detektyw ds. kryminalnych — lorne bay police station
36 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszła za mężczyznę, z którym zdradzała byłego męża. Szuka sprawców wypadku, który wysłał jej policyjnego partnera do szpitala.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite[telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/6438b42ed59f20525852906e3606c8b8/tumblr_p6k74e6KlE1vlete3o1_400.png][/telimg1]
[tel5]Cameron
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/6438b42ed59f20525852906e3606c8b8/tumblr_p6k74e6KlE1vlete3o1_400.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
13:20
leif
*numer nieprawidłowy*
wysłano do Cameron G. Regalado
specj. ds. komunikacji i analityk — lorne bay police station
30 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Hobbystycznie informatyk, jednak zawodowo zajmuje się podsłuchami i analityką w wywiadzie. Marzy by pracować w terenie i od dwóch lat próbuje zaaklimatyzować się w rodzinnym miasteczku, które porzucił dla kariery i związku na prawie pięć, długich lat.
6:14 PM
Raul
Czołem Pani Detektyw, melduje się Raul Muñoz! Mam dla ciebie przepis na quesadille o którą pytałaś. Mogę ci ją gdzieś podrzucić?
6:14 PM
Gram wieczorem mecz na boisku do kosza w twoich okolicach. Miałabyś czas podejść?
wysłano do Cameron G. Regalado
specj. ds. komunikacji i analityk — lorne bay police station
30 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Hobbystycznie informatyk, jednak zawodowo zajmuje się podsłuchami i analityką w wywiadzie. Marzy by pracować w terenie i od dwóch lat próbuje zaaklimatyzować się w rodzinnym miasteczku, które porzucił dla kariery i związku na prawie pięć, długich lat.
6:14 PM
Raul
Znam się na tym, lepszego nie dostaniesz nigdzie.
6:14 PM
A więc 19:00 przy wejściu na boisko?
wysłano do Cameron G. Regalado
towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
18:20
leif
pamiętasz jak powiedziałaś, że jestem twoim ulubionym bratem i zrobiłabyś dla mnie wszystko?
zatankowanie paliwa w samochodzie wlicza się do pakietu?
wysłano do Cameron G. Regalado
ODPOWIEDZ