszystkim, ale Gaia nie słucha ludzi XD Co nie zmienia faktu, że Luna by zabiła każdego kto zraniłby Gaie, bo jest bardzo opiekuńcza względem niej.

Amalia e. Monroe
come hold me tight
catlady#7921
joshua - zoey - bruno - cece - eric - cait- benedict - owen - olgierd - mira
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Luna Dashwood pisze: 12 lut 2024, 23:02
Hejka! Ja przychodzę z Luną, bo w sumie wypadałoby żeby dziewczyny się znały, skoro łączy je Gaia XD Luna sie z Gaią przyjaźni od licealnych czasów więc pewnie się z Amalią kiedyś gdzieś spotkały na jakiejś imprezie urodzinowej czy na czymś zorganizowanym przez Gaie. Także wypadałoby żeby się znały, pytanie tylko czy się lubią, chociaż Luna lubi raczej większość ludzi, ale jak chcesz to możemy też coś pokombinować. Luna tez niedawno wyciągnęła z Gai info, że ta jest w Amalii zakochana i namawiała ją żeby powiedziała Amalii o wszystkim, ale Gaia nie słucha ludzi XD Co nie zmienia faktu, że Luna by zabiła każdego kto zraniłby Gaie, bo jest bardzo opiekuńcza względem niej.

Amalia e. Monroe
Hej! Ja myślę, że do momentu jak Luna się dowiedziała o uczuciach Gai to mogły się ziomkować, pogadać o wszystkim, potańczyć, a, gdy uczucia Gai wyszły na jaw to Luna mogła stać się w pewien sposób sceptyczna do Amalii bojąc się, że na dłuższą metę Gaia może zostać zraniona. Oczywiście Amalia nie ma pojęcia o uczuciach Gai, więc może nie rozumieć zmienionego nagle podejścia Luny do niej, może nawet będzie drążyła temat, żeby się czegoś dowiedzieć?
Luna Dashwood
amalia
lachmaniara
przepiękny anioł stróż Gai oraz prawniczka — w kancelarii
25 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that love was made for somеone else but you have changed me. My body and my mind agree that you have rearranged me.
No w sumie tak można zrobić! Luna ogolnje mogłaby po prostu podchodzić do Amalii z większą ostrożnością i trochę może też sama chciałaby wyczuć czy Amalia odwzajemnia uczucia Gai żeby w razie co bardziej namówić psiapsie na wyjawienie Amalii prawdy xD Moze sprawdzić czy Amalia jest dobra kandydatką na dziewczynę Gai xD

Amalia e. Monroe
come hold me tight
catlady#7921
joshua - zoey - bruno - cece - eric - cait- benedict - owen - olgierd - mira
robię zdjęcia — tu i tam
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
podrzucam Ci niewiele starszego Hucka, na dawnego znajomego z dzeciństwa/szkoły? mogli być nawet serdecznymi przyjaciółmi, zanim Huck zaczął sobie marnować życie i odtrącać wszystkich bliskich, w tym ją. niedawno zamieszkał z powrotem w Lorne Bay po przerwie, kiedy postanowił wyprowadzić się na studia, więc może chociaż nie pałają do siebie aktualnie sympatią, Amalia przyjechałaby mu na ratunek, kiedy skończy mu się paliwo w samochodzie i utknie na jakimś wygwizdowiu za miasteczkiem? <3 może nawet w zamian go czymś zaszantażować!

Amalia e. Monroe
powitalny kokos
nick autora
a, n, c
ODPOWIEDZ