Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://media.tenor.com/T7g1VrNyTaYAAAAC/chloe-bennet.gif][/telimg1]
[tel5]Molly
[/tel5][/tel02][tel8]11:11
[tel3][telimg2][IMG=https://media.tenor.com/T7g1VrNyTaYAAAAC/chloe-bennet.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Meggie
odpowiedź na wiadomość
Hej, tu Molly. Muszę się pochwalić, że natchnęła mnie Twoja adopcja aligatora!
Cześć! Cieszę się, że zdecydowałaś się odezwać.
18:32
A Twoja kurczaki wyglądają fantastycznie! Skąd je wzięłaś? Mają imiona? ;>
wysłano do Molly Adams
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Meggie
odpowiedź na wiadomość
Nie, nie mają imion, nie miałam do tego głowy i boję się, że nie będę ich rozpoznawać. Na razie rosną jak na drożdżach!
Jak zareagowała na nie twoja córka? Polubiła nowych członków rodziny?
18:43
U mojego krokodyla wszystko w porządku, prawdopodobnie zostanie przygarnięta przez ogród zoologiczny, bo w sanktuarium nie może zostać do końca życia. Tak mi to wytłumaczono. Zaczęłam się w tym gubić. Ważne, żeby była bezpieczna, prawda?
A poza tym co u ciebie słychać?
wysłano do Molly Adams
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Meggie
odpowiedź na wiadomość
U mnie w miarę w porządku, dziękuje. A co słychać u Ciebie?
Przeziębiłam się i zużywam tonę chusteczek dziennie, ale prócz tego wszystko dobrze. Tak sądzę.
18:43
Może spotkamy się za jakiś czas? Jak już wyzdrowieje, bo nie chciałabym zarazić Sally.
W grudniu zacznie się jarmark bożonarodzeniowy, może wybrałybyśmy się tam razem? :oops:
wysłano do Molly Adams
menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Athena
20:26
siostrzyczko! Duzo zdrówka, spelnienia marzen, aby nasza kovhana mala Sully zdrowo rosla, abyś ty była szczesliwa i spokojna <3
wysłano do Molly Adams
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Arielle
Kochana, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku! :heart:
wysłano do Molly Adams
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Meggie
17:30
Cześć! Myślałam niedawno o tobie i Sally. Zastanawiałam się, czy znasz jakiegoś godnego polecenia pediatrę? Synek mojej przyjaciółki w ostatnim czasie stał się mocno osowiały, a tutejszy lekarz uznał, że to dziecięce humorki...
Mam ostatnio dużo na głowie, ale razem z przedszkolakami robimy zbiórkę zabawek. Jeśli masz coś niezniszczonego po Sally i trochę czasu możesz podrzucić do przedszkola. Poza tym chyba nigdzie się nie wybieram. Mam trochę na głowie, a też muszę oszczędzać, żeby dokończyć remont. Własny dom to niezła skarbonka
Naszło cię na wypieki? Może spróbuj zrobić jakieś babeczki? Albo proste ciasto drożdżowe? Babkę? To chyba w duchu świąt :lol:
wysłano do Molly Adams
menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Athena
MINUTA
Dobra, czekaj.. co? Jak to James cie obsługiwał? Czy coś mnie ominęło? :O
wysłano do Molly Adams
menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Athena
MINUTA
Masz nauczkę i teraz zamawiaj tylko online :lol:
rozważałaś powrót do niego, gdyby była taka ewentualność?
wysłano do Molly Adams
ODPOWIEDZ