ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/400aae0191b170ee2f28f81216cc6e1f/116cd74ce8e339e2-38/s400x600/1f1687edcb85b8073feafc1c83bdf06e643bc030.jpg][/telimg1]
[tel5]Meggie
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/400aae0191b170ee2f28f81216cc6e1f/116cd74ce8e339e2-38/s400x600/1f1687edcb85b8073feafc1c83bdf06e643bc030.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
3:47 PM
Lennart
KROKODYLA?! Chryste, a ja szarpnąłem się tyko na nietoperza..
3:48 PM
Wiesz, że moją ulubioną bajką gdy byłem młody był Batman? Nawet nazwałem go Bruce! I jego przynajmniej ludzie nie muszą się obawiać i podobno nie jest też prawdą, że nietoperze wplątują się kobietom we włosy. Wymysliłyście to sobie :roll:
wysłano do megara w. beveridge
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
4:15 PM
Lennart
Zobacz jakie masz wielkie serce - nawet w obliczu pancernej skóry i wielkich, chętnych cie pożreć kłów :lol:
4:16 PM
Teraz wolałbym chyba film z Michaelem Keatonem I Nicole Kiddman. Na pewno go oglądałaś :hm:
wysłano do megara w. beveridge
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
4:15 PM
Lennart
Robi się :hihi:
wysłano do megara w. beveridge
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:11
Hej, tu Molly. Muszę się pochwalić, że natchnęła mnie Twoja adopcja aligatora!
Obrazek
megara w. beveridge
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:21
Niedaleko jest większa farma, stamtąd kupiłam kilka kurczaczków dla siebie.
Nie, nie mają imion, nie miałam do tego głowy i boję się, że nie będę ich rozpoznawać. Na razie rosną jak na drożdżach!
megara w. beveridge
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly Adams pisze: 30 lis 2023, 12:25
Molly
17:21
Sally się ucieszyła na widok, lubi patrzeć na nie i rzucać im ziarno - chyba tyle mogę powiedzieć na ten temat. Nie jest źle!
To znaczy, że krokodyl wyzdrowiał i już nie ma problemu z łapą? To chyba dobrze! Zoo chyba nie jet najgorszym rozwiązaniem?
U mnie w miarę w porządku, dziękuje. A co słychać u Ciebie?
megara w. beveridge
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:21
O mamo, być chorym w tej pogodzie to jest dramat! Mam nadzieję, że się poczujesz szybciutko lepiej
Lata nie byłam na jarmarku w Lorne. Bardzo chętnie pójdę
Moje dwie siostry przyjechały do miasta, więc dużo cioć będzie chciało się zaopiekować Sally, więc możemy pójść we dwie
megara w. beveridge
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:21
Hejo Meggie, wybierasz się może na jakieś atrakcje związane z Wielkanocą?
W sumie jest tyle fajnych inicjatyw i to nie koniecznie te zawiązane z dobrą zabawą, ale nie wiem czy wykroję choć chwilę, żeby gdzieś coś pomóc...
A jak tam wypieki? Masz może jakiś prosty przepis dla totalnego laika, bym mogła wykorzystać w niedalekiej przyszłości? :lol:
megara w. beveridge
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Molly
17:21
Co do pediatry, to byłam ostatnio w Cairns w szpitalu i tam się dobrze zajęli Sally, a lekarz nawet nie marudził, jak mała na niego nakichała :lol: Mam jego numer, mogę Ci go przesłać dla koleżanki! Tak to też korzystam z pediatry w miasteczku, chyba jeden jest...
O, to całkiem dobry pomysł, Molly wyrosła z wielu tych niemowlęcych zabawek, na pewno uda nam się przygotować coś, co przyda się jeszcze innym dzieciom! Będę musiała przysiąść do tego w weekend...
Nie, moja rodzina mi nie wierzy na tyle, aby pozwolić mi coś upiec na święta :D Jednak najprawdopodobniej będę mieć gości, dobrze byłoby się nieźle pokazać i samemu coś upiec.... A jeśli gość dostałby skrętu kiszek, to cóż. Widać los tak chciał :hihi:
megara w. beveridge
ODPOWIEDZ