Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
To Ty napisałeś tak jakby taka była.
Odepchnięcie też Claire zachęci.
Zdecyduj się! Wpierw piszesz, że nie ma charakteru, a potem, że może spalić samochód. Spalenie samochodu to oznaka charakteru :lol:
Czyli ta bezimienna Ci się podoba?
Myślałem, że Harper.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Powodzenia.
To też dobry sposób. Umówić się z kimś i gadać o kimś trzecim. Jak widać na Twoje zniechęcenie zadziałało.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
NADSZEDŁ DZIEŃ ZAPŁATY



Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Odwołuję bo to jednak też korzyść dla Ciebie, więc nie wliczymy tego do setki przysług jakie mi wisisz.
Co robisz w czasie około walentynkowym?
Uprzedzając Twoje pytania - nie, nie dam Ci się nigdzie zaprosić.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Randkę to w Walentynki powinieneś mieć.
Ważniejsze czy jako menadżer urządzasz coś w czasie Walentynkowym.
Bo tak jak będziesz mieć pewnie tłumy na Walentynki dla romantycznej kolacji, tak możesz mieć niezły utarg dwa dni z rzędu.
Proponuję Ci bowiem imprezę z karaoke! Dzień wcześniej co by przyszli zarówno single, jak i pary, więc nie podkreślałbyś, że to dla konkretnej grupy osób - dzięki temu każdy będzie mile widziany.
Taka impreza przyciągnęłaby Ci też nową klientelę.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Bo karaoke jest super! Dobrze, że doceniasz.
Lepiej. Chętnie pomogę w organizacji i nawet mam już parę pomysłów na to by poinformować ludzi o tym wieczorze - nie licząc plakatów, rzecz jasna.
I tak - potem będę sam się świetnie bawił bo nic tak nie przyciąga dodatkowych tłumów jak dobrze bawiący się klienci.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Czy kiedyś Cię zawiodłem?
Sam fakt, że nie będę Cię ciągnął tym razem na scenę to już powinieneś docenić!
Bo będziesz pracował.
Ale jakbyś chciał wolne wziąć to co innego.


Zeta Corrente
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Kuzynka
Nie bardzo?
Która?
Mam komuś wklepać? To po co czekać?


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
A ja będę się bawił za nas dwoje.
Oczywiście po dniach ciężkiej pracy.


Zeta Corrente
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Kuzynka
Awww martwisz się o swoją drogą kuzynkę <33
W razie czego mam jak się bronić, ale okej okej. Postaram się tak byś sprzątać nie musiał <3


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Obudziła się i ciągle o Ciebie pyta.
Tak więc jeśli nie chcesz by wiedziała kto jest bohaterem to za kilka minut masz odebrać ode mnie połączenie video.
Jak zobaczy, że nic Ci nie jest to się uspokoi. Najlepiej znajdź dobre tło jeśli na takim się nie znajdujesz obecnie.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Taaaaaaaak
Poza tym możesz się szybko rozłączyć jak udowodnisz, że nic Ci nie jest.
Wtedy oboje będziemy mieć spokojniejszą noc.
Ty bardziej podkreślę niewinnie :P


Zeta Corrente
ODPOWIEDZ